View Single Post
Old 29-03-2009   #50
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Quote:
Originally Posted by Meliha Graca Došen View Post
. Probajte,ako je moguće,zaobići naš MUP i sud i pokušajte potražiti pomoć od nekih viših institucija....možda jednom neko otvori oči i stane svemu ovome u kraj.
Meliha to bi moguce bilo uraditi u nekoj pravednoj drzavi u kojoj vlada zakon pravde. A u srbiji je to uciniti nemoguce jel vlada nezakonitost i korupcija. Svi ovi ljudi koji su navedeni na ovim spiskovima su istinito muceni i preubijani da sada kada i mala kisa pada osete na svojim tijelima bol. I u tom vremenu je u Sandzaku vladao Sulejman Ugljanin i pobego iz Sandzaka da bi svoju guzicu spasijo od toga mucenja .Narod je ostavljen na cedilo . Isto bi se desilo sa ovom vlascu koja je sad na vlas u Sandzaku. Stari ljudi su rekli cuvaj dok ne bude a kad bude trpi i suti. U tom vremenu kada se ovo desavalo i ja sam bijo u Sandzaku . 1994 godine su me policajci iz naseg supa priveli zato sto sam prodavo gorivo i pribor za decu za skolu. Nasli su kod mene oko 400 maraka oduzeli i jos me podobro izmlatili uz sve to su oduzeli clansku kartu od SDA. Pitali za sto sam clan tadasnje jedne i jedine nase muslimanske stranke.Odgovor se znao zato sto sam Musliman sto verujem u tu stranku i zivot bi tad dao za SDA. BILO JE JOS POSLE BATINA I OTPUSTEN SAM TAD DA IDEM KUCI I DA NE PRICAM NIKOM. Otiso sam tada i pozalijo se presedniku opstine bilo mi je receno suti da ne dobijes jos. Posle toga sam otisao iz Sandzaka racunajuci za uvek da se nikad ne vratim Ali jedan delic moje duse me i dalje vuce da dodzem bar na tren i posetim Sjenicu.
Teski su bili ti moji dani od kako sam otiso iz Sandzaka tijelo negde daleko a DUSA u Sandzaku.
Dzigal
Dzigal is offline   Reply With Quote