SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Carsijska raja (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=10)
-   -   Grupa Kazanova (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=41)

Lakota |ljiv| 26-12-2005 08:12

Grupa Kazanova
 
Oni su isto dobro svirali kolko se ja secam sastav je bio sledeci: Bakac,Jaco,Hapo ne mogu da se setim dalje ali znam da su kasnije sa "valovima 90-ih" otisli u naradnjake ...... steta a dobro su svirali 8)

anadin 26-12-2005 11:33

lijve pa mene si zaboravio,svirao sam bubanj u bendu KAZANOVA!

Lakota |ljiv| 27-12-2005 00:32

Joj brate izvini,ja sam mislio prvo da je Sapko pa se setih da je on posle sviro harmoniku pa reko da ne pomijesam.

anadin 27-12-2005 15:28

hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Bas si me slatko nasmijo,ma nema veze buraz u svakom slucaju provodili smo se i uz harmoniku!Selam za Cupa i Zlatka Z. A ti ljive pravi razliku izmedju harmonike i bubnja! HaHa..........

zlatko 27-12-2005 21:36

pa gde si anadine sta ima selam od zlatka prico mi je edin mahmutovic da si tamo nemam puno vremena pa se cujemo sellam

anadin 27-12-2005 22:17

We alejkemu selam,buraz sta ima kod tebe kako tvoji!?Kako se zivi u francuskoj? Hocemol kakve svirke pravit,da se malo prisetimo ljepsih vremena!Ako su tu negde u blizini braca Taic:(Dino i Elko)poselamih masuz !Alahimanet buraz.....pa cujemo se tu smo!ANADIN...................

cupo 27-12-2005 22:46

alejkum selam,anadine brate,sta ima kod tebe?dje si sada?

Lakota |ljiv| 28-12-2005 08:08

Zlatko (Zekic) a dje je edin mahmutovic sada jel mislimo na edina mog komsiju rizovog sina?

Cupo, djesi ti covece aman milion godina te nema redovno pitam hemana za vas bekima sam vidjo par puta. Selam pa se cujemo.

zlatko 28-12-2005 10:35

pa dje si ljive sta ima evo da ti javim za edina on je u holandiju ja mislim oko 8 god ozenio se i nedavno dobio sina cesto sa cujem sa nji i sa metinom i ujedno da mi odgovoris da li se ovde mogu ubaciti slike i kako na koji nacin zekic@free.fr sellam zlatko

Alien 28-12-2005 14:36

Dje si Zlatko care?? Sta se radi, kako si, kako mi je Emco?

Jedno javno veliko hvala za sator :)

p.s. Uskoro ce se Amor javiti na forum, nema bas puno vremena.

Alen Avdic

anadin 28-12-2005 15:14

Adnane(Cupo) u Holandiji sam buraz!.........Sta ima kod tebe,imal snijega u Sarajevu........?Cujemo se insalah buraz!Alahimanet.

Lakota |ljiv| 29-12-2005 08:21

Quote:

Originally Posted by zlatko
pa dje si ljive sta ima evo da ti javim za edina on je u holandiju ja mislim oko 8 god ozenio se i nedavno dobio sina cesto sa cujem sa nji i sa metinom i ujedno da mi odgovoris da li se ovde mogu ubaciti slike i kako na koji nacin zekic@free.fr sellam zlatko



Mogu da se ubace slike na sledeci nacin:



Na vrhu i na dnu strane imas dugme ODGOVORI kliknes na to i na strani koja ti se otvori ima sledece:

-Naslov

-Opis

i imas posle prozor u koji upisujes poruku koju zelis.

Posle tog prozora ima opcija DODAJ FAJL , prvo da obajsnim kakve slike ce forum podrzat. najbolje .JPG slike da saljete i to maximalne rezolucije 700x500 velicine do 200kb i ako je moguce da se na slici napise www.sjenica.com.



E imas sad dugme Choose tu nadjes sliku iz kompa i odaberes je posle toga pritisnes dodaj fajl i slika ce se sama ucitati .pritisnes POSALJI i to je to



Ukoliko imas problema pisi.Nadam se da ce ovo jos nekom pomoci.

cupo 29-12-2005 10:32

ljive care sve je ok ,kako su tvoji?jesi li se ozenio?

zlatko 29-12-2005 12:19

selam alene avdicu sta ima kako ti je supruga ja super evo deca zezaju kako su ti stari slike sa tvog vencanja sam poslo amoru nadam se da si video nemam puno vremena na pauzi sam poselami svoje zlatko zekic

mirsad 29-12-2005 20:51

Anadine,moje ime je Mirsad.Ja se takodje nalazim u holandiji,mislim da se znamo.Pokrenuo sam jednu akciju u holandiji za pomoc rodnom kraju pa ako si zainteresovan javi se na tel.06-13421626 ili e-mail.mirsad2006@hotmail.com

Selam Mirsad

Lakota |ljiv| 30-12-2005 13:33

Quote:

Originally Posted by cupo
ljive care sve je ok ,kako su tvoji?jesi li se ozenio?



Svi su dobro,hvala.Ozenjen jedno dijete za sad drugo na putu.Zivim u np i eto ide nekako 8)

berina 07-01-2006 07:37

Ko je ovaj ZLATKO nesto mi zvuci mnogo poznat.Hahahahaaa Sellam

berina 07-01-2006 07:45

Sellam Allejkum We Rahmerullah

Moj Anadine od kada se nismo videli,nesmijem ni da pomislim onda znam koliko mi je godina,hahahah,salim se naravno.Sellam za tebe i tvoje ako imas MSN javi se ja sam (berina@club-internet.fr) ovo vazi za sve koji me znaju.sellam

berina 07-01-2006 08:04

Momak koji obecava
 
Mislim da je suvisno bilo sta da se kaze ali ipak draga bracoooooo nassssss Zlaaaattttttttkkkkkkkoooooooooo

Tahirovce 07-01-2006 18:56

ja te neznam :oops: ...ili?


All times are GMT +2. The time now is 15:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com