SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Sjenički lokali (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Nocni zivot u Sjenicu, sta nam fali jos??? (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=179)

XRealSjenicakX 28-06-2006 22:43

Nocni zivot u Sjenicu, sta nam fali jos???
 
Selam, Cao,



svakog ljeta dolazim u Sjenicu, mislim da je stvarno lijepo, ali nam treba vise kafica i diskoteka, ima nas u inostranstva masallah dosta, pa ljeti nema gdje da sednes od raje..:)



sta vi mislite?

iSelektor 28-06-2006 23:04

ja sam zadovoljan sa onim sto ima...

jedino sto me ubi ono da je u 0:00 grad prazan.......

to bi trebalo nekako izemeniti!



pozz 8)

XRealSjenicakX 28-06-2006 23:15

da ali mislim u ljetnoj sezoni je svugdje prepuno, ma pocelo je vec sa rezervacijom...:) hehe ipak jos dva tri kafica vise.....nebi bilo lose...

XRealSjenicakX 28-06-2006 23:18

ok, ali kod nas u sjenicu se vec izlazi oko 19.00 casova na korzo...umori se narod, zato je prazan grad...:)

riki 28-06-2006 23:22

pa ko je lud da otvara kafic zbog dvadeset dana leti nerazumjem

iSelektor 28-06-2006 23:25

hahahahahaha riki care hahahahahahahahaa

XRealSjenicakX 28-06-2006 23:25

ma gdje dvadeset dana......????



krajem juna do krajem avgusta traje sezona.....:) pa uvijek se zalu da nista ne investiramo u grad, neka nesto otvore......kako ti ide u drugim gradovima...

riki 28-06-2006 23:32

zaboravio si da ovo je sjenica brate

kod nas leta nema

mi ugasimo sporet samo kad treba da ocistimo odzak i sporet istresemo sulindare pa opet vrati kao pre

sibir je ovo

a za izlaske koliko znam livada i sumaraka kolko ti je volja

sta se pravite spanci

XRealSjenicakX 28-06-2006 23:33

Mogla je i Opstina malo vise za turizam uraditi, neki koncerti, neke slave, sta znam, mislim da sve vise nase omladine ovdje na zapad odlazi na odmor u inostranstvo, spanija, turska...tako nesto.....ja licno poznajem dosta nase omladine koji ne zelu da idu za Sjenicu zbog dosade....malo se treba podruditi, ... Iz Sjenice se najvise iselilo raje, u trece zemlje, ljeti dolaze dosta, ..

XRealSjenicakX 28-06-2006 23:36

Quote:

Originally Posted by riki
zaboravio si da ovo je sjenica brate

kod nas leta nema

mi ugasimo sporet samo kad treba da ocistimo odzak i sporet istresemo sulindare pa opet vrati kao pre

sibir je ovo

a za izlaske koliko znam livada i sumaraka kolko ti je volja

sta se pravite spanci



heheh, mislim za vrijeme sezone!!!!! Znam kakva je situacija van sezone, ali ipak to bi znacilo vise para ostaje u sjenicu...mislim za vas i za nas provod...:)

riki 28-06-2006 23:41

nema od te price price brate ovde kad hoces kokosar da napravis komsije ti se smiju a kamoli mkakava lokal

XRealSjenicakX 28-06-2006 23:44

Quote:

Originally Posted by riki
nema od te price price brate ovde kad hoces kokosar da napravis komsije ti se smiju a kamoli mkakava lokal



cuj smiju ti se....mozda se smiju iz ljubomore???? :) ne pravis za komsiju nego sa sebe....:)

riki 28-06-2006 23:47

ma odma zovu dr hivza da te pregleda

cinimi se da si malo zaboravijo sjenicu

XRealSjenicakX 28-06-2006 23:54

heheh, cuj daijdza da me pregleda...:) on je vise za onih koji su otisli na zivce.......) nisam je rodjeni sjenicak, ovdje sam na zapad rodjen i odrastao...zato ne razumem nasu raju kako sedne na guzicu i nista ne radi...:) ali kukaju..hehhe

riki 29-06-2006 00:03

pa ovde su ti moj vapljaninu svi odavno otisli na zivce

ima tvoj dajo pune ruke posla bogami

hahahahhahaha

XRealSjenicakX 29-06-2006 00:08

Quote:

Originally Posted by riki
pa ovde su ti moj vapljaninu svi odavno otisli na zivce

ima tvoj dajo pune ruke posla bogami

hahahahhahaha



znam bogami..hehehhe...:)

Sjenicak-Wien 29-06-2006 10:17

Ma nema problema Riki znas ti da mi uvijek nadjemo resenje za sve,otvoricemo mi jedan extra lokal za ove sto ne sjede na "guzicu" hahahahahahahahahhaha pa neka stoje po cijelu noc hahahahahahhahahahahhaha. Pozdrav za tebe Riki.

riki 29-06-2006 11:27

hvala na pozdravu pozdrav ajsele

XRealSjenicakX 29-06-2006 15:35

Quote:

Originally Posted by Sjenicak-Wien
Ma nema problema Riki znas ti da mi uvijek nadjemo resenje za sve,otvoricemo mi jedan extra lokal za ove sto ne sjede na "guzicu" hahahahahahahahahhaha pa neka stoje po cijelu noc hahahahahahhahahahahhaha. Pozdrav za tebe Riki.





hahaha......bez komentara!!!!!!!! :)

XXL 15-07-2006 01:03

Quote:

Mogla je i Opstina malo vise za turizam uraditi, neki koncerti, neke slave, sta znam, mislim da sve vise nase omladine ovdje na zapad odlazi na odmor u inostranstvo, spanija, turska...tako nesto.....ja licno poznajem dosta nase omladine koji ne zelu da idu za Sjenicu zbog dosade....malo se treba podruditi, ... Iz Sjenice se najvise iselilo raje, u trece zemlje, ljeti dolaze dosta
Svaka cast super ideja . Svajcarska se takodje ne nalazi na Ekvatoru ali ovde opstine imaju svoje feste koje traju vise dana i koje se poput nasih vasara odravaju na ulici u centru grada ( sela ) .

Ja mislim da bi ovo trebalo da probudi interesovanje opstinskih vlasti jer takve zabave nisu samo zabave za ljude vec i veoma vazan prihod za narod i opstinu .

Svaka cast !


All times are GMT +2. The time now is 23:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com