View Single Post
Old 28-04-2009   #23
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,501
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Raja ova knjiga uopste nije vrijedna pomena verujte mi i to ne samo zato sto ju je osudila kompletna aktuelna muslimanska inteligencija vec i zato sto sama knjiga nema nikakvih literalnih kvaliteteta.Radi se zapravo o jos jednom jeftinom provokativnom delu bez ikakvog smisla i knjizevne vrijednosti pomocu kojeg neki trecerazredni anonimac(anonimka u ovom slucaju) pokusava da skrene paznju na sebe i na svoje skrbotine.
Setite se Salmana Ruzdija i sve ce vam biti jasno.Taj propali autor jos propalijih knjiga ce mozda biti poznat jos nekih 10-tak ili vise godina ali ono sto je plemeniti Poslanik Islama ucinio ostaje do Sudnjeg Dana...
Zato ja pozivam sve one koji vole Islam i koji postuju plemenitog Poslanika Islama da ne citaju ove gluposti a da se zauzvrat tome okrenu pravim piscima i proverenim literalnim vrijednostima,poput Dostojevsko,LN Tolstoja... i da u njihovim knjigama pronadju neke Islamske vrijednosti o kojima su ovi svetski ljudi toliko puta pisali.
Nisi lijepo formulisao ovo... iz prostog razloga sto ce ovo svakog da natera da je bas procita!

Ja necu sigruno, jer ne citam knjige i nemam vremena... ali svakoga ce ove tvoje rijeci naterati na to, veruj mi!

Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote