View Single Post
Old 16-04-2009   #24
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Evo josh o srecjnom razvodu,da nashem novom chlanu nije dosadno domen1
  1. razvodi su u trendu!!!!!!!

    a i zasto bi neko nekoga trpeo kad mozes da bude srecan i bez toga
    (lea, 9. januar 2009 16:46) Preporučujem (+64)
    Ne preporučujem (-130)
    Šta je ovo

  2. vala ja ne vidim zasto bi BILO KO BILO KOGA trpeo.
    Pa cak ni zbog novca, dece, bla bla truc. Sve je to zavaravanje i zamagljivanje a godine prolaze, zivot prolazi. A deca glupa nisu, osecaju kad je brak los, cak i kad se ne svadjaju roditelji pred njima.
    Dakle ne budite sujetni i plasljivi, ako ne ide prekinite, nemojte da vam roditelji i ljubomorna okolina sole pamet.
    (Jos jedna Lea, 10. januar 2009 19:3 Preporučujem (+124)
    Ne preporučujem (-53)
    Šta je ovo

  3. Evo još jedan način da se "muzu" klienti.Bračni parovi koji su prvo plaćali paprene satnice kod bračnih terapeuta,od sada će plaćati agencijama za "srećan" razvod.Naravno nije obavezno,ali i sama ideja,deluje mi tužno,smešno.

    Bračni parovi koji lako reše za razvod,po meni su slabići.Najlakše je raskinuti,a najteže je raditi.Kao prvo raditi na sebi.Ako oba partnera ulažu u brak sto odsto,neće doći do razvoda.Da,ali treba raditi,ulagati,žrtvovati se,to mnogima teško pada.Predati se je svakako najlakše.
    (antiLea, 13. januar 2009 15:02) Preporučujem (+93)
    Ne preporučujem (-6
    Šta je ovo

  4. devojke, brak podrazumeva i TRPLJENJE, izmedju ostalog. uostalom, bile ste u vezi, trpele ste svoje momke - a zasto? zasto niste odmah raskinule cim ste bile prinudjene da trpite bilo sta? VEZA se zasniva i na toleranciji, inace nema veze. a nema veze - nema ni braka. nema braka - nema ni razvoda.
    eto, ako sam vam otvorio oci, onda nemojte ni da se brinete oko udaje - nemojte se udavati niti ulaziti u bilo kakve veze koje podrazumevaju toleranciju i trpljenje.
    (dzigi, 16. januar 2009 15:24) Preporučujem (+40)
    Ne preporučujem (-65)
    Šta je ovo

  5. Dzigi:
    Ko te je to slagao?
    Ja sam u srecnom braku i ne TRPIM nikoga. Volimo se, slazemo se, slusamo jedno drugo.
    Mozda uspeh naseg braka lezi u tome sto smo pre vencanja ziveli 7 godina zajedno, upoznali se odlicno.
    Uostalom, koja je svrha udati se da bi spao s konja na magarca? Valjda se ljudi vencavaju da bi im bilo bolje, a ne da bi im bilo gore.
    E, nema te sile da bih nekoga trpela. Pa nisam mazohista.
    (JeLeNa, 18. januar 2009 17:39) Preporučujem (+91)
    Ne preporučujem (-14)
    Šta je ovo

  6. Srecan brak podrazumeva mnogo,mnogo rada i truda.Toleranciju i trpljenje.Svi mi imamo vrline i mane,sad pitanje je koliko smo spremni da radimo na nasim manama,a samim tim i dokazujemo koliko nam je stalo do naseg partnera i do naseg braka.Na Zapadu odluka o razvodu braka dolazi mnogo brze nego odluka o sklapanju braka.I kad ih pitas sta se desilo do juce ste setali zagrljeni a sad odjednom razvod.Kazu: donosio je odluke bez mene i imamo razliciti ukus ili postalo nam je mnogo dosadno.Koji razlozi,kao da nisu znali o svojim razlikama i manama,nego se to eto desilo preko noci,samo od sebe,olako.
    Sad sta neko podrazumeva "trpljenjem" je individualna stvar.Evo i ja trpim i slusam godinama njegovo hrkanje(koje me izludjuje),ali to sam znala,tako da sad nemam pravo da kukam.Zakljucak je lak,ako niste sposobni da trpite sve njegove ili njene mane u vezi,kako cete onda trpeti u braku.Tako da ste vec unapred osudjeni na agenciju "Srecan razvod za kraj".A statistike kazu da posao cveta,pa sad razmislite.
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote