View Single Post
Old 05-04-2009   #25
ISLAM_NP
Registrovan
Početnik
 
ISLAM_NP's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 46
Default

dovoljno mi je sto si mi reko, vjeruj mi da je svaki komentar suvisan. de mi odg na ovaj hadis "SEJHA" Muhameda Demirovica: TOLIKO JE MUHAMMED S.A.W.S ODABRAN ALLAHOV ROBA DA MU JE I SAM ALLAH KLANJO DZENAZU (NEUZUBILA)?


pa evo ti sirk "Ko dan radosni mevlud veličamo." Zar se samo Allah nevelica? Zasto mi nekazes dali je iko od ASHABA PRAVIO MEVLUD? Zar je jedan obicni ebu hanife, ahmed... Bolji od ashaba? ili da su oni vise voljeli Allahovog poslanika od Ebu bekra...?

Vjeruj da mi vise nepada na pamet da komenterisem tvoja predavanja, ja cu postavljat predavanja pa ce ljudi sami odlucit sta je istina a sta laz.

Brate dragi, neznam kosi, nebi me iznenadilo da si i sam Muhamed Demirovic, ja ti brate dragi zelim srecu i molim Allaha da svi imam ahlak ko sto ga ima Muhamed Demirovic a da niko nema akidu ko sto ima Muhamed Demirovic, poselami mi Muhameda, reci brat iz NP dolazio je kod tebe u Dzamiju na mukabelu i nocni namaz, CRNA KAPICA SA NAOCARIMA.

Molim Allaha da nam istinu prikaze istinom a neistinu neistinom i da nas svija uvede u Dzenetske basce koje nam je obeco, Amin ja Rahman!
ISLAM_NP is offline   Reply With Quote