SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Ovo i ono (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=18)
-   -   ::::Šok Soba:::: (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=951)

Chupka_ 07-05-2008 22:04

::::Šok Soba::::
 
:tuca::samar: :evilwait:


Evo da ne kvarimo ostale teme:evilwait:....
sve rasprave mozemo ovde da vodimo....
naravno ako se slazete..
ako ne onda administracijo...brisite je........

Musko 07-05-2008 22:45

ja sam za chupka baš dobra zamisao

tmusa 07-05-2008 23:35

Odlicno...poslo sam ti poruku ali evo i ovde t epitam da ti meni objasnis sablon pisanja tamo na ono KALADONT,....ja samo posmatram i pisem...neznam koja se tem aprati...kake veze ima kaladont za vozom,sa ritmom...objasni ti meni...ja lupam

Tahirovce 07-05-2008 23:38

:bravo:.....

Chupka_ 07-05-2008 23:53

eeeeeeee bas mi je drago da se slazete....

ovako tmusa...jos nisam primila tu tvoju pp. pa nisam ni odg...

bit Kaladonta je opisana u prvom postu autora teme...kao i svaka tema koja je postavljena....
ali evo objasnit cu ti...
ako ja napisem rijec
RItAM-nadovezala sam se na predhodnu rijec koja se zavrsila na RI
ti treba da se nadovezes na moju rijec i napises neku koja pocinje sa AM...
npr. AMbasaDA...dalje ide riječ sa DA....... itd itd...

Eh kada se dodje do rijeci kaladont odn rijeci koja se zavrsava na NT...idemo novu rijec jer rijec sa NT ne postoji....:biggrin:
Nadam se da si skuzio....
Kaladont3 se igra po slicnom sistemu ali biras bilo koja tri susjedna slova iz prosle rijeci....npr.
ADMinistracija.....
TRAmvaj....
RAMovi.... itd....
pozzz tmusaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)

hurmasica 08-05-2008 07:57

Zamolila bih administratore u svoje ime a i ako mi dozvolite u ime svih clanova

forumske porodice koji su zainteresirani za kvalitet a ne kvantitet postova

da infantilno mentalne ejakulate Prijepoljke brisu sa tema kojima ocito nije

dorasla.Ne radi manjka intelegencije pomenutog clana(ne bih da sebe definiram kao

kompetentno bice)vec rad nepoznavanja elementarnog fundamenta zdrave

konstruktivne komunikacije.Vise je nego zalosno kad nestane argumenata koristiti

ruralni rjecnik,biti primarno konfuzan samom sebi a ktome ekvivalentno i ostalim

sudionicima u komunikaciji.

Prijepoljka ja sam vise nego pocastvovana (bez ironije) tvojim interesovanjem za

moje postove ali sam iskreno malkice razocarana da svoju nesposobnost citanja

mojih postova pokusas da definiras u kako ti kazes filozofiranju u mojim

postovima.Ne zelim ti dijeliti savjete jer je to tesko ciniti nekome ko samog sebe

definira pametnim pa cu ipak riskirati.

Ucini primarno uslugu sebi time sto se neces oglasavati na temama na kojim se kako ti kazes filozofira.:)

Iskreno nisi me podigla a nisi ni spustila u okviru foruma jer sam misljenja da jedino

mi sami mozemo kroz svoje postove deklasirati sebe na primitivni ili zadrzati

civilizacijski nivo pismene konverzacije.Na tebi je da odlucis gdje ces sebe plasirati.

Iskreno nisi uspjela ni da me pomjeris sa 0km/h.:)





Chupka:010:za shok sobicu!

Crni Gruja 08-05-2008 10:41

:bravo::bravo::bravo::bravo: Klasican primer "kuliranja". Bravo hurmasice. Sad neka sedne malo p neka razmisli.

mersija 08-05-2008 10:54

Hurmasica,treba ohrabriti ONE koji stoje na granici "brisanog prostora".Tako ima >>nas<< dosta koji znamo da ronimo u masi gluposti, disemo na slamku, ali nemamo snage ni hrabrosti da se otisnemo prema povrsini.Dakle, zao mi je ljudi koji zive od intelektualnog,kako ti rece Hurmasica" nepoznavanja elementarnog fundamenta konstruktivne komunikacije".
Ponosan na nerazumijevanje necega ili nekoga moze imati vise znacenja, ali je najcesce ono kad se ljudi smatraju boljima od drugih. :)Takvi stavovi se sukobljavaju sa univerzalnom tezom da konkurencija ne postoji,niti dozvoljavaju da emocija koja takve osobe cine nesretnim zato sto nemaju ono sto drugi posjeduju, ali ne ZELE ni "drugi" to imaju.

