SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Ljubav i ...još po nešto (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=31)
-   -   Šta obuća govori o vama? (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=1526)

Tahirovce 21-02-2009 14:24

Šta obuća govori o vama?
 
Da li ste znali da žene procenjuju muškarce na osnovu njihove obuće?

Šta obuća govori o vama?

Savršeno ste obučeni – ona će zasigurno biti oduševljena vama! I potom ona prilazi i pogleda vašu obuću. Da li je moguće? Zašto? Želeli vi to ili ne – ona će mnogo toga zaključiti o vama na osnovu vaše obuće…

Ako joj pogled padne dole, budite sigurni da merka vaše cipele

Ako ste do tada i bili uspešni u stvaranju slike o “savršenom” sebi, skrivajući se iza slatkorečivosti, privlačnog izgleda i lepih manira, sada dolazi na red procena na osnovu obuće, dvaput razmislite šta ćete obuti pre nego krenete u izlazak. Ženske oči vas prate gde god da krenete!
Ako nosite skupe patike ona će pomisliti:

“O, on je ili vrhunski sportista sa milionskim ugovorom ili je neko ko će mi rado platiti piće, večeru, a možda čak i nešto veće. Ili naprosto voli sportske cipele. Nadam se da nije previše uobražen…”
Ako imate na nogama lagane sportske patike, ona će pomisliti:

Srećno je oženjenje, ima decu i očajan je ljubavnik”
Ako nosite kožne cipele ili čizme sa visokim sjajem, ona će misliti:

“Oh ovaj je ili gej ili zaljubljen u sebe. U svakom slučaju on je samo gubljenje vremena”
Ako nosite retro cipele, ona će pomisliti:

“Vau neko ima visok IQ. Izgleda da ću se odlično provesti večeras sa nekim zanimljivim i načitanim, ali koji verovatno nema dovoljno novca da plati večeru...”
Ako nosite crne cipele sam malom potpeticom, ona će pomisliti:

“Hm… Ovo je neko ko ima odgovoran posao, dobro zarađuje i voli klasiku u modi. Možda je uobražen ili možda razmetljiv.



Ako nosite jednostavne braon cipele na šniranje, ona će pomisliti:

“Braon je boja zemlje, planete, iskrenosti… On je verovatno tip staromodnog muškarca koji će u rekordnom vremenu izvaditi verenički prste iz džepa (naravno uz večeru sa svećama). Da li ja zaista želim uskoro de se udam i imam dacu?”
Ako nosite mokasine, ona će pomisliti:

“Uh, visoka klasa. Verovatno je pobožan i odgajan u hrišćanskom duhu. Hej, jel on to gleda u moje cipele?”
Ako nosite klasične “starke” (Converse platnene patike), ona će pomisliti:

“Još jedan alternativac. Moraćemo da idemo na koncerte i svirke bendova za koje nikada nisam čula. Ako ga pitam nešto o POP muzici može svašta da se dogodi. Nadam se da neće primetiti koliko se dosađujem…”
Ako nosite Dr. Martens cipele, ona će pomisliti:

“Nesumnjivo je u nekom bendu. Ili je bar bio u bendu. Ili želi da bude u bendu. Ili razmišlja o osnivanju benda…”
Ako nosite čizme “kaubojke”, ona će pomisliti:

“Uh, ovo je hodajući testosteron! Razmeće se kao ćuran… da li je neko rekao sirotom momku da su kaubojke u modi jedino na Divljem zapadu?”
Ako nostie čizