SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Ovo i ono (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=18)
-   -   KARAMBOL PARTY (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=232)

STRANAC 22-09-2006 18:20

KARAMBOL PARTY
 
najpre da se izvinim sto kasnim,jer sam imao obaveza koje nisam mogao odloziti...

drago mi je da ste i vi osecali potrebu za ovakvom temom,jer mislim da smo opteretili sve teme po na osob,i nekako imam osecaj da se nekima to i ne svidja a i svakako zelim nasem gradu najbolje,jer ovaj forum posecuju i ljudi koji ama bas nikakve veze nemaju sa sjenicom..

tako mi skoro jedan poznanik ovde rece,da je nasao nas forum na netu i da cesto cita sve nase postove ali jos nece nista napisati...

ipak, treba sve da ucinimo kako bi smo sto bolje prezentovali nas grad,onako kako to rade i nasi sugradjani sirom svijeta....



ISKRENO SE ZAHVALJUJEM WWW.SJENICA.COM NA CESTITKAMA RAMAZANA PUTEM AMARO RADIJA,i moram priznati da se ne secam kad mi je srce zadnji put tako zadrhtalo kao kad cuh te cestitka,a pogotovu mi bi drago kad cuh da i nas koji nismo trenutno u sjenici,pomenuse...



eto opet dokazuju da VREDE MNOGO-hvala im...



pozdravljam sve nase sjenicane MA GDE BILI,dragi moji,dobre moje zadovoljstvo mi je biti sa vama,i sa vama dijeliti dobro i, i, i, i samo dobro da se desava INSHALLAH....



i na kraju zahvalnica za podrsku predloga...





OVDE SE OPUSTITE PISITE SVE STO VAM JE VOLJA,CHATAJTE,RAZMISLJAJTE NAGLAS,RAZMENJUJTE NEZNOSTI ,MA STO VAM VOLJA ALI PAZITE DA OD SADA TEME OSTAJU U SVOJOJ FORMI...

Crni Gruja 22-09-2006 18:24

Bravo Ensare, i ja sam razmisljo da je jedna ovakva tema potrebna, ali eto, ti prvi progovori :) Samo mi je zao sto nisam cuo te cestitke, ali evo sad slusam Amaro i sto kazu nasi, srce mi se napuni. Prvi put da ovde u swe osetim da je stvarno Ramazan, to mi je najvise i nedostajalo, onaj neki specijalni osecaj koji ne moze da se opise rijecima, to se samo doziveti moze!!!!

STRANAC 22-09-2006 18:30

pozdrav za:



SUADA,BORICHI,DJINA,ASKICA,LEYLA-CG,VALENTINA,AMLA ,JOKU,CRNI GRUJA,HALILCE,LILIPUT,SEJO-DE,OKSI RIKI i sve ostale nickove, Ineka mi ne zamere sto se trenutno ne mogu setiti ih se i srdacnu dobrodoslicu za BINCE i sve to sa nasim administratorskim korom na celu sa TAHIROVCE,LAKOTA i TAHIROVIC....



poziv za REaktivaciju:

WALTER,SEAD LJUMIC i OSTALI HOR BECKIH DECAKA 8) I DEVOJCICA



i OPET neka mi niko ne zameri jer trenutno se samo ovih nickova setih,dopisacu se...

amlA 22-09-2006 19:39

Zdvavo dvushtvo,jeste gledali "Kad porastem bicu kengur"?Ako niste,pogledajte jer film je mVakkkkkkk,bvate!

Crni Gruja 22-09-2006 19:41

hahhahahha, gledao sam, extva fivm :)

Here you go, mrs cangoroo mother hahaha kraljevi su

STRANAC 22-09-2006 19:43

ima finih filmica sa onih prostora dole, super je taj film...

evo pocinje konverzacija u ovoj temi...

STRANAC 22-09-2006 19:47

eeeeeeeeee...

sad nesto primetih,VALENTINIJANA posecivala forum danas a nista nije napisala... :!: :!:

da li joj se to vise ne svidjamo za drustvo :oops:

Crni Gruja 22-09-2006 20:04

Nema lejle, halilceta i oksija, mi joj ostali ne odgovaramo :)

STRANAC 22-09-2006 20:28

e jes´ bi sad legla jedna partija konkena....

STRANAC 22-09-2006 20:31

e znao sam da cu nekoga bitnoga ispustit da pomenem,pa sva sreca te je to moj veliki prijatelj pa znam da mi nece zameriti,i evo da pozdravim brata ENDZIKA....

liliput 22-09-2006 20:35

STRANAC hvala na pozdravima

STRANAC 22-09-2006 20:36

YOU WELLKOME

liliput 22-09-2006 20:38

ee posto je ovo tema za caskanje kolko ce nas moci da postimo?to me zanima :?:

halilce 22-09-2006 21:00

+Pozdravljam sve SJENIČANE,posebno VAS U DIJASPORI,koji ste aktivni na ovom forumu,i želim Vam RAMAZAN ŠERIF MUBAREK OLSUN!!

Da ga ispostimo u miru,blagostanju i ibadetu,i da još srećniji dočekamo predstojeći BAJRAM!Da nas na ovom forumu okuplja bratska ljubav,i ljubav prema Sjenici!

SELAM SVIMA!

SEJO31-de 22-09-2006 22:25

Stranac, hvala na pozdravu imao sam nekih obaveza tako da nisam bio na forumu.Zeleo bih svim Clanovuma da pozelim Hairli RAMAZAN da smo svi zivi i zdravo i d kako Halilce rece da u sreci docekamo predstojeci BAJRAM.Halilce , TEBI I TVOJIMA zelim RAMAZAN SERIF MUBAREK OLSUN.

Crni Gruja 23-09-2006 00:06

Quote:

Originally Posted by STRANAC
e jes´ bi sad legla jedna partija konkena....



Ehhhh, kod Shimija, pa do sufgura. da ne mora da se ide kuci na sufur, onaj bi narod osto cio dan :) Ono nema nidje

neno 23-09-2006 00:20

RAMAZAN SERIF MUBAREK OLSUN svim muslimanima a za sve ostale topli pozdrav

liliput 23-09-2006 00:23

ramazan serif muaber olsun

Lakota |ljiv| 23-09-2006 09:23

Ramazan serif mubarek olsun.



Podseti me sad dok sam pisao ovo na novogodisnju emisiju regionalne televizije kad je neki momak cestitao "srecna nova godina svim pripadnicima novogodisnje veroispovesti"! 8)

liliput 23-09-2006 10:45

:) :D 8)


All times are GMT +2. The time now is 22:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com