SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Ovo i ono (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=18)
-   -   Riznica Mudrosti (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=1369)

Neznanka 11-04-2012 14:52

"Ko jednom sebe pronađe, taj više ništa na ovome svijetu ne može izgubiti."
Stefan Cvajg

"Žene su sve ove vijekove služile kao lupe sa magičnom i slatkom moći da reflektuje muškarčevu figuru u dvostruko većoj veličini."
Virdžinija Vulf

-VOLJA ČINI PUNO VIŠE NEGO SILA

-STVAR JE ONO ZA ŠTO JE TREBAMO

-SNAŽNI LJUDI SU NAJČEŠĆE SAMI

-BOLJE JE SPOTICATI SE NO PASTI

-I NAJMANJA MACA HOĆE OGREBATI

-KAD SPAVAMO, SVI SMO JEDNAKI

peca 15-04-2012 21:51

Ja trazim u coveku samo njegove dobre strane, vrline u njemu. Buduci da ni sam nisam bezgresan, ne trazim greske kod drugih. (Gandi)

peca 23-04-2012 21:47

Ako druga zena ukrade tvog muskarca, nema bolje osvete nego dopustiti joj da ga zadrzi,Pravi muskarac ne moze biti ukraden!! :pljesak: Verovali ili ne ovo je rekao Ivo Andric! :)

iSelektor 23-04-2012 22:37

Quote:

Originally Posted by peca (Post 243432)
Ako druga zena ukrade tvog muskarca, nema bolje osvete nego dopustiti joj da ga zadrzi,Pravi muskarac ne moze biti ukraden!!

Odlicna recenica, koju mozes koristiti i u obrnutom smislu!

Ako drugi covek ukrade tvoju zenu, nema bolje osvete nego dopustiti mu da je zadrzi! Prava zena, ne moze biti ukradena :)

Tahirovce 24-04-2012 00:08

Ne j*ebu novci nego momci :) ...

Neznanka 24-04-2012 19:31

"Oni koji misle da se novcem može sve - vjerojatno će i učiniti sve za novac."
Edward F. Halifax

"Možda vrijeme i ne prolazi. Možda u tom vremenu mi prolazimo."
Nura Bazdulj Hubijar

"Nije važno koliko iskustva netko ima; važno je koliko je iz njega naučio."
Kosjenka Muk

Neznanka 03-05-2012 17:54

"Na svijetu ne postoje veliki ljudi, već samo veliki izazovi koje prihvate obični ljudi."
Viljem Frederik Halsi

"Čovjek može doživjeti neuspjeh mnogo puta, ali neće postati neuspješan dok god ne kaže da nije uspio zbog nekog drugog."
Elmer Leterman

"Zadovoljstvo, sreća i radost neće ti pasti u krilo. Ali ćeš ih dobiti besplatno ako savladaš svoju nevoljnost i sam nešto preduzmeš."
Fil Bosmans

"Nema beznadežnih situacija; postoje samo ljudi koji se u određenim situacijama osjećaju beznadežno."
Tibetanska izreka

peca 04-05-2012 10:10

Quote:

Originally Posted by Tahirovic (Post 243441)
Odlicna recenica, koju mozes koristiti i u obrnutom smislu!

Ako drugi covek ukrade tvoju zenu, nema bolje osvete nego dopustiti mu da je zadrzi! Prava zena, ne moze biti ukradena :)

Mocna i ova tvoja @ Tahirovic,ali ovo vazi samo za one zene koje nema ko da ukrade. :) :) Naravno i ona Andriceva isto ;) :D

peca 04-05-2012 10:13

Divna je uteha otkriti citav jedan svet u samo jednoj dusi i grleci jedno prijateljsko stvorenje zagrliti citav ljudski rod. ( Fridrih Herdelin)

Neznanka 05-05-2012 18:43

"Po onome što činimo saznajemo ko smo, kao što po onom zbog čega patimo, saznajemo šta zaslužujemo."
Šopenhauer

"Najveća prednost, olakšanje i podrška prijateljstva leži u činjenici što ne moraš ništa da objašnjavaš."
Ketrin Mensfild


"Nikad ništa ne shvataj lično, kakvo god da je mišljenje ljudi o tebi, bilo ono loše ili dobro, to je samo njihovo mišljenje, ali ne i istina."
Manuel Rivas

Neznanka 16-05-2012 19:52

"Seksualni odnos podsjeća na igranje bridža. Ako se nema dobrog partnera, to je bolje imati dobru ruku."
Woody Allen

"Biseksualnost udvostručava šanse za subotnji izlazak."
Rodney Dangerfield

"Seks u 90-oj je kao da pokušavate igrati bilijar s konopom u rukama umjesto sa štapom."
Camille Paglia

"Seks je jedan od devet razloga reinkarnacije. Ostalih osam su nebitni."
George Burns

"Vidite, problem je u tome što je Bog dao muškarcima mozak i penis no ne dovoljno krvi kako bi oboje radili istovremeno."
Robin Williams

"Clinton je lagao. Muškarac može zaboraviti gdje je parkirao automobil, pa čak i gdje živi, ali nikada ne može zaboraviti oralni seks bez obzira koliko on loš bio."
Barbara Bush

