SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=8)
-   -   Skup forumasa 2009 (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=1756)

36310 25-05-2009 08:38

Quote:

Originally Posted by Elvis-Eko (Post 135008)
Sto se toga tice Chupka slobodno nemoj da se plasis :)


AHHHH kuku sto se ismijah!!!
Eh Eko dobro te naslo...

superbaka 25-05-2009 16:12

Quote:

Originally Posted by Chupka_ (Post 134942)
Hvala Resade, bice mi zadovoljstvo....samo se plasim da cu da pozelim ostati u Sjenici hehehe =)


Chupka ja mislim da si ti nasha snaha,nego shta cjesh nego ostat......hahahahahahah

superbaka 25-05-2009 16:18

Quote:

Originally Posted by adnan (Post 132234)
Ljeto se primice a niko ne pominje da se okupimo. Ja predlazem da ove godine pocnemo na Uvcu sa rostiljom pa uvece mozemo da zavrsimo u Trefu ili nekom drugom mestu. Mozemo da organizujemo malo igre i zabave ili neko takmicenje.

Ja cu biti u Sjenici cio juli mesec. Neka i ostali zainteresovani napisu kad mogu i kad ce biti u Sjenici pa da izaberemo jedan datum kada ce nas biti najvise.

Mislim da bi bilo dobro da se i napravi neki organizacioni odbor od dva tri clana koji bi sve organizovali i pripremili i napravili program skupa (javljam se kao dobrovoljac). Ja imam nekih ideja samo da vidimo koliko ima zainteresovanih.

Bilo bi dobro da ovo malo razradimo pa da administracija napise nesto na www.sjenica.com i da ova tema bude na vrhu rubrike.

Adnane ideja ti nije losha ja mislim druga polovina jula je najbolje zato shto tada najvishe dolazi naroda iz Dijaspore na odmor.Ovo za Uvac je super ali mora se imati u vidu da na forum ima dosta udatih zena pa se moramo prilagodjavat situaciji.....ja toliko a za organizaciju je lako to za 24 samo dobra volja.....))))

Chupka_ 27-05-2009 13:50

Quote:

Originally Posted by superbaka (Post 135040)
Chupka ja mislim da si ti nasha snaha,nego shta cjesh nego ostat......hahahahahahah

hahahhaha kao to bako =)???

superbaka 27-05-2009 19:01

Quote:

Originally Posted by Chupka_ (Post 135520)
hahahhaha kao to bako =)???

Lijepo Chupka eto kako mi lijepoj devojci ne damo da nam ode,imamo lepih momaka kao na primer Grujoooo.........hahahah...))))

dahtim 28-05-2009 12:39

bravo ako nesto bude molim vas pozovite nekog da slika ili snimi pa da vidimo na ovim stranicama kako ste organizovali i kako se lijepo provodite.SELAM Adnanu,superbaki i ostalim od mene,moje cerke i sina DAHTIM

Crni Gruja 28-05-2009 12:45

Slika bude svake godine Dahtime.Jos prislih godina nismo imali Sapka. Ove godine ce slika sigurno biti vise :)

Chupka_ 28-05-2009 15:26

Quote:

Originally Posted by superbaka (Post 135537)
,imamo lepih momaka kao na primer Grujoooo.........hahahah...))))

Evo ja cu da se zahvalim u njegovo ime za kompliment hehehehe :p

adnan 28-05-2009 15:39

Quote:

Originally Posted by superbaka (Post 135042)
Ovo za Uvac je super ali mora se imati u vidu da na forum ima dosta udatih zena pa se moramo prilagodjavat situaciji.....

Ima dosta i ozenjenih ljudi pa nije problem. Svako moze da dovede i bracnog druga ako ima zelju.

Elvis-Eko 28-05-2009 15:48

Atko, jel bracni drug se vodi samo na uvac a navece u Tref se ide bez bracnog druga :p

E da, htjeo bih da predlozim nesto mada ove godine necu biti tu. Naime, prva okupljanja forumasa su cini mi se pocela u Tref pre nekoliko godina, pa sam mislio da to ostane neka nasa tradicija i da se lokal ne mijenja

superbaka 28-05-2009 17:21

  1. Quote:

    Originally Posted by dahtim (Post 135760)
    bravo ako nesto bude molim vas pozovite nekog da slika ili snimi pa da vidimo na ovim stranicama kako ste organizovali i kako se lijepo provodite.SELAM Adnanu,superbaki i ostalim od mene,moje cerke i sina DAHTIM

Sellam i tebi nisam znalla da imash i sina,nek su ziva i zdrava a zao mi je sho necjesh biti tu....))))

superbaka 28-05-2009 17:24

Quote:

Originally Posted by adnan (Post 135772)
Ima dosta i ozenjenih ljudi pa nije problem. Svako moze da dovede i bracnog druga ako ima zelju.


