View Single Post
Old 05-03-2009   #56
ursuljanka
Registrovan
Dobar
 
ursuljanka's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Godine: 39
Posts: 1,214
Default

Quote:
Originally Posted by borichi View Post
Za slike se stvarno salim sa tobom.
Iskreno mi je drago da ovako nesto postoji u Sarajevu i drago mi je da vam je to "Druga Kuca". Jer tu samo mozete kvalitetno potrositi svoje vrijeme i nadgradjivati sebe u pozitivnom smislu.

A i ono za volontiranje se "pomalo salim", Muskarci sta god da rade za drustvo - postoji cijena, nema volontiranja. kada smo mi zene u pitanju e onda je u vecini slucajeva nekakvo dobrocinstvo-volontiranje, ili niske cijene.

No ovakve organizacije su tek u zacetku kod nas, i drago mi je da je pocelo...
Da sam ja kojim slucajem u Sarajevu, definitivno bih bila u NAHLI.

Da li ste vas dvije morale da platite tu clanarinu od 40 KM? i jos na koji nacin se jos financira NAHLA. Ono sto se vidi na njihovoj web stranici- izgleda kao jedan raskosan objekat sa puno potencijala za uspjesno obavljanje mnogih ualuga...

Jos jednom,
odusevljena sam sa tvojim slikama... ali ponekad moram malo da te zezam.

love,
borichi
Nisam ni pomislila sa se ne salis.Verujes,dosla sam kuci,na brzaka videla sta ima na forum i otisla drugim obavezama.Isla sam ulicom i smijala se sama sa sobom jer mi je pao na pamet tvoj post-onaj deo sto si napisala da su slike dobre za vrat.Neprijatno mi od ljudi,gledaju me idem i smijem se sama sa sobom

Clanarina jeste 40KM godisnje.Bila je 30KM dok se nisu preselili u novu zgradu na Otoci.Sto je i razumljivo,videla si zgradu.Veruj da na slici i ne izgleda dovoiljno raskosno.Ne bih ti znala reci tacno ko sve pomaze u finansiranju Nahle.
Ne sumnjam da bi ti bila Nahlin clan da si u Sarajevu,ali ako te put nanese mozes da svratis,da prisustvujes predavanjima bez ikakvih problema.
Veceras nema slika-bila prazna baterija-svakako nisam mogla da ostanem da pratim film.
Ali sutra je moja dezura-pripremite se za vezbe vrata
__________________
'Ja sam neka druga vrsta,ja bih iskreno.U meni je srce ostalo.'
ursuljanka is offline   Reply With Quote