SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=8)
-   -   BetaOMS: SDA Sandžaka: Predsednik Ugljanin otvorio Kancelariju narodnih poslanika u N (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=8213)

iSelektor 20-05-2014 16:10

BetaOMS: SDA Sandžaka: Predsednik Ugljanin otvorio Kancelariju narodnih poslanika u N
 
http://nstatic.net/117/10043117xnwzoy.jpg

Predsednik Ugljanin otvorio Kancelariju narodnih poslanika u Novom Pazaru Juče je u Novom Pazaru otvorena Kancelarija narodnih poslanika SDA Sandžaka, koju je zvanično otvorio predsednik Stranke i šef poslaničkog kluba “SDA Sandžaka-PDD” u Skupštini Republike Srbije, Dr Sulejman Ugljanin.

http://www.betaoms.com/images/storie...1400593251.jpg

Otvaranju Kancelarije prisustvovali su poslanici Enis Imamović i Sabina Dazdarević, predsednici opština Tutin i Sjenica, Šemsudin Kučević i Hazbo Mujović, predstavnici ambasada Libije, Pakistana i Turske, kao i brojne ličnosti političkog, javnog i kulturnog života Sandžaka.

U svom obraćanju prisutnima Predsednik Ugljanin je, između ostalog, rekao da Kancelarija ima za cilj da približi poslanike svojim građanima.

“Bošnjaci Sandžaka su nam dali nesebičnu podršku i mi sada imamo obavezu da ljudima budemo dostupni za rešavanje njihovih problema”, rekao je Dr Ugljanin.

On je ocijenio neprihvaljivim trenutno stanje u kome se nalaze Bošnjaci Sandžaka. Veliki broj nerasvijetljenih zločina, nestalih i prognanih osoba, kao i neravnomjerna zastupljenost Bošnjaka u insititucijama sa javnim ovlašćenjima samo potvrđuje činjenicu da je u Sandžaku prisutna diskriminacija Bošnjačke nacionalne zajednice.

“Osnovni cilj SDA Sandžaka je adekvatna zastupljenost Bošnjaka u svim državnim organima, obezbeđivanje pravne sigurnosti, izgradnja pravne države i smanjenje nezapošljenosti”, naglasio je Ugljanin.

Predsednik Ugljanin je poručio da se početkom pregovora o ulasku Srbije u Evrosku uniju otvara svetlija budućnost za Bošnjake Sandžaka.

Kancelarija Narodnih poslanika biće na usluzi građanima svakodnevno, a svi zahtevi i problemi građana će se uzeti u razmatranje i predlagati rešenja u cilju što bržeg otklanjanja prepreka za pristupanje naše zemlje Evropskoj uniji.

Napomena:

Emitovan sadrzaj nije proizvod Bete i agencija ne odgovara za navode u njemu. U slucaju bilo kakvih pitanja u vezi sa sadrzinom, molimo da se obratite kontaktima navedenim u saopstenju.

STRANAC 22-05-2014 09:42

neka si care, taman.
sad kad nema dje da zaposlajvas ove svoje otvaraj im tako te gluposti, posto nemate prostorije ni u jednom gradu, nemate klubove, morate nedje da se okupite, jel.
plus, tu ce imat mesta da se zaposle sekretarice, konobarice, odrzavanje, obezbedjenje, i jos sta necete izmislit, a platice to sponzori, ne sekirajte se.

imam osecaj da je poceo da se takmici u igri "ko ce biti gluplji".

pred dobro, sto kaze nas narod, bojim se da mu nije pred glavu, toliko gluposti za kratko vreme ne sluti na dobro.

i, opet necu da psujem :)

joku 23-05-2014 08:12

Koliko ja razumeh,ovde ce biti jedna kancelarija i u njoj nemogu stati svi ovi koje je STRANAC nabrojao!!Salim se naravno!
Mislim da ideja nije losa!E sad,videce mo da li ce oni tu samo kahfenisati ili ce nesto raditi i biti od pomoci gradjanima Sandzaka!

halilce 23-05-2014 09:29

Quote:

Originally Posted by joku (Post 263164)
Koliko ja razumeh,ovde ce biti jedna kancelarija i u njoj nemogu stati svi ovi koje je STRANAC nabrojao!!Salim se naravno!
Mislim da ideja nije losa!E sad,videce mo da li ce oni tu samo kahfenisati ili ce nesto raditi i biti od pomoci gradjanima Sandzaka!

Idem sledece hefte u Pazar...nadam se da cu naci nekog u kancelariju..:biggrin:
Pa makar i sekretaricu :icon_cheesygrin:

tidza 23-05-2014 13:11

Zelim ti puno uspjeha Halilce,mislim na sekretaricu breee :smeh2:

joku 23-05-2014 14:08

E ne moze tidzo,Halilce nije nas politicki istomisljenik,tako da muvanje nase sekretarice ne dolazi u obzir!Sala mala!
Nego mi sada nesto pade napamet!halilce,ti rece da si sledece hefte u pazaru,mogao bi da izmislis neki problem,predocis im ga tamo,obavezno kazes da si druga politicka opcija i da vidimo da li ce ti pomoc!Da vidimo dali ta kancelarija funkcionise!!!

iSelektor 23-05-2014 14:10

Da joku, i ja se slazem... probaj to

halilce 23-05-2014 14:12

Daj bre ljudi,šta je vama?
Ja imam toliko problema,da ne treba da ih izmišljam..:p:p

STRANAC 27-05-2014 10:28

Quote:

Originally Posted by halilce (Post 263184)
Daj bre ljudi,šta je vama?
Ja imam toliko problema,da ne treba da ih izmišljam..:p:p



oplakah...

:smeh2::smeh2::smeh2:

Tahirovce 27-05-2014 10:57

Samo hodzin zapis moze da mu pomogne ...

halilce 28-05-2014 00:08

Ma jok bre...Tu cemo mi Muftiju da angazujemo:biggrin:
Toliko sam zasluzio:icon_cheesygrin:

Tahirovce 28-05-2014 00:38

A jes, ja zaboravio da je i on hodza :icon_cheesygrin: ...


All times are GMT +2. The time now is 15:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com