SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Carsijska raja (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=10)
-   -   Generacija "79. (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=277)

Novinarka 10-12-2006 14:16

Generacija "79.
 
Neka se jave svi koji pripadaju ovoj generaciji, a koji su gore navedeno godiše i koji su naravno pohađali Gimnaziju u Sjenici.

Pošto smo se svi "rasuli po svijetu"...bar da se na ovaj način okupimo...pa možda uspijemo nešto i organizovati.

Pozdrav.

P.S.Naravno,neka se jave (ako žele)i one nešto starije generacije("77,"78).

Veliki pozdrav.

ado 10-12-2006 16:20

A sta je s nama zelenima :evil: 8)

Tahirovce 10-12-2006 19:52

Ja se javljam......

Lakota |ljiv| 10-12-2006 20:46

Evo i ja mada ni ja ni ti kume nismo gimnazijalci,mada smo isli pored gimnazije neznam racunal se to.

A bilo fino napravit susret generacije./

Novinarka 11-12-2006 12:30

Baš lijepo što ste se javili.Nisam isključila mogućnost da se jave i oni koji nisu pohađali Gimnaziji,ali radi lakšeg uvida navela sam to.

Pozdrav za Ljiva(pa,gde si bre ti rođače :lol: ) i Tahirovča.

Javite se svi koji ste ova generacija,jer bih volela da stupim u kontakt-DA SE NE ZABORAVIMO...i da možda organizujemo za neku proslavu "MATURE" ILI NEŠTO SLIČNO.

Ne daj se generacijo... :D :shock: :roll:

Ms. Valentina 11-12-2006 15:46

Pa zasto ne postavis neku sliku iz te generacije, mislim neku sliku iz Gimnazije.....

halilce 11-12-2006 17:23

Lijepo pitanje,Valentina!

Novinarka,postavi slike!

oksi 11-12-2006 18:17

Postavite slike te cuvene generacije"79.

Novinarka 11-12-2006 19:20

što će vam slike GIMNAZIJE?Valjda ste je nekad u životu vidjeli!!!!

Ako želite moju sliku nije problem!!

Novinarka 11-12-2006 19:23

Mislila sam na okupljanje svih onih koji pripadaju ovoj generaciji,tako neka se ne uvrijede svi oni koji su "MAAAAAALO" STARIJI...Oksi i halilce.

Ne vidim razloge za provokacije...svako neka okuplja svoju generaciju i POSTAVLJA SLIKE!!!!

Pozdrav!

riki 12-12-2006 12:02

razmisljao sam da se javim i ja hahhahaha ali ja sam kao resko samo prolazijo pored gimnazije hahahhahaha

pozdrav za maturate 98 godine hahhahahah

Novinarka 12-12-2006 16:10

Pozdrav za Rikija iz Ćatovske mahale koji je samo prolaZIO pored Gimnazije!

halilce 12-12-2006 16:23

Quote:

Originally Posted by Novinarka
Mislila sam na okupljanje svih onih koji pripadaju ovoj generaciji,tako neka se ne uvrijede svi oni koji su "MAAAAAALO" STARIJI...Oksi i halilce.

Ne vidim razloge za provokacije...svako neka okuplja svoju generaciju i POSTAVLJA SLIKE!!!!

Pozdrav!

Novinarka,to što smo ja i oksi stariji,od te činjenice ne možemo pobeći!

Nema provokacije,samo želja da se vide ti učenici,sada već odrasli ljudi!

A,slike gimnazije,koje su takođe dobrodošle na ovom forumu,kao i sve ostale,možeš postavljati u temama koje su predviđene za to!

Nego,ako imaš,slike,te čuvene generacije 79-te,postavi ih!

Dokaze,koliko ste bili i koliko ste sada uspešni,NEĆEMO Vam tražiti!

poz

Ms. Valentina 13-12-2006 14:13

Pa Riki, iako si prolazio pored Gimnazije, mozda ti imas neku sliku iz te tvoje generacije Maturanti '98......Postavih ih negde.....

oksi 13-12-2006 14:29

Novinarka ko sto rece halilce to sto smo mi stariji ne znaci da je provokacija za tebe da postavis te slike tvoje generacije jer nama ne treba slika zgrade vec tvoje generacije(znamo gde je gimnazija).

Novinarka 13-12-2006 15:21

HMMMMMM....vidim da vas je tema "zainteresovala"...ako ne tako može reći! :D

Ako vas baš toliko zanimaju slike "ČUVENE I DALEKO NAJUSPJEŠNIJE" gimnazijske generacije...poslaću vam,ali kad i ja dođem u Sjenicu,jer su mi ostale dole! :D

Ja izgleda moram da ponavljam da sam htela da se ljudi jave koji pripadaju ovoj generaciji ali I ONI DRUGI!

Kad već moram da objašnjvam...RAZLOG JE :

Već jako dugo nisam u Sjenici,pa sam htela da se "čujem" sa svima onima koji su moja generacija i koji me eventualno poznaju(TO UKLJUČUJE SVE VAS "DRAGI MOJI SJENIČACI I DRAGE MOJE SJENIČANKE")!

Pa,BUJRUM!

P.S.Da sam htela da govorim i da su me zanimali intelektualni uspesi kako moje generacije,tako mene lično NE BIH OVIM PUTEM RASPRAVLJALA O OVAKVIM EDUKATIVNIM TEMAMA,već bih se verovatno obratila ljudima koji su adekvatni ovakvoj temi.



No...nemojte da vas ovo gore napisano "uplaši"...nego se javite i privatnim porukama...jer znam da znam nekog od vas,a i vi mene svi odlično poznajete...ZAISTA NE SUMNJAM!

:D

VELIKI POZDRAV I SELLAM IZ PRELIPOG SARAJEVA od Novinarke.

Novinarka 15-12-2006 18:46

Upravo sam odgovorila svima koji ste mi poslali privatne poruke...i iskreno se nadam da smo "izgladili" nastalu situaciju.

Je li tako?Nadati se da jesmo i da više neće biti "provokacija"

ni sa jedne strane. :D



Ljudi ("79),javite se...šta vam je?

Sellam iz prelijepog Sarajeva.

Novinarka 20-12-2006 12:15

Sad stvarno odustajem!Nije valjda da se niko nema ove 27-godišnjaci ne posećuju ovu stranicu? :( :(

Sellam iz Sarajeva.

Tahirovce 21-12-2006 07:11

Troje se javilo, i ti cetvrta.Napunicemo jedan sto kod Baca - dosta........

halilce 21-12-2006 17:59

Ja,ili Sead Ljumić,ćemo Vas četvoro povesti kod Baća,jer deci nije dozvoljeno bez starijih da ulaze!hahahahah :D :mrgreen:


All times are GMT +2. The time now is 18:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com