SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Sela oko naseg grada (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Selo Cipalje I Selo Bagacice,moje Rodno Mesto!!! (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=812)

Petar 21-02-2008 17:51

Selo Cipalje I Selo Bagacice,moje Rodno Mesto!!!
 
10 Attachment(s)
Selo Cipalje I Selo Bagacice,moje Rodno Mesto!!!
Lepo Je Nema Sta!!!!!
A Ewo I Fotke:

Petar 21-02-2008 18:00

5 Attachment(s)
A Evo I Jos Nekih:

Prijepoljka 21-02-2008 18:33

Eh, da mi je, da mi je, malo te livadice... :(

supergirl 21-02-2008 22:37

Ove dvije ovcice mi se najvise svidjaju....
:)
Hvala Petre,ovo su jedine slike koje uspeh da otvorim u zadnjih 15-ak dana....

ado 21-02-2008 23:31

Quote:

Originally Posted by supergirl (Post 43724)
Ove dvije ovcice mi se najvise svidjaju....
:)
Hvala Petre,ovo su jedine slike koje uspeh da otvorim u zadnjih 15-ak dana....

Isti smo ti i ja, samo ove se otvorise :) imamo isti problem, jos ako koristis browsver kao i ja..onda to je to nema sta drugo :)

ursuljanka 22-02-2008 10:27

Slike su prelijepe-uljepsao si mi dan!:)

supergirl 22-02-2008 13:59

Quote:

Originally Posted by ado (Post 43737)
Isti smo ti i ja, samo ove se otvorise :) imamo isti problem, jos ako koristis browsver kao i ja..onda to je to nema sta drugo :)

Ja koristim mozzilu.

iSelektor 22-02-2008 15:21

Vec sam pisao o tome u drugoj temi gde se pominju sliku...
Probajte jos koji browser, nemoguce je da je do nas, ako vas dvoje troje samo ne vide a ostali vide...
Proverite sta sam pisao!

ado 23-02-2008 01:09

Quote:

Originally Posted by Tahirovic (Post 43810)
Vec sam pisao o tome u drugoj temi gde se pominju sliku...
Probajte jos koji browser, nemoguce je da je do nas, ako vas dvoje troje samo ne vide a ostali vide...
Proverite sta sam pisao!

Pa 100 % drugi ne koriste ovaj browser jer je to u pitanju. Hehehhe, koga da mijenjam, jok ja :) da ije mozille nebi na net dolazio ;)

Fine slike

iSelektor 23-02-2008 01:36

Vazno je da si napravio i da radi...
Pa ostani sto se mene tice na mozilli koliko hoces... :)

MajkaMaca 24-02-2008 23:12

[QUOTE=Petar;43703]Selo Cipalje I Selo Bagacice,moje Rodno Mesto!!!

vala petre lijepo ti rodno mesto,davno ne vidjoh ljepse prirode....hvala ti ,pravi odmor za oci....

sabina 2 23-06-2008 01:25

....bas su slatke ove ovcice......:redface:

tmusa 25-06-2008 17:41

Bese li Cipalje i Bagacice mesto pored moga sela...DUNISICA.?voleo bih da imam neku fotku iz Dunisica...jel ima neko?

sabina 2 25-06-2008 18:48

poslacemo laleta da nam slika....recicu mu ja kad bude isoo....to je i moje selo.....i razdaginja naravno!:)

radibor zagradjanin 19-01-2009 20:16

E,pa ono nisu ovce nego jagnjad!!!!!! A ja mislim da je njlepsi STAVALj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hajradinovic 11-06-2009 17:48

Oprosti Srece ti nisam bio dugo ovde zbog one prepirke u vezi navijaca. Pa malopre odoh na www.Sjenica.Com i na vasu mapu sjenice pa nadjoh info o selu Bagacice Interesuje me kako to da je selo Bagacice Srpsko ?? Odakle vama to o cemu vi lupate na onom infou zivota vam Postoje oko bagacica jos par sela koja su SRPSKA a koliko se meni cini bagacice je Muslimansko-Bosnjacko selo ciju vecinu sacinjavaju samo Bosnjaci dok je srpskog naroda tamo 2-3 kuce izmeni onaj info ne ubacuj glupe podatke da ti se neko smeje a sto se tice slika o Bagacicu slikat cu ja jer mi je to selo od oca odakle svi Hajradinovici poticu i koji sacinjavaju 98% tog sela sto znaci Muslimanske veroispovesti Bosnjacke Narodnosti a ne Srpske narodnosti a Pravoslavne ispovijesti..

STRANAC 11-06-2009 17:52

sta ti bi "lafe"...???
dje si to procito....???

Tahirovce 11-06-2009 17:56

Video sam i ja da u mapi ima dopsta gresaka, mi smo ih samo prepisali iz jedne knjige a kolko se ja secam autor se koristio podacima sa popisa iz 1991 , pokusacu da dodjem do podataka sa poslednjeg popisa i prepravim sve to, hvala sto si nam ukazao na gresku....

Unicknnamed 11-06-2009 18:31

Quote:

Originally Posted by Hajradinovic (Post 140628)
Oprosti Srece ti nisam bio dugo ovde zbog one prepirke u vezi navijaca.

Ada dje si tako ti Allaha.Jes to doso da se opet prepires :biggrin:.Sta napravi sa tom navijackom grupom :confused:

I bre rodjo sto kaze mister Sojic polako sa ti Hajradinovici:icon_cheesygrin:

Hajradinovic 12-06-2009 04:10

Nisam vala brate doso da se prepirem Sjenica je koliko i vase mesto toliko i moje koliko je gov vi volite i narod u sjenici volim ga i ja.. nego eto kazem jbg video sam ja da je onaj popis stariji jbg eto sa ulaza odmah za vrat : ))) heh trazio sam nesta za moj sajt u vezi sjenice pa reko mora na forum da ima posto ovde je najopsirnije sto se moze naci u vezi Historije Sjenice itd.. pa naletoh slucajno na mapu reko hajd da vidim nemoj da mislite da sam nesta u zle namere postavio ono ali kad vec postoji mapa neka budu podaci iz novijeg popisa ja mislim da je zadnji popis bio 2002 godine nisam siguran potrazit cu pa cui vam copy :)


All times are GMT +2. The time now is 04:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com