SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Ljubav i ...još po nešto (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=31)
-   -   Kako prepoznati da je neko "dobar" u krevetu? (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=1469)

Tahirovce 06-02-2009 18:20

Kako prepoznati da je neko "dobar" u krevetu?
 
Kako prepoznati da je neko "dobar" u krevetu?



Samo za Vas otkrivamo kojih je to 5 znakova po kojima možete prepoznati da li je neko “dobar” u krevetu. Naravno, ovo nisu stoprocentno tačne tvrdnje, jer svakom se nešto drugo sviđa i ne mora da znači da će neko ko je dobar ispunjavati svih navedenih 5 tvrdnji. Svakako ovo jeste 5 najčešćih i najpouzdnijih znakova kako da prepoznamo da li je neko zaista „dobar” u krevetu kako ga bije glas!
1. Otvoreno vas odmerava

Osoba, koja vas ne skrivajući se odmerava, je definitivno zainteresovana za vas i želi to da vam stavi do znanja. Što je više fokusiran na vas, to je više i zainteresovan. Svakako, ovo ne mora obavezno da znači da je dobra osoba iči da je omiljen u društvu... Ali, u većini slučajeva, ovakve osobe su jako „dobre” u krevetu.
2. “Dobro” se ljubi

Kad kažemo “dobro se ljubi" - to podrazumeva pre svega da ne gura svoj jezik u vaša usta, niti da očekuje od vas da se sami pozabavite njime. Ova osoba se prevashodno ljubi usnama, a jezikom vas samo blago dodiruje. Kada se poljubac završi, ne morate da brišete pljuvačku sa lica.
3. Priča “prljavo”

Većina muškaraca i ne pokušava da priča “prljavo,” a često se desi da oni koji to i pokušaju - zvuče smešno. Ali oni koji su sigurni u sebe i znaju da su „dobri” u krevetu često pričaju „prljavo” i to zvuči vrlo seksi. Uglavnom vam na uvo saopšte plan šta bi vam radili kasnije. Ako vam na uvo saopšte detalje o stvarima koje bi vam činili i od toga vas podiđu žmarci - definitivno su vredni pokušaja!
4. Taktilnost

Ako često ima potrebu da vas drži za ruku ili da prebaci svoju ruku oko vašeg vrata (ne i preko ramena jer to je nešto što muškaci čine sa svojim drugarima, a ne sa devojkom), igra se vašom kosom, dodiruje vam lice... Pogotovo dok se ljubite. Za taktilne ljude postoje velike šanse da su sjajni u krevetu, osim ako on nije takav da želi samo lično seksualno zadovoljstvo.
5. Sluša vaše reči

Sluša vas dok pričate... Čak i kada mu je ono o čemu pričate potpuno van domena ineteresovanja. Ako vas pažljivo sluša ne znači da se pretvara – sluša vas jer ga zaista interesujete vi ... Da mu nije stalo do vas ne bi slušao svaku vašu reč i pretvarao se da ga interesuje šta želite. Osoba koja pomno sluša vaše reči će, takođe, čuti i ono što je izgovoreno između redova i što ste samo nagovestili, a i to je nephodno za dobar provod u krevetu.


-------------


Broj 3 i 5 zvuce zanimljivo :zvizdi::zvizdi: ...

tmusa 06-02-2009 22:16

Ima nesto u ovome,ima...Ali najvise me zanimaju te PRLJAVE PRICE...hehehehhe

Crni Gruja 07-02-2009 15:51

Dobro al ova petica je brate nekad taaaakooo teeeska da je to haos :)

Elvis-Eko 07-02-2009 16:06

Ada nema price u krevetu, suvisna je

Crni Gruja 07-02-2009 16:28

Ada eko brte, znamo MI to :)

iSelektor 08-02-2009 10:49

Prljava je prica u mom seksualnom odnosu uvijek prisutna... I ostace prisutna, jer daje car necega drugacijeg, neceg drugog i novog...
Ne moze se to opisati ali ima svoje...
Ja ga koristim i uz te prljave rijeci znam biti grub...
Sve zavisi kako se postavis prema osobi... tj kako se ona postavi prema tebi, ali obicno moja PIKA! 8)

cipiripi-64 08-02-2009 14:09

Nebih zeleo da mojenjam temu
Resko nadi mi boljeg ili slicnog mene u krevetu
Znam 100% da sam najbolji
naime odem u krevet oko 22h spavam ko beba do 09h
ko ima bolji nek se javi mozda Halilce:pinokio::sadbye:....

Tahirovce 08-02-2009 14:15

ahhahahahahaa
Orginalno nema sta:smeh2: ...

Maza 08-02-2009 20:43

Quote:

Originally Posted by tmusa (Post 101544)
Ima nesto u ovome,ima...Ali najvise me zanimaju te PRLJAVE PRICE...hehehehhe

To nisu prljave price nego;Prica o prirodnom uzivanju tog vremena!!!:wink:.

Zijadina 08-02-2009 23:50

Ah te suhe teorije, pricha,ljubi....bla bla bla
mozda, izvest je na veceru u nekom egsoticnom restoranu...ako je spremna sve da proba, onda...... :31_1_15: :31_1_15:

halilce 08-02-2009 23:58

Quote:

Originally Posted by cipiripi-64 (Post 101999)
Nebih zeleo da mojenjam temu
Resko nadi mi boljeg ili slicnog mene u krevetu
Znam 100% da sam najbolji
naime odem u krevet oko 22h spavam ko beba do 09h
ko ima bolji nek se javi mozda Halilce:pinokio::sadbye:....

Ružo moja,hahahhaha:obeseni::4_9_3:
Davno nisi donosio piće,onim noćobdijama!:p
Godine te stigle,nema više treće smene!
Pozdrav za Safeta-Ružu,Doka Holideja među konobarima..:sadbye::biggrin:

kame 31-12-2013 14:13

auu, mene tako strid ..:zvizdanje:


All times are GMT +2. The time now is 16:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com