View Single Post
Old 06-02-2009   #23
aaliyan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Beba View Post
Ne znam iz kog razloga, valjda zbog tolike pomame i euforije koja je nastala oko FB, iz nekog licnog bunta nisam zelela da se registrujem tamo. Desava mi se da ljudi za koje provereno znam da do juce nisu znali da upale comp sad facebookuju sve u sesn'est i prave mi se pametni kako su u toku, i nedavno doziveh, kad sam kretala na put da cujem - 'e kao cujemo se na FB, potrazi me tamo ako hoces'...fujjj, ruzno mi je to i posebno tako glupo Sad ispade da je to jedini nacin da komuniciramo.

Dalje, sto se tice tih kontakata iz proslosti...eee pa svi mi imamo neko staro drustvo, neke ljude kojih bi se rado setili, pricali sa njima, ali i to mi je pomalo smesno. Zasto bih ja sad nekog trazila posle npr. 15 godina iz osnovne skole, ako ta ili taj sve ove godine nije nasao za shodno da mene potrazi? A mogao je, mali je ovo grad Kapirate sta mislim? Mozda je drugacije za ljude koji su ovde ziveli jedno vreme, pa promenili sredinu pa ne postoji drugaciji nacin da dodji do tih ljudi...ne znam, pretpostavljam samo

Kazem, jednostavno imam averziju prema tom, tom, tom..kako bih ga nazvala, sistemu okupljanja ljudi Ja sam pre za druge komunikacione programe, a ima ih koliko ti volja...Gde ne moze svako ni da ti pridje, jednostavno biras osobe sa kojima ces da se druzis, pises, pricas, kafenises internetski



Nisu bas svi, ali gro ljudi jeste...ali JA nisam

Imam svoju teoriju bas o tome, ako ikad budem jako usamljena i ne budem imala ono sto me zasigurno ispunjava i cini srecnom (kao sto je to sada), i to mi postane jedini prozor u svet, i jedini nacin da se druzim sa drugima, otvoricu nalog i ja, do tada sumnjam da cete me naci na fb. I ovo sad ne znaci da smatram da su svi facebookeri usamljeni, neee, nikako, da se ogradim odmah.

Izvinjavam se ako sam nekoga uvredila postom, samo sam iznela svoj stav


Pozzz Beba



Ovu recenicu sam i ja cula gore sto si navela pa mi isto dodje nekako prosto pa se upitam sta li im je
Skoro u svemu se slazem s ovim tvojim postom,osim u ovom da mnogi nisu znali da upale comp.a sada pametuju,ima toga ne kazem da nema,ali seti se vremena kad mozda si sama ucila da ga upalis,to mi vise izgleda kao neko pocenjivanje ostalih ljudi koji hoce da nauce...
Znaci sad za njih nema dalje..

sorry..pozz
  Reply With Quote