SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Politika Sjenice (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=7)
-   -   Nova politička opcija-LIGA ZA SJENICU- (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=889)

halilce 31-03-2008 01:22

Nova politička opcija-LIGA ZA SJENICU-
 
1 Attachment(s)
U Sjenici je,dana 29.o3.2008.g.osnovana nova politička opcija,pod imenom"Liga za Sjenicu".
Osnivač nove političke opcije,je aktuelni predsednik opštine Sjenica,dr.Esad Zornić.
Sedište stranke je u ulici "Kralja Petra",u zgradi nekadašnjeg "Centra za socijalni rad!

halilce 31-03-2008 01:37

2 Attachment(s)
U obraćanju građanima,kojih je po mojoj slobodnoj pročeni bilo 100-tinjak,dr.Zornić je naglasio,da je "Liga za Sjenicu" otvorena za svakog građanina kome je osnovni i glavni interes"bolja i ljepša Sjenica,da će se Liga zalagati za teritoriju opštine Sjenica i da je vrijeme da se stvori takva opcija,koja će se distancirati od Pazarske politike,koja Sjenici ne donosi ništa,i koja se Sjenice seti samo kad treba da pokupi 5-6000 glasova"!
Takve reči je potkrepio činjenicom"da je Sjenica jedna od 5 opština u Srbiji koja nema nijednog službenika u republičkoj administraciji".
Takođe,odbacio je sve insinuacije,da se priklonio bilo kojoj političkoj opciji,a da na lokalnim izborima izlaze u koaliciji sa OO G17+ Sjenice čiji su članovi opštinsko odbora bili prisutni!

halilce 31-03-2008 01:45

5 Attachment(s)
dr.Esad Zornić je naglasio,da je do raskola sa SDP-om došlo,zbog neslaganja da se skloni dosadašnji OOSDP-a,čiji je on predsednik i bio,i da se u taj odbor"ubace repovi SPS-a i JUL-a"!
Osnivanju Lige,pored simpatizera i članova odbora G17+,prisustvovala je ekipa Tv Jedinstvo!


Naravno,i naš Riki!:bravo:

Crni Gruja 31-03-2008 02:54

Haj hairli da bude ovo nesto dobro. Svidja mi se ovo "Za Sjenicu". Ova je partija nastala u pravo vrijeme i, po meni, ima realne sanse da postane rame uz rame sa SDA i SDP. Vidim ovde dosta poznatih lica, koja su (bila) za SDP. Dal to znaci da su sada za ovu stranku ako su tu ili?

P.S: Jedino sto mi se ne svidja su zvijezde u logou stranke koje podsecaju na davidovu zvijezdu.

Tahirovce 31-03-2008 08:14

Kome ce pomenuta stranka dati glasove na Republickom nivou??
Ko su repovi sps i jula???
jel moze to neko na mi objasni npr Riki...

SEJO31-de 31-03-2008 08:34

[quote=Crni Gruja;48874]Haj hairli da bude ovo nesto dobro. Svidja mi se ovo "Za Sjenicu". . Vidim ovde dosta poznatih lica, koja su (bila) za SDP. Dal to znaci da su sada za ovu stranku ako su tu il...

To su "VERNI"clanovi SDP...Dje preleti Esko oni za njim...:lmao:

Unicknnamed 31-03-2008 12:46

Nishta novo,po starom dobrom obichaju nove stranke nichu kako pechurke a narod se dijeli jos vishe.Uskoro che biti na svakog drugog stanovnika po jedna stranka,al bilo kako bilo svi obechavaju svashta a malo ko to sprovodi u delo.Mada sam slabo upoznat sa politichkom situacijom u Sjenici zadnjih godina.Ja lichno ne vjerujem ama bash ni jednom politicharu ni stranci svi su isti.

supergirl 31-03-2008 14:58

Nervira me ovo :"Svi politicari su losi ljudi!".
Apolitican covek je los,jer ko ne brine o stanju u svojoj kuci on je necovek,a Sjenica je kuca svih nas. Sandzak,Srbija takodje!

Unicknnamed,nista licno...

Tahirovce 31-03-2008 15:36

Girl jesili ti apoliticna???posto si jos maloletna nemozes da budes clan niti da glasas ni za jednu stranku,ali imali neka stranka koju ti simpatises ?

Tahirovce 01-04-2008 23:01

Hocel mi ko odgovorit na pitanja,halilce,riki,girl????

halilce 02-04-2008 00:29

Mislim da će ti Riki najbolje odgovoriti,a on čeka,bar tako mi je rekao,jedan opširniji izveštaj i program Lige da postavi na stranici!

Crni Gruja 02-04-2008 00:46

Znaci li to da je Riki preso sad u tu stranku? Hajde riki, oglasi se... :)

SEJO31-de 02-04-2008 01:01

Ene preso...Uspeo je i potpis da promijeni.....Nema vise SDP....A bilo je malim slovima napisano ,jedva se primecivalo.....

zmaj101 02-04-2008 20:41

Mnogo me zbunilo kade jedr Zornic pristupio u SDP konacno je i on shvatio da mu tamo nije mjesto . .Esad ima svoj ugled koji ga je sam izgradio a, samo ge moze izgubiti sa izdajnickim SDP ili sa prodanim SDA. Nadam se da Lga za Sjenicu na celu sa dr Esadom Zornicem ima veliku perspektivu i da ce samo ona ujediniti narod u Sjenickoj Opstini gdje treba svi da je podrzimo.

Sellem iz Holandije.

Tahirovce 02-04-2008 21:25

kako ces ti iz Holadije da je podrzis,od moralne podrske i rijeci "napred nasi", nema nista...


All times are GMT +2. The time now is 23:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com