Thread: Audi_a6
View Single Post
Old 21-03-2009   #37
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Cool

Meni ni nije bio cilj da te uverim da je Audi bolji.Samo sam ti hteo pokazat da nije audi sto je bio vec da je jako napredovao.Toliko je napredovao da ga sad uzimaju sve jace marke za protivnika, sto slozit ces se nije bilo u proslosti.Pre deset godina bilo je smesno uporedjivati Audi sa BMW a kamoli sa Mercedesom,a danas su to tri najveca protivnika.
Nisi razumeo ono u vezi auta godine.Naime radi se o toma da je A6 najbolje aoto 2008 bilo u svojoj klasi,dakle u "visokoj klasi" kako to nemci kazu.Opel insigna nije u klasu sa A6 vec A4 a to je"srednja klasa".A treci put za redom je Audi kao auto marka prvo mesto kod ADAC-a,ADAC ima 16.miliona clanova,sto slozices se samnom nije malo i da znaci puno.
Ne rece mi kako ti se dopada AUDI TV?

Neznam kako cu te poznat ako se sretnemo? Meni je svaki BMW kojeg sretnem na put protivnok i svakog doteram do momenta da se skloni sa brze trake. Pa ako te nekad neki Audi A6 sa WI-tablicama iz Nemacke, koi nema nikakvih oznaka na njemu pa cak ni Audijev znak, semo S-lina natpis, natera da se sklonis to sam ja
__________________
humor i samo humor,to je ono pravo !!!
Haks is offline   Reply With Quote