Thread: Audi_a6
View Single Post
Old 17-03-2009   #8
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Default

Ja cu na ovu temu sto se tice ko je od koga bolji navesti samo jedan podatak iz Nemacke.
Zapravo se radi o podacima koje je izdao "TIF"(to je drzavna institucija koja je zaduzena da proverava ispravnost auta) za 2008 god.U tim izvestajima je Audi A6 na prvom mestu od svih ispitanih i od svih kategorija.BMW je na trecem mestu ali ne sa BMW-5 vec sa BMW-3.Mercedes se nije plasirao cak ni na petom mestu.Ovim podacima mora svako da veruje i da ima prestavu, ko se gde nalazi sto se tice kvaliteta i ostalih zajebancija.

I jos jedan podatak koi je izdao ADAC(Najpoznatija osiguravajuca firma u Nemacku).
Oni imaju preko 16.miliona svoih clanova.
Za proslu godinu je takodje Audi A6 izabran od strane njihovih clanova, kao auto koje je zabilezilo najmanje kvarova.

E sad malo o tome sto rekoste da statistika govori da je BMW-5 bolji od Audija A6.Neka mi neko napise tu statistiku i ko je tu statistiku dokazivao i testirao.Ja imam video snimak zadnjeg testiranja od strane Nemackih auto-test novina, koje imaju i svoje televiziske emisije za testiranje auta.U duelu izmedju A6,BMW5 i MB-E,svako je za sebe izvukao po neki kapitel, ali u ukopnom bodovanju na kraju apsolutni pobednik ja Audi A6.
__________________
humor i samo humor,to je ono pravo !!!
Haks is offline   Reply With Quote