SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=8)
-   -   ZAVRŠENO OKUPLJANJE FORUMAŠA (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=476)

suada 05-07-2007 06:51

ZAVRŠENO OKUPLJANJE FORUMAŠA
 
ha-ha-ha jesam vas

zbog onih koji razmišljaju da li da dođu, kako će uzeti slobodne dane ......

hajde da malo zamišljamo kako je bilo



evo ja ću prava: super, bilo nas oko 40 ,domaćini se potrudili da sve organizuju, muzika prava ,čak smo i igrali, pive bilo na pretek, samo se Liliput napio, olešio se........

suada 05-07-2007 06:55

PS a jes bilo dobro

sead ljumic 05-07-2007 16:28

Zao mi je sto nisam bio, al' cuo sam da i nije bilo nesto, valjda ce do godine biti bolje.Nisu svi imali bedzeve pa se nije znalo ni ko pije ni ko placa. :D

suada 06-07-2007 06:26

ima malo istine u tome što kažeš: nije se u početku znalo ko šta pije ,pa su onda svi prešli na pivu a što se plaćanja tiče ,nije bilo problema jer je sve platila Opština jer je to bio način da pokažu da brinu o svojim građanima u dijaspori. Obećali su da će planirati sredstva za ovu namjenu u budžetu za 2008.godinu

suada 09-07-2007 11:29

hej, gdje su oni što su bili na sastanku

SEJO31-de 09-07-2007 11:42

Bas su divni ovi iz opstine...Eto ja se toga nesecam,sto su obecali.Neznam zbog cega ...Izgleda da je pivo svoje ucinelo,ali onu atmosferu nemogu nikad zaboravit...

aldin 09-07-2007 18:50

svaka vam cast

MajkaMaca 09-07-2007 19:17

ja se jos nisam "otrijeznila" ...jos sam tim utiscima okupirana ...boze zar se tako nesto moze uopste dozivet.ma bilo mi je ljepse nego na matursko.muzika, "sandzacki biseri"ma nema im ravna...jos imam upalu misica,a grlo promuklo,pesma,a i hladna piva...domacini su se pravo pokazali svaka im cast...

Tahirovce 10-07-2007 15:12

Ja se jos nisam otrijeznio da bih dao komentar.......

STRANAC 10-07-2007 20:10

bre,bre...

sve je bilo kao na IVKOVOJ SLAVI.... :D

MajkaMaca 10-07-2007 21:24

pa tu ti je bilo :ko u klin, a ko plocu,... Tahirovce, u neko doba poce da nam drzi teoretsku nastavu o sabracaju...bogme ponesto novo naucismo to i nebi lose, da nam sta u glavu osta ...a stranac ni pet ni sest no sa sejom i ekom gajbu hladnog,pa na vrata...srecom nekako halilce i daki uspese da ih vrate...nece sejo u tref za zivu glavu,hoce na uvac,ila hoce da se rashladi...tu je veli porasto i hoce da pokaze drugarima,dje je detinjstvo proveo...

STRANAC 11-07-2007 20:45

Quote:

Originally Posted by MajkaMaca
pa tu ti je bilo :ko u klin, a ko plocu,... Tahirovce, u neko doba poce da nam drzi teoretsku nastavu o sabracaju...bogme ponesto novo naucismo to i nebi lose, da nam sta u glavu osta ...a stranac ni pet ni sest no sa sejom i ekom gajbu hladnog,pa na vrata...srecom nekako halilce i daki uspese da ih vrate...nece sejo u tref za zivu glavu,hoce na uvac,ila hoce da se rashladi...tu je veli porasto i hoce da pokaze drugarima,dje je detinjstvo proveo...



hahahhahahaha

e,svaka ti cast,ada ko da si bila tu....

bas ti hvala sto me nasmija....

halilce 12-07-2007 16:37

Suada,štrecnula si me,posred kičme! :D

Ja rekoh,već se završilo!hahaha :lol:

Ja sam onako,vruć i rasparen iz banje,jedva uspevao da ohladim tolike gajbe piva,jer se frižider ekspresno topio,heheheh :mrgreen:

A,gužvaaaa,ko kad je bio četvrtak!

Bili su Raif i Zulka,pa kad sam ja oteo Seju i Strancu gajbicu,Zulka uzviknu onu njenu čuvenu....PUCAJTE,JA I DALJE DRŽIM......FLAŠU! :lol: :lol:

Kuku meni majko.....

Daki 12-07-2007 22:26

CCCC

Eko 13-07-2007 12:01

Ljudi hocel meni nekko rec jel okupljanje 22, jula, nedelja, da znam jer moram doc u Sjenicu i uzet slobodan dan na poslu, jako mi je vazno.

Tahirovce 13-07-2007 14:49

Eko jeste 22.jula u cafe tref,kad izadjes iz kuce samo predjes ulicu :D .......

Eko 14-07-2007 06:41

E hvala, a lakocu ja doc tamo samo da mi daju sada na poslu slbodan dan.

Ako bog da, vidimo se

supergirl 14-07-2007 22:29

Ja sam vec zamijenila smenu za taj dan,samo da bi da mi vise neko javi u koliko je sati ti cudo!!!



A mislim da ne treba previse ocekivat,kad se puno nadamo,mastamo prizeljkujemo,obicno manje dobijemo.......

Daki 14-07-2007 23:39

Prolistaj malo :)

MajkaMaca 15-07-2007 19:30

Quote:

e,svaka ti cast,ada ko da si bila tu


... cus,ko da sam bila,pa zar sam toliko neprimetna:( .ja se i vratila...te i radim vec... :(


All times are GMT +2. The time now is 13:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com