SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Predstavljanje članova (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=14)
-   -   FORUMASIJADA 2011. www.sjenica.com (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=4842)

STRANAC 08-05-2011 13:07

FORUMASIJADA 2011. www.sjenica.com
 
posto je vec pocelo lepo vreme vise se i izlazi i manje se provodi vremena za kompom a tako i na forumu...
sezona godisnjih odmora se uveliko priblizava i vreme je da polako pocnemo prilagodjavati termin odrzavanja naseg sve-forumaskog okupljalista...
nekad,na samom pocetku i kada je bio u pripremi PRVI sastanak pozeleo sam da to bude tradicionalni skup i bejah malo iskritikovan od tadasnjih pojediaca...
na ovom forumu je za ovih 6 godina mnogo ljudi doslo i proslo,bilo je namernika,prolaznika,placenika,ma svasta nekoga i necega...
svi oni su doneli srecu ovom mestu,neki kada su dosli-adrugi kada su otisli ;)
ono sto je sigurno,i sto je temelj ovog foruma,nikome nije uskracena nikakva sloboda ni u cemu,i svi su imali i imaju pravo da iznose svoje misljenje...
jedino sto je bilo i bice zabranjeno je LICNO VREDJANJE,to nikada i niko nece moci da uradi ovde...
cinjenica jeste i ta da je u poslednje vreme prisutno manje REGISTROVANIH KORISNIKA,ali broj poseta IP adresa je u porastu....
kao jedan od admina ovog sajta uzimam sebi za pravo da kazem da svi oni koji se ne loguju na forumu,provode vise vremena ovde nego svi mi koji smo logovani...
svi oni imaju svoje razloge i svoje pravo na neoglasavanje i mi to postujemo...
da napomenem da je bilo i onih koji su spletkarili konstantno svojim prisustvom ovde,d su lagali,lazno se prestavljali i padali nisko ali su ih ljudi brzo procitali kontaktima na drugim mestima...
nego,sve je to vec deo istorije ovog foruma ali osecao sam potrebu da i to treba navesti...

nego da se vratimo onom najlepsem a to je nase okupljanje...
na poslednjem okupljanju sastali smo se u toku dana na uvcu,uz gril i picence bilo je super...
kasnije smo nastavili u TREF-u a zatim zavrsili uz muziku uzivo....
svideo mi se taj nacin pa eto i moj predlog moze da bude to...

sto se mene tice,ja sam ceo jul dole,odgovara mi bilo koji dan...

vi se izjasnite sta i kada vama najvise odgovara,kasnije mozemo,ako bude trebalo,postaviti i anketu na glasanje,ili se i ovako dogovoriti za datum i detalje...

pozvani ste svi,ali bas bas svi,svaki vas dolazak bila bi potvrda vise naseg druzenja ovde...

ono sto je sigurno,ako Bog da zdravlja,sastanka ce biti pa tama da bude 2 osobe,a pouzdano znam da ce biti mnogo vise...

neka nam je sa srecom i u dobru se sreli... :010:

YouTube - www.sjenica.com Nekako Sī Proleca "FORUMASI"

SEJO31-de 08-05-2011 13:40

tradicija se nastavlja.Kao sto si rekao taman da bude dve osobe bice sastanak..bar kahva da se popije.. :)

Skorpija 08-05-2011 13:51

evo i treci clan je tu,,,:)
idemo dalje,,,;)

tidza 08-05-2011 14:01

Popite jednu kahvu za mene,a i jednu Sotu zaigrajte,mogu samo zamisliti koji ce tu dernek biti,:36_3_16: sretno vam i hairli bilo,zelim vam super provodjaj :uhhhh:;):069:

STRANAC 08-05-2011 14:06

Tidzo,ti si nam u srcu svakako,za svo ovo vreme provedeno ovde pokazali si da si veliki covek i drug...
zao nam je sto neces biti tu,ali bice nesto za tebe...
Sejo,Mino, "bez Kambera svadba ne biva" :)

SEJO31-de 08-05-2011 14:10

ma ni slucajno...:)..samo neznam kako ce bit sa VAKTIJOM...dal cemo bas kahvu pit..?? :)

STRANAC 08-05-2011 14:17

ako bude u julu,a nadam se da hoce, nece nam vaktija nikako smetat ;)
nego,mi mozemo i na vrijeme "to obavit" pa kad dodje vakat i zanijetit :)

SEJO31-de 08-05-2011 14:20

:D:smeh2:......

tidza 08-05-2011 15:37

Hvala vam od srca,na ukazanom povjerenju,sa punim srcem sam clan Sjenickog foruma,zadovoljstvo mi je druziti se sa vama,bez obzira stozivim daleko od Sjenice,ona mi je u srcu i dusi :069:tako ce i ostati nadalje,postovana sam i postujem,hvala vam svima a i tebi Stranac na lijepim rijecima,ziveli vi meni :circle[1]:

Tahirovce 08-05-2011 18:51

Tu sam i ja :p ...

SEJO31-de 08-05-2011 21:12

Pa ti si domacin...:)

STRANAC 20-05-2011 19:18

ima li jos nekih predloga,prijava,sl...???

hanuma 21-05-2011 15:49

Vidimo se u julu dakle, komsija pristavi dzezvu :)

STRANAC 21-05-2011 16:46

@hanuma, i dragog da povedes :) obavezno...

hanuma 24-05-2011 18:19

Ma naravno Ensare, kako ti ono pre neki dan rece"bez Kambera svadba ne biva" :)

STRANAC 05-06-2011 20:56

imamo vec neku sliku o prisutnima,znamo i ko ce jos doci a da se nije ovde jos upisao hajde da ostavimo jos jednu sedmicu da vidimo hoce li se neko jos izjasniti ovde a onda vec mozeom poceti da licitiramo sa datumima...

MajkaMaca 08-06-2011 15:32

selam svima....nadam se da ce i u mesec Ramazana neko bit u zavicaj,pa tako nam karte pale, uz kahvu bar da se trefimo...ja sam tri prve sedmice avgusta tu...vec se radujem...do tad:ruka:

Tahirovce 08-06-2011 16:32

Do tad, naidji ponekad ...

superbaka 09-06-2011 15:56

Meni svaki datum odgovara,jedva cekam da vas vidim:p:p

MajkaMaca 12-06-2011 10:33

Quote:

Originally Posted by Tahirovce (Post 231043)
Do tad, naidji ponekad ...

:pljesak:primetio si da me nema... :predaja:.obecavam


All times are GMT +2. The time now is 22:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com