Veliki poz za tebe i naravno svaka cast za gore napisani post,samo nastavi dalje tako kao sto si i do sada:)

Chupka_ 08-05-2008 11:04

Prijepoljka ako zelis da imas dugačak jezik....i svakm loncu poklopac{sto Grujan rece:biggrin:}onda moras da imas JAK I VELIK FOND RIJEČI.....sve do tad...nisi na istom levelu komunikacije...pa se nakad malo i povuci...

:evilwait:

Prijepoljka 08-05-2008 16:19

Quote:

Originally Posted by Chupka_ (Post 54591)
Prijepoljka ako zelis da imas dugačak jezik....i svakm loncu poklopac{sto Grujan rece:biggrin:}onda moras da imas JAK I VELIK FOND RIJEČI.....sve do tad...nisi na istom levelu komunikacije...pa se nakad malo i povuci...

:evilwait:

Hm... Fond reci?! ZNA SE GDE TREBA DA SE PAMETUJE! Forum sluzi za opustenciju, i zezanje, zato ni necu da se trudim! A ni vremena nemam za pisanje redova i redova...

Chupka_ 08-05-2008 16:31

Quote:

Originally Posted by Prijepoljka (Post 54619)
Hm... Fond reci?! ZNA SE GDE TREBA DA SE PAMETUJE! Forum sluzi za opustenciju, i zezanje, zato ni necu da se trudim! A ni vremena nemam za pisanje redova i redova...

Jak fond rijeci ne znaci pametovanje...
Pisanje u metaforicnom smislu kao sto hurmasica pise je mnogo dobar nacin komunikacije....tj.ispeci pa reci...i poruci nekome nesto bez da ga uvrijedis....
ali kao sto Balaš opjeva....

Svasta se rodi u mutnoj vodi,
lukava mrena i glupavi smudj,
karas i bandar, lopov i dzandar
i ribe sto zive na racun tudj'.

Malene one vecih se klone,
ne pazis i vec te nema za tren.
Gde god da beze stignu u mreze,
neko se rodi da postane plen.

Ja pevam svoj blues bez namere bitne.
I najvece ribe za mene su sitne.
Ja sa strane samo posmatram taj svet.
A budem i ja i smuvan i varan,
pa svakom se desi da ispadne saran,
to je bar rutinska stvar.

Ko zivot vodi u mutnoj vodi
mora sve trikove dobro da zna,
u mutnoj vodi, sto mnogim godi
posebno onim sa vrha i dna.


Svi znaju svrhu, stuka na vrhu,
tu su da kvare i naprave lom,
a dole na dnu, sudbinu jadnu,
mnogima resava nekakav som.

Ja pevam svoj blues bez namere bitne.
I najvece ribe za mene su sitne.
Ja sa strane samo posmatram taj svet.
Ja pevam svoj blues u srcu dubine
i drzim se pretezno zlatne sredine,
to je bar rutinska stvar, rutinska stvar.

Na sta se svodi zivot u vodi?
Pa eto, grabljivci imaju vlast.
Grgec je glupan, ali je krupan,
pa male ribice guta u slast.

U dane gadne, kad voda padne,
plasljive ribe ne vrede ni gros,
naidju krize, drukcije grize,
i samo najbolji plivaju jos.

Ja pevam svoj blues bez namere bitne.
I najvece ribe za mene su sitne.
Ja sa strane samo posmatram taj svet.
Ja pevam svoj blues u vrtlogu gluvom
i pitam se sta rade ribe na suvom,
a to je bar rutinska stvar.

Razmisli sta je poenta.......
:cool:.