Znam da ima dosta ozenjenih ljudi ih kako da ne,josh cje mo vodit brachne drugove,ja sam to za druge rekla,mozda zene necje biti u situaciju da dolaze same pa izlive ljubomornih muzeva da trpim ne bih,o tome sam prichala.....))))

superbaka 28-05-2009 17:27

Quote:

Originally Posted by Elvis-Eko (Post 135773)
Atko, jel bracni drug se vodi samo na uvac a navece u Tref se ide bez bracnog druga :p

E da, htjeo bih da predlozim nesto mada ove godine necu biti tu. Naime, prva okupljanja forumasa su cini mi se pocela u Tref pre nekoliko godina, pa sam mislio da to ostane neka nasa tradicija i da se lokal ne mijenja



Aman Eko nasho si ove godine da ne budesh tu,hajde ne brukaj nego dolazi....))))

amlA 28-05-2009 18:29

Quote:

Originally Posted by superbaka (Post 135788)

Znam da ima dosta ozenjenih ljudi ih kako da ne,josh cje mo vodit brachne drugove,ja sam to za druge rekla,mozda zene necje biti u situaciju da dolaze same pa izlive ljubomornih muzeva da trpim ne bih,o tome sam prichala.....))))

hahaha pa shto ti da trpish?valjda ce svaka hanuma za sebe da trpi?;)
elem,najbolje da oni koji pishu ovde idu na Uvac,a brachni partneri na jezero..:zvizdi:
a fotograf neka sve to verno zabelezi,da oni koji ne budu tamo cheznu:icon_cheesygrin:

superbaka 28-05-2009 19:43

Quote:

Originally Posted by amlA (Post 135809)
hahaha pa shto ti da trpish?valjda ce svaka hanuma za sebe da trpi?;)
elem,najbolje da oni koji pishu ovde idu na Uvac,a brachni partneri na jezero..:zvizdi:
a fotograf neka sve to verno zabelezi,da oni koji ne budu tamo cheznu:icon_cheesygrin:

Opet greshka....ahahahaha.necju da trpim,nego mi imamo mozda svoju prichu i verovatno cje se usruchavat pred brachnim partnerima,na to sam mislila nishta drugo......hahahahah...pozzzz

supergirl 01-06-2009 22:17

Quote:

Originally Posted by Elvis-Eko (Post 135773)
Naime, prva okupljanja forumasa su cini mi se pocela u Tref pre nekoliko godina, pa sam mislio da to ostane neka nasa tradicija i da se lokal ne mijenja

Heeeeeeeeee, mito i korupcija i na nas forum dodjose!
:neznam::neznam::wink:.

Elvis-Eko 02-06-2009 05:49

Quote:

Originally Posted by supergirl (Post 137126)
Heeeeeeeeee, mito i korupcija i na nas forum dodjose!
:neznam::neznam::wink:.



E nemoj tako supergirl, to nema veze s tim sto mislis. Svako ima neku svoju tradiciju pa neka to bude nasa. To je bio samo moj predlog a sad neka misli ko sta hoce

Sani 02-06-2009 14:54

Quote:

Originally Posted by Elvis-Eko (Post 137210)
E nemoj tako supergirl, to nema veze s tim sto mislis. Svako ima neku svoju tradiciju pa neka to bude nasa. To je bio samo moj predlog a sad neka misli ko sta hoce

Eko ja se slazem sa tobom da to bude u Tref,ima mesta za sve a i muzika nije glasna tako da cemo se cuti,nadam se da cemo imati o cemu da pricamo.... :)
Ipak vecina odlucuje,pa ako jos neko nije ZA neka se javi....

supergirl 02-06-2009 16:59

Quote:

Originally Posted by supergirl (Post 137126)
Heeeeeeeeee, mito i korupcija i na nas forum dodjose!
:neznam::neznam::wink:.

ovo je trebalo da izgleda ovako:
Heeeeeeeeee, mito i korupcija i na nas forum dodjose!
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

Rarica 02-06-2009 18:42

Ja dolazim ako Bog da pocetak avgusta i jedva cekam da se skupimo pa dje god bilo :)))


All times are GMT +2. The time now is 19:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com