Thread: Audi_a6
View Single Post
Old 25-03-2009   #86
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hehehe, evo da se i ja nadovezem, imam slicno iskustvo.

Kada sam hteo da kupim auto, isao sam da probam, i probao novu A4. Nije bila losa, jedino sto je bila dizel, a mene onaj zvuk i klakcanje nervira. I ona nova rucka, dok sam je ofercio, bruka. Al dobro, to su sitnice, auto je bilo sasvim ok. Odatle zaputim se u BMW, reko da probam trojku kupe, bese tek izasla. Udjem ja tamo, gledam auta onuda, zagledam. Ne svidja mi se enterijer, mos me pucat al tako je (evo Hax slozismo se ja i ti ). Al hajde reko da vidim da probam tu novu trojku, da vidim kakav je to osecaj. Ona parkirana ispred, spremna za probnu voznju. Odem ja kod prodavca i ispricam mu sta zelim. On meni, mrtav hladan, kaze da nije auto za test voznju tu. Zbog cega, to neznam. valjda sam mu delovao neozbiljno, kao neko ko ne moze sebi takvo auto da priusti. Tako se ne smije u tom poslu, jer je tu izgubio 20-30 hiljada eura.

Posle sam probao i Hondu Accord, jer mi se auto na izgled svidja daleko vise od bilo kojeg drugog, ali ne dihtuje dobro pa sam od nje, razocaran, odustao odmah.

Na kraju sam otisao u Mercedesov servis, docekan ko gospodin, stvarno. Tu sam video onu C klasku koju sam kasnije i kupio.

Ne kazem da to ima veze sa markama automobila, jednostavno to je od coveka do coveka (mislim na one prodavce). Ali ipak je to posao u ozbiljnim firmama, i ne radi se o malim parama, i tu nebi terbalo da ima mesta za stereotipe. Nikad se ne zna, svako ko udje mora da se gleda kao potencijalni kupac, bez obzira kolko on mlad bio ili izgledao neozbiljno.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote