Thread: U Znak Protesta
View Single Post
Old 29-03-2009   #26
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by sjenicki snimatelj View Post
Ovim putem bih voljeo da se zahvalim prof-novinarki Zejni Memic na ovom clanku i zalaganju za moje vracanje na mjesto snimatelja. Zejna to najbolje zna jer je bila u slicnoj situaciji kada su njoj, kao i sad meni, SDP-ovci ukinuli emisije koje je vodila petkom- 'Sandzak pita'. Takodjer bih se zahvalio i svim ovim ljudima koji su prepoznali postenje i kvalitet kod mene. Ja cu i dalje nastavit da vam saljem sva najnovija desavanja iz Sjenice, a to mi predsjednik Turkovic ne moze uskratit.
U Sandžaku u posljednjih 20 godina svaka polirika je imala svoje novinare, onog trenutka kada se neki novinar trznuo da piše objektivno bez stranačkih primjesa, bio je odstranjen i diskriminisan od zvanične vlasti. Moja puna podrška slobodnom novinarstvu, naravno tu moraju biti perjanice koje će na svojim plećima ponijeti taj rizik, al neko mora. Ovaj put Zejna, Ramo..., očekujem da im se pridruže svi slobodno misleći novinari, koji će običnom građaninu koji živi u mraku destine godina, objektivno i realno prenijeti čijenice koje su vezane za sve ono što ga okružuje.
homar is offline   Reply With Quote