View Single Post
Old 28-02-2009   #3
farefax
Gost
 
Posts: n/a
Thumbs up

sellam forumasi stvarno dobra tema sa losim zavrsetkom o jadnoj KRUSCI.Dobro dali i jedna nasa tema ili clanak moze proci a da se ne spomenu ova dva olosa (izviniti ako sam koga uvrijedijo jer znam da imaju dosta pristalica ovdje na forumu)zivimo u demokratskoj drzavi tako da moze svako iznijeti svoje misljenje.Samo dokle su dosli takozvani SANDZACKI politicari da ih jedan Tadic miri ,kao svoje sinove,ali ovdje su sve rijeci suvisne.Da se vratimo jadnoj KRUSCI koja je mogla podmiridi zimnicu za cijelu Razdaginju a i sire.Sta kazete za KRUSKE kad ugnile ,rakija se praviti moze pa i limunada se piti od KRUSAKA i puno sto sta se more praviti. Ja da zivim u Razdaginji proglasio bih dan zalosti toga dana jer su izgubili jednog velikog clana familije .Eto sto ZEJNA kaze sve ima i svoj kraj pa tako i KRUSKA (ali ova dvojica politicara nemaju kraja bas sada kada nam je najteze) ali ne mogu a da ih ne spomenem "BOLI" me sta rade ovdje od nas u nasem SANDZAKU.Imao bih dosta pisati o KRUSCI da nije ove dvojice sto kvare svaku temu koja se pojavi ovdje na forumu toliko za ovaj put . manet svima

Last edited by farefax; 28-02-2009 at 01:46..
  Reply With Quote