SJENICA.com forum

ado 08-09-2009 08:20

NOVI PAZAR SRUŠIO LIDERA

Fudbaleri Novog Pazara pobjedili su ekipu Mladosti iz Apatina rezultatom 3:1, pred 5000 navijaca. Prvi do vodjstva dosli su Apatinci golom Paunovica. Radost Apatinaca je jos uvjek trajala, a Milos Stojanovic ih je iznenadio golom za izjednacenja Novog Pazara na 1:1. Ovim rezultatom je i zavrseno prvo poluvrijeme.

Drugo poluvrijeme novopazarci krecu ofanzivno, sto je i urodilo plodom. Pavlovic je zatresao mrezu Apatincima za 2:1, a nakon nekoliko minuta upisao se i drugi put u strelce za 3:1. Sto se ispostavilo i da je krajnji rezultat.

Novi Pazar sada ima 9 bodova,i zauzima drugo mjesto,* a u sledecem kolu gostuje ekipi Proletera, u Novom Sadu.

Lazarevac ima rukometni klub u eliti, a kako igraju fudbaleri Kolubare možda ?e od naredne sezone gledati i najkvalitetniji fudbal.
*
Kolubara je zabeležila tre?u pobedu od starta sezone i sa 10 bodova drži lidersku poziciju Prve lige.

?etvrto kolo Prve lige obeležila je i prvi trijumf Zemuna od starta sezone. Niški Radni?ki vodio protiv Sloge u Kraljevu 2:0, na kraju nerešeno.

Srem je odigrao jednu od najboljih utakmica u nekoliko poslednjih sezona i ubedljivo je savladao vranjski Dinamo sa 3:0.

U jednom od derbija kola, u sudaru dva velika kandidata za plasman u Superligu, In?ija i Sevojno odigrali su 1:1, a izjedna?uju?i gol doma?i su postigli iz penala u poslednjim trenucima me?a.

In?ija je propustila nekoliko prilika protiv Sevojna, ali su gosti prvi postigli gol i to 15-ak minuta pre kraja. Golman Sevojna Milorad Nikoli? ?inio je ?uda, ali nije mogao da zaustavi šut sa 11 metara u sudijskoj nadoknadi.

Niški Radni?ki je u Kraljevo otišao prili?no uzdrman, posle tri poraza i hapšenja predsednika Gorana Vesi?a, ali je posle 20-ak minuta imao veliku prednost od 2:0, ali je Sloga uspela da osvoji bod.

Fudbaleri niške ekipe na kraju su ipak zadovoljne bodom o ?emu svedo?i podatak da su posle me?a otišli da pozdrave verne navija?e - Meraklije.

Zemun je, ponovo bez publike zbog kazne, uspeo da u Gornjoj varoši ostvari prvi trijumf protiv komšija Bežanije.

Iznena?enje je priredio novosadski Proleter koji je u Somboru savladao Radni?ki 2:0, a doma?ini su od 66. minuta igrali sa igra?em manje.