SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Predstavljanje članova (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=14)
-   -   Gdje ste i sta radite? (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=690)

borichi 03-01-2008 21:46

Gdje ste i sta radite?
 
Quote:

Originally Posted by Crni Gruja (Post 38466)
Haaahahahahaha, pa ko ce ako nece Borichi. Pa dje si ti milion godina, ja doso nazad, a tebe nidje. Samo da znas da sam te posluso za onu ovcavinu, pa bujrum :)

P.S: A jel da da sam lijep i ovako kad gorim :mrgreen:

Rekoh da otvorim novu temu, da ne kvarimo "Slike Clanova", zbog nasih dijaloga. A pogotovo tvoje ljepote dok goris. Na ovoj temi mozemo pisati gdje smo i sta radimo.

Hvala Bogu da praznici prodjose!!, nekako to vrijeme u godini je zbilja haoticno ovamo. Jos po vrhu djeca na raspustu, pa onda da vidis njihovih agendi..

Skola danas pocela, Hvala ti Dragi Boze!!


A, sto spomenu ofcavinu,,, sve mi voda na usta.

Pisite sta ste radili danas?

Evo ja cu vam ukratko napisati moj dan.
Uglavnom je bilo radno, sastavljala sam jedan ugovor za neku transakciju. Nadam se da ce to biti potpisano od strane svih.
Gledala sam neki nas film, i to nije sve.. Kod mene je samo 3:43, po podne. Dan jos uvijek traje...
Ali, od mene dosta. Sve mi na pameti ta ofcavina..

iSelektor 03-01-2008 22:05

Zanimljivo
Evo ja cu prvi da se ukljucim u temu... da napravim neku vrstu bloga :P

Ja sam jutros poveo sina u obdaniste i vratio se u krevet, odspavao malo, skuhao kafu i na poso!
Zvao sam svog Knjigovodju da sredimo neke racune i uglavnom sam proveo dan uz preradu neki scripti i obradu nekoliko video snimaka...
I naravno nonstop sam logovan na forumu!
Mali je sada legao da spava a ja i dalje radim na scriptama i na obradama video snimaka.

Pozzz tahirovic

Tahirovce 03-01-2008 22:35

Zanimljivo al ja nebi da pisem ovde,ima i maloletne dece na forumu :) ..........

MajkaMaca 03-01-2008 23:11

E,Borici lijepa tema.........svaka cast...
radila ceo dan,zatim kupovina...imam jednog gosta iz svedske(bratanca)sutra ujutru u 3sata, ako bogda vraca se kuci,za svedsku,pa zijelo vece pakovanje,da nesto ne zaboravi,spremanje jela za put,sva mirisem na rostilj pravila mu (probala)nase cevapcice i pljeskavice...i eto jedva ugrabih da sednem za com...raspametila sam se neznam sta se ovde desava,majke mi, isto sto kaze nas narod ko muha bez glave....

borichi 03-01-2008 23:27

Bas fino komuniciramo na ovoj temi. Maca mi je imala bas ispunjen dan danas. Joj Tahirovce je si li ziv, brate??.

A nas Administrator zalijepljen sa Super Glue za kompjuter.

Pisite, pisite

A za cevape stvarno moramo da otvorimo novu temu.

Voli Vas,
borichi

Crni Gruja 03-01-2008 23:34

Ja sam danas spavao samo do 11, morao sam da poranim jer sam morao auto da teram kod majstora. Petljam oko ozvucenja, stacu kad bolujem od toga. Posle toga sam sedeo kuci i odmaro, pa prico sa halilcetom na msn, i evo sad sam se vratio iz grada, bio sa drustvom na pice. Stigo sam danas da se osolim sa malo ovcavine u prsute uz vruc hleb, to sam zaboravio da pomenem :)

halilce 04-01-2008 01:05

Evo,kako sam ja proveo dan!
pošto je juče bio praznik,radio sam treću smenu,i taman se obradovali,al ćemo da spavamo,rudničkom autobusu zaledi nafta na Dubinju,a grijanja nema!Cvrc!
Daj presipaj naftu iz webasta u rezervoar,sa aditivom,srećom vrati se kolega sa autom i pokupi nas u dvije ture!
Došo kući,jakna smrdi na naftu,operem ruke i za komp!
U 10.00,rotiteljski za srednju školu,da se pohvalim sve suha 5-ica u knjižici kod moje Džene!Jedina sa prosekom 5,00 u I-oj godini gimnazije!
Onda spavanjac do 15,pa muke da upalim auto u garaži i trk za novi akumulator!
85 eura 66Ah!
u 21.30,posle razgovora na Msn sa Grujanom,otišao po ženu sa posla,i sad iz mahale od tetki,i ponovo za komp!
Zanimljivo,nema šta!

ursuljanka 04-01-2008 10:03

Ja sam ustala u 6:30:).Lijepo doruckovala.Pa fakultet.Slusala dosadno predavanje!Na pauzi sam zbrisala i evo me na Sjenickom forumu-cekam da mi pocne ispit!Drzite mi palceve!
Borici-tema ti je super!