"Došlo je do nove medicinske krize. Doktori su izvjestili da su mnogi muškarci alergični na lateks u kondomima. Otkrili su, naime , da uzrokuju oticanje . Da, i u čemu je problem?!"
Dustin Hoffman

"Žene možda mogu da glume orgazam, ali muškarci mogu odglumiti cijelu vezu."
Sharon Stone

"U muškim časopisima ima tako malo savjeta. To je zato jer muškarci misle -Znam ja šta trebam činiti samo mi pokažite slike golih žena."
Jerry Seinfeld

"Prošlo je tako dugo otkako nisam imala seks. Zaboravila sam ko koga treba vezati."
Joan Rivers

"Žene trebaju razlog zašto bi imale seks, muškarci trebaju samo mjesto."
Billi Crystal

"Dok ste u školi, ne znate cijeniti mnogo lijepih stvari koje vam se tada događaju. To shvatite tek kasnije u životu. Jedna takva recimo situacija kada vas po guzi lupa žena u srednjim godinama. Takve stvari kasnije u životu plaćate."
Elmo Phillips

"Nije predbračni seks ako se ne planirate oženiti."
George Burns

Neznanka 23-05-2012 17:58

"Najbolji način da ti srce ne bude slomljeno je da se pretvaraš da ga nemaš."
Charlie Sheen

"Dok srce ne zaboli, ne može oko zaplakati."
Narodna poslovica

"Šutnja se uci od pricljivih, strpljivost od nestrpljivih, ljubaznost od neljubaznih. Tim svojim uciteljima budi vjecno zahvalan."
Arapska mudrost

"Ljubav je najmocnije osjecanje, jace i od ljudskog razuma."
M-J

Tahirovce 24-05-2012 18:54

Quote:

Originally Posted by Neznanka (Post 245718)
"Najbolji način da ti srce ne bude slomljeno je da se pretvaraš da ga nemaš."
Charlie Sheen

:psssst: :psssst:

cobanica 25-05-2012 11:43

http://i233.photobucket.com/albums/e...38408259_n.jpg

Neznanka 25-05-2012 14:22

"U nekim situacijama Kukavičluk postavlja pitanje: “Da li je bezbedno?”
Svest postavlja pitanje: “Da li je realno?”
A Sujeta dođe i pita: “Da li je popularno?”
Ali Savest postavlja pitanje: “Da li je ispravno?”
I tako dođe vreme kad čovek mora prihvatiti stav da nešto niti je bezbedno, niti je razborito, niti je popularno, ali to mora uraditi jer mu Savest kaže da je ispravno."
Martin Luter King Jr.

Neznanka 12-06-2012 19:10

"Od svih razornih oružja koje je čovek bio u stanju da izmisli, najstrašnije i najmoćnije bila je reč. Bodeži i koplja ostavljali su tragove krvi, strele su se mogle videti i iz daljine.
Otrovi su takođe na kraju otkrivani gubeći tako svoje ubojito dejstvo. Ali reč je uspela da uništava bez tragova."
Paulo Koeljo

"Bol potiče čovjeka da misli. Misao čini čovjeka mudrim. Mudrost čini život podnošljivim."
John Patrick

'' Žena je istinitija prema sebi nego muškarac, jer muškarac ide za onim što je naučio, a žena ide za onim što osjeća. Muškarac uvijek uradi ono što mora, a žena uvijek uradi ono što želi.''
Jovan Dučić

Neznanka 25-06-2012 19:43

"Meni je draža opasna sloboda, nego mirno i sigurno ropstvo."
Jean-Jacques Rousseau

''Ljudi su gusto posijani, ali rijetko niču.''
narodna izreka

"Nikad ne oduzmi čovjeku nadu - možda je to jedino što mu je preostalo."

sanna72 29-06-2012 08:47

....Ono što je proslo, vise ne postoji; ono sto će biti, jos nije doslo. Pa šta onda postoji?..Samo ona tačka u kojoj se sastaje prošlo i buduće. Eto u toj tački je sav nas život.. .............Život je veličanstvena lepota i treba ga ceniti jer je dragocen, jer je jedan....
TOLSTOJ

sanna72 29-06-2012 08:48

“Kao što dobro iskorišten dan dariva ugodan san, tako i dobro proživljen život dariva smirenu smrt.” Leonardo da Vinci


“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej


Najveću bol u ljudskom životu predstavlja činjenica da puno toga vidi, a malo toga može da promeni. ....Herodot

Neznanka 30-06-2012 12:34

"Ljudi koji imaju hrabrosti i karaktera drugim su ljudima uvijek neugodni."
Hermann Hesse

"Kao sto sav pas nije u lajanju, tako sav covek nije u onom sto kaze. Velika je mudrost pronaci coveka iza jezika, i oceniti psa van lajanja."
N. Velimirovic

"Nisu mi podigli spomenik i ime će mi uskoro biti zaboravljeno, ali sam voleo nekog svim svojim srcem i dušom, a to je meni oduvek bilo dovoljno."
Nikolas Sparks


All times are GMT +2. The time now is 16:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com