View Single Post
Old 17-02-2009   #53
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Ja fakat skidam sve u app store... jer mi je najsigurnije i znam da je proslo sve njihove testove... Najvise koristim:

Tuner (nije besplatan): ali sa njim slusam radio amaro i na auto putu vozeci 170 km/h
Nimbuzz (besplatan): aplikacija za MSN, SKYPE, ICQ, FACEBOOK, GOOGLETALK itd chatovanja
FRING (besplatan) isti kao Nimbuzz samo sto uz njega mozes da koristis SIP tipa internetcalls, i zoves dzabe gde god imas wireless ili egde ili 3G.
Banner Free (besplatan) jako dobra aplikacija za zezanje i skrolovanje texta na iphone-u.
FaceBook (besplatno) sve opcije za koriscenje FB putem mobilnog.
Google Earth (besplatan) svi ga znamo i gledamo slike nase zemlje
PhoneZap (besplatan) programcic neobavezan ali zanimljiv ljudi salju slike iz svih strana svijeta
Translator (besplatan) na brzinu nesto prevesti sa na... ima i nas jezik!

U svakom slucaju, ja sam napunio telefon do vrha sa programima, vise se ne da instalirat od 144 aplikacije u tel i ja sam ga napunio sa njima... i svaka mi je zanimljiva i svaka mi je korisna...

Stim da ja imam i dosta kupljenih aplikacija u telefonu, za GPS, navi itd... jednostavno uzivam u tome i nije mi zao

Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote