Thread: Audi_a6
View Single Post
Old 17-03-2009   #13
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Default

Za mene su vozne karakteristike i ponasanje na putu vazne a tu Audi ne moze sa BMW-om.


E onda ako te to samo interesuje onda bi trebao da vozis Audija.Zasto, pitaces me.Pa zato sto putevi znaju biti nekad neravni,kvasni a bogami i krivudavi pa ces se plasim se naci nekad pored puta heheh

Ja sam to licno doziveo. Jednom prilikom kada je moj rodjak vozio zamnom sa Mercedesom E klase,bio je krivudav put a padala je kisa.Posto smo vozili malo brze nego sto dozvoljavaju uslovi on me je pratio tik uz mene.Normalno ja sam bio radoznao da vidim koliko me moze pratit pod tim uslovima i dodao gas jos vise.On je pokusao da me prati ali u jednom trenutku ja sam pogledao u srednji retrovizor i nisam ga vise video iza mene.Odmah sam usporio i zaustavio se u tom trenutku je zavonio moj mobitel.On me je nazvao i rekao da se vratim nazad jer je on sleteo sa puta jer je auto proklizalo.

E zato moj prijatelju na suho i pravo BMW ili MB a Audi i na suho i na pravo i na kisu i na vetar i u krivine.

Pominjes da je Audi jeftiniji a ne pominjes koliko.Ja mislim da ja kada dam za auto 41.hiljadu eura, pa sigurno imam jos te dve ili tri da dodam i kupim tog "skupog" BMW ili MB.
Jos nesto cu reci u vezi te cene.BMW gubi vrednos kao polovno auto jako puno, cak je na prvom mestu od ova tri konkurenta.

Evo malo i cena:

RS 6 Avant (109.650 €),Mercedes-Benz E 63 AMG T(100.972 €),BMW M5 Touring (95.000 €)

Pogledaj ovo i vidi sta je brzina(Ovo je trenutno najbrzi seriski kombi na svijetu)
http://www.speedfanshop.com/blog/aut...mw-m5-touring/
__________________
humor i samo humor,to je ono pravo !!!
Haks is offline   Reply With Quote