Prijepoljka 08-05-2008 16:43

Quote:

Originally Posted by Chupka_ (Post 54623)
Jak fond rijeci ne znaci pametovanje...
Pisanje u metaforicnom smislu kao sto hurmasica pise je mnogo dobar nacin komunikacije....tj.ispeci pa reci...i poruci nekome nesto bez da ga uvrijedis....
ali kao sto Balaš opjeva....
Razmisli sta je poenta.......
:cool:.

Nemam vremena da sedim i citam (trening, skola, setnja, odmor...)...
A jos manje da ovde pisem okolo-unaokolo! Nemam nista protiv metafora, one su sasvim ok, ali pola ovih ovde nostalgicara to ne razume, mozda nece ni da prizna to, pa samo potvrdjuje/cuti! Ja sam pitala sta mi nije jasno, sto je sasvim ok!!! A to sto je shvaceno kao uvreda... Nije do mene!!

Elvis-Eko 08-05-2008 16:51

Hahhahahaahahahah, hajde zakasnices na trening

Prijepoljka 08-05-2008 16:57

Quote:

Originally Posted by Elvis-Eko (Post 54632)
Hahhahahaahahahah, hajde zakasnices na trening

Ne brini, necu... A i da zakasnim, nista strasno... Hvala sto brines! :)

Crni Gruja 08-05-2008 17:35

Prijepoljka, nije problem u tome sto ti kazes da ne razumijes. Nije ni sramota pitati za znacenje ponekih rijeci, i ja to radim. Ali reci da neko filozofira, ili jos gore proserava se, ne prilici jednoj curici od 16 godina, pogotovo kada se obraca starijem od sebe. A to ti nije prvi put. Pa ase posle pitas zasto svako na tebe gleda tako kako gleda. Mucni malo glavom, dovoljno si stara za to.

Chupka_ 08-05-2008 17:51

E moj Grujane......SVASTA SE RODI U MUTNOJ VODI....rekoh ja:biggrin:

Prijepoljka 08-05-2008 18:59

Quote:

Originally Posted by Crni Gruja (Post 54644)
Prijepoljka, nije problem u tome sto ti kazes da ne razumijes. Nije ni sramota pitati za znacenje ponekih rijeci, i ja to radim. Ali reci da neko filozofira, ili jos gore proserava se, ne prilici jednoj curici od 16 godina, pogotovo kada se obraca starijem od sebe. A to ti nije prvi put. Pa ase posle pitas zasto svako na tebe gleda tako kako gleda. Mucni malo glavom, dovoljno si stara za to.

Otkud ti to?! Iskreno, ne zivim za tudje misljenje, ne treba mi! Izgladila sam svoju licnost, i savrseno se osecam! Tudje reci me nikada nisu mogle na neki nacin naterati da se preispitam...
Nisam znala da je osobina "bez dlake na jeziku" ovde nepozeljna... :(
To sto je starija ne treba da znaci da po pitanju mog misljenja trebam da se ustezem, i ne kazem svoje zapazanje...

Crni Gruja 08-05-2008 19:11

Mozes ti da kazes svoje misljenje, ali nacin na koji ga kazujes pokaazuje kolko si ustvari nezrela. Ili je to mozda manjak kulture, vaspitanja ili cega li vec. Nemogu da shvatim, jer meni moje vaspitanje nikad nije dozvoljavalo da se tako starijem obracam.

Prijepoljka 08-05-2008 19:28

Quote:

Originally Posted by Crni Gruja (Post 54675)
Mozes ti da kazes svoje misljenje, ali nacin na koji ga kazujes pokaazuje kolko si ustvari nezrela. Ili je to mozda manjak kulture, vaspitanja ili cega li vec. Nemogu da shvatim, jer meni moje vaspitanje nikad nije dozvoljavalo da se tako starijem obracam.

Opusteno covece...

Elvis-Eko 08-05-2008 19:49

Quote:

Originally Posted by Crni Gruja (Post 54675)
Mozes ti da kazes svoje misljenje, ali nacin na koji ga kazujes pokaazuje kolko si ustvari nezrela. Ili je to mozda manjak kulture, vaspitanja ili cega li vec. Nemogu da shvatim, jer meni moje vaspitanje nikad nije dozvoljavalo da se tako starijem obracam.


Ali ti svoj osnovni odgoj nosis od kuce, dok ga neko nikada nece ni imat


All times are GMT +2. The time now is 11:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com