Crni Gruja 04-01-2008 11:09

Vidi je, javila se pred ispit, a nije posle da nam kaze kako je prosla. hajde pricaj.

Sabah hairullah svima, evo ja opet poranio (11sati). Spremanje pa dzuma.

liliput 04-01-2008 12:17

ja juce citav dan po fakultetu bio.ujutru od 8 uvce do 7.tako da sam sinoc samo spavo.a danas cu da se setam po izmiru i specijalno za vas cu smazat jednu nargile...

ursuljanka 04-01-2008 12:28

Evo mene sa ispita-nista me ne pitajte.
1.ispit je uzasno prosao(ne moze da se slavi bajram i nova godina i da ispit dobro prodje:))
2.posvadjala sam se sa zenom na studentsku sluzbu(taman dosla na red i ona me vratila da napisem koje godine polazem ispit-BOSANCI)
3.CEKAM DA SE RAZIDJE ONA GUZVA PA DA ODEM DA PREDAM TE PRIJAVE,ALI NE ZNAM ZA KOJU GODINU-STA VI MISLITE:)
I meni bi je dna nargila dobro dosla,imamo i mi u 'miris':)

askica 04-01-2008 12:43

Ja sam sinoc stigla iz Sjenice, posto sam bila vrlo tuzna, zaspala sam oko 22h pa sve do jutros. Ustala sam u 10:15min i raspakovala stvari. I posto sam i dalje tuzna evo me na net-u i jedva cekam da mi prodje i ovaj dan, nadam se da cu sztra biti bolje....

Eh, dome, slatki dome, da sam bar mogla da ostanem jos koji dan...

Tahirovce 04-01-2008 13:13

Evo i mene danas ranije sa posla,pricaju da je u gradu jutros bilo -30.
zaledila nafta mrznuo se malo oko kamiona nije hteo da upali pa pobegoh kuci,sto udjoh u kucu mantije se vade iz sporeta,pojedoh jedno 10 komada,kafu u ruke i evo me za komp.
napolje -18 ja sit u toploj sobi i uz kafu listam forum,ah meraka......

Rarica 04-01-2008 13:28

I ja sam meracila jutros.....9.30,otvaram jedno oko,tisina...nigde nikoga...otvaram i drugo...opet nikog....nema obaveza,nema ljudi......MERAK:)pustim muziku,stavim kafu...I onda zazvoni telefon...i ode idila!Daj ovo,daj ono,dodji ovamo,dodji onamo....evo me sad na carsiji treba da uklopim tri susreta,da posetim profesoricu,da ispratim brata na stanicu...NARGILA.lilipute uzivaj i za nas,skoro smo bili u"mirisu"pila sam tursi caj(mogao bi poslat malo:))al su ljudi oko nas toliko pusili nargilu,dali od caja ili od toga jedva sam potrefila vrata a da ne pricam da sam se smijala ko lud na brasno:)

liliput 04-01-2008 13:31

eh moj tahirovce mantije+kafa+topla soba+internet e to ti je zivot.a ja upalio grijalicu a ona nemoze sama sebe da zagrije.a za rucak makarona :( +treba da perem sudove :(...

Tahirovce 04-01-2008 13:34

Eh liliput hvali samo jos jedna 18-19god da mi masira vrat dok sedim za komp..
nego pojasni ti meni sta je nargila? .....

liliput 04-01-2008 13:44

1 Attachment(s)
NARGİLE-to ti mesavina naprimer listova od jabuke ili dunje,limona i tako nesto,to se stavi na dnu jedne staklne boce sa vodom.a na vrhu stoji zar koji pomaze da se ta voda pretvori u paru.jedno crijevo je povezano sa bocom od vode,a na vrh crijeva se nalazi agzilik(tako se kaze)kad povuces u sebe vazdun dolazi tu ona para iz boce.al to je toliko jako da je jedna nargila ko 2 paketa cigara

Rarica 04-01-2008 13:48

Sad znam sa je meni bilo,bilo je 3-4 nargile u blizini....to0 dodje oko 5-6 pakli...ja sam srecu imala sto sam potrefila vrata -:)

liliput 04-01-2008 13:54

hehehehe ti si dobro prosla.jedna nasa drugarica se hvalila kako moze nargile da zavrisi sama.i otisli svi zajedno jedan dan uze ona nargile i navalila da pusi.prvo je pocela da se smije,posle je pocela da lupa i na kraju je povratila al sa srecom ne na nas nego u saksiju pored stola ;);)

akica_90 04-01-2008 15:03

Quote:

Originally Posted by Rarica (Post 38578)
Sad znam sa je meni bilo,bilo je 3-4 nargile u blizini....to0 dodje oko 5-6 pakli...ja sam srecu imala sto sam potrefila vrata -:)

hehehe.... =)


All times are GMT +2. The time now is 22:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com