SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Sjenički lokali (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Muzika & Sjenicaci ??? (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=173)

Crni Gruja 19-06-2007 10:40

Ja pavo da ti kazem volim tu narodnu, ali volim i dobar rock da poslu8sam. Jednom me je jedan drug poveo u "Africo", onde dje je Vrbak. Ono je katastrofa, cini mi se samo ja i on nismo bili naduvani. Veruj mi da sam se bio uplaqsio :) Jel taj Pub nesto u onom stilu, da znam dal da idem tamo :D

torcA_L3 19-06-2007 13:56

To ti je na tom mestu... gde je bio Africo, al druga su vremena ;) i drugi vlasnik... i drugaciji tip lokala... sad je to Rock cafe

STRANAC 19-06-2007 18:54

Quote:

Originally Posted by torcA_L3
To ti je na tom mestu... gde je bio Africo, al druga su vremena ;) i drugi vlasnik... i drugaciji tip lokala... sad je to Rock cafe

i vise se NE DUVAJU,nova vremena-SAD ŠMRČU.... :D :D :D

malo sale...nemoj zameriti...



ja sam dugo izlazio u novom pazaru,tako to tada bese moderno,a i imao sam OBAVEZU,i mogu reci da je imalo mnogo leppih mesta za izlazak..

imalo je za svakoga sve sta je hteo i voleo...

i sada uvek rado odem u novopazarske lokale...

iskren da budem,bajramsko vece ko ne provede u novom pazaru,onda nemoj ni da prica da je bilo bajramsko vece...

dusa i srce pazarske carsije su nenadmasni,to je jos jedan medju retkim gradovima gde je KORZO zadrzalo svoju draz....

i da ne duzim vise,jer teme je sjenica i muzika u sjenici...

torcA_L3 19-06-2007 21:03

Sorry za off topic...

Vala ja bajaram voli provest` kuci (ramazanksi), jer sad brate alkohol na sve strane, a kad je Kurban Bajram, izadjem jer svaki Kurbanski Bajram ima veliki vatromet... ;)

supergirl 19-06-2007 22:58

Ok,dosta o Pazaru!

Ja mislim da bi u Sjenici trebalo da bude vise,odnosno da ima vatrometa za bilo kakve svecenosti...Lijepo je to gledat,makar za promenu!

A sto se tice muzike,narodnjaci (mislim na ove najnovije,a ne na vrh-narodne-muzike) su mi zalosni i hvala Bogu da u Sjenici nisu toliko slusani,mada uzimaju maha i kod nas.

halilce 20-06-2007 06:13

Uzeli su oni maha,poodavno,no ti nisi primetila,supergirl! :lol:

Kako znam?

Pa eto,svako veče...........................crno meče.... :mrgreen:

XRealSjenicakX 20-06-2007 10:07

Quote:

Originally Posted by Tahirovce
Pusta se ono sto vecina zeli da cuje,svi su kao nekako protiv narodnjaka ali atmosvera je uvijek zivlja uz narodnjake.Kao sto rece Jale ima za svakoga po nesto....



potpisujem! :)

XRealSjenicakX 20-06-2007 10:10

Quote:

Originally Posted by joku
Ja da ponovim jos jednom; nisam nikada-niti cu ikada slusati turbo-folk!

Sto se mene tice mogu samo da kazem:

`ebo turbo-folk!!!!!!!!!!



idi pregledaj usi kod doktora..:))))))) salim se

adnan 20-06-2007 10:39

Ni ja ne slusam, nikad nisam slusao, niti cu ikada slusati turbo-folk.



Trebam li i ja kod usnog da idem?

XRealSjenicakX 20-06-2007 10:53

Quote:

Originally Posted by adnan
Ni ja ne slusam, nikad nisam slusao, niti cu ikada slusati turbo-folk.



Trebam li i ja kod usnog da idem?



vala kada pitas i ti..:)))



ja skoro svaku vrstu muzike slusam, ali isto Turbofolk, mislim da nema nista lose u tome...

adnan 20-06-2007 18:02

Nisi jedini koji slusa turbo-folk, nema nista lose u tome i o ukusima se ne diskutuje.

supergirl 20-06-2007 19:01

Primetila sam,ko kaze da slusa sve,u stvari najvise slusa narodnjake,nego znajuci da je to manje elitno,stidi se da prizna. Ne mislim ja da ima nesto lose u tome,cak priznajem da su zurke dosta zagrijanije uz narodnjake....ali,brate,ne mogu ih nikako!!!

torcA_L3 20-06-2007 21:16

Ozbiljno mislis da je jace uz narodnjake?! Ne znam, na zurke koje ja idem nema naradonjaka, al do kraja noci niko ne moze da stoji na nogama... Kad narod nezna za pesmu.... ne razumije i sl. dobar je i djani :D Ima tu nesto sto se zove rock, techno, hip hop :D

XRealSjenicakX 21-06-2007 12:30

Quote:

Originally Posted by supergirl
Primetila sam,ko kaze da slusa sve,u stvari najvise slusa narodnjake,nego znajuci da je to manje elitno,stidi se da prizna. Ne mislim ja da ima nesto lose u tome,cak priznajem da su zurke dosta zagrijanije uz narodnjake....ali,brate,ne mogu ih nikako!!!



:) bas si me nasmijala..:) zasto mislis da narodnjake nisu kako ti kazes "elitno"..:)) kao da smo na modnoj pisti u Parizu..hehe



Svako ima svoj ukus, mislim da se po kaficima i diskotekam svira muzika koja je potrazena kod publike...



etoooo to je to, nije elitno ali sta ces nismo u Parizu....halali supergirl, nemoj zamjeriti, volim salu. :)

supergirl 21-06-2007 19:26

Znas kako: Niko ne kaze za rock,techno,rap.... da su seljacke,neelitne i sl. ,odnosno rijetki su oni koji to kazu.Mnogo je vise onih koji kazu to za turbo folk i slican sund i kic na nasoj muzickoj sceni.

A kad sam rekla da je jace uz narodnjake,mislila sam da se vise njih lati igre nego uz navedenu "elitnu" muziku. Meni je, licno, zao zbog toga,a i blamiram se: igram,pevam,a ne znam tekst i ne uzivam. Ne otkacim! Bezveze!

XRealSjenicakX 22-06-2007 09:37

Quote:

Originally Posted by supergirl
Znas kako: Niko ne kaze za rock,techno,rap.... da su seljacke,neelitne i sl. ,odnosno rijetki su oni koji to kazu.Mnogo je vise onih koji kazu to za turbo folk i slican sund i kic na nasoj muzickoj sceni.

A kad sam rekla da je jace uz narodnjake,mislila sam da se vise njih lati igre nego uz navedenu "elitnu" muziku. Meni je, licno, zao zbog toga,a i blamiram se: igram,pevam,a ne znam tekst i ne uzivam. Ne otkacim! Bezveze!



:) razumjem te, volim i ja stranu muziku,rnb, black, arabsku, tursku, grcku ali kada cujem nasu muziku uvijek se sjetim Sandzaka i uvijek je veseleo, etooo..:)

Nidica 22-06-2007 10:13

Turbo folk je sad number one! Nijedna zurka ne moze da prodje bez toga... JA nisam bas neki fun turbo folka,vise volim sevdah,dobru zabavnu: Olivera Dragojevica,Tonija Cetinskog,Gorana Karana... i NARAVNO dobre narodnjake Halida,Harisa.. SUtra na stadionu Kosevo (u Sarajevu),je koncert Harisa Dzinovica.. Istopicu se.... :lol:

XRealSjenicakX 22-06-2007 11:04

Quote:

Originally Posted by Nidica
Turbo folk je sad number one! Nijedna zurka ne moze da prodje bez toga... JA nisam bas neki fun turbo folka,vise volim sevdah,dobru zabavnu: Olivera Dragojevica,Tonija Cetinskog,Gorana Karana... i NARAVNO dobre narodnjake Halida,Harisa.. SUtra na stadionu Kosevo (u Sarajevu),je koncert Harisa Dzinovica.. Istopicu se.... :lol:



:)) nemoj futo da se istopis..ehhee..:)

dalida 27-10-2008 21:18

Gas,gas!

edis_mumin 27-10-2008 22:09

Nekako sam nekompetentan za ovu temu... jer sam nekako gadljiv na folk i sl. a bez toga se ne moze u Sjenici, pa mi se ne mili da izadjem.


All times are GMT +2. The time now is 10:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com