Thread: Audi_a6
View Single Post
Old 17-03-2009   #7
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Audi je dosta izgradio svoj imidz zadnjih godina. Poboljsali su kvalitet kao i dizajn tako da se priblizavaju premium autima kao BMW i MB. Samo poboljsanje imidza kosta, tako da se Audi i sa cijenom primakao BMW-u i MB-u, a za skoro iste pare cu radije da vozim BMW ili MB. Jer iako su se priblizi kvalitet, udobnost i vozne karakteristike nisu kao kod BMW serije 5 ili MB E klase koji su otprilike iste velicine. Naravno govorim o poslednjim modelima sva tri proizvodjaca.

Sa ovim dimenzijama, tezinom i rasporedom tezine je prednja vuca pogresno resenje po mome misljenju.
OK,ovde se slazem sa ovom pricom do u par segmenata...
Da odmah decidiramo,BMW serije 5 je bolji od Audija A6 u svemu...
U priliog tome i govore statistike tako da ne trosimo reci...
Ali, mercedesova E klasa je mnogo gora nego Audi A6,i opet u prilog imamo statistiku koja u svedskoj E klasu usvrstava na 7. mestu a audi je na A6 je na 6. dok je ubedljivo prvi BMW serija 5.
Sī toga mi je nelogicno neko zapazanje,ali...

I,jos treba napomenuti i to,da i pored trenutne svetske ekonomske krize,koja je mozda i najjace udarila proizvodjace automobila,imamo situaciju da BMW i Mercedes imaju gubitke i do 40 %,i da se trend cak i nastavlja,a za sve to vreme Audi ima porast prodaje od 8% u odnosu na proslu godinu,te je proteklog meseca(februar) cak podelio i takozvani "regres" svojim radnicima...

I,hajde jos ovo da dodam,da je Audi A6 jako rasprostranjen na istocnjackom trzistu,te da je auto koje je spasilo brend Audi od posledica s.e.krize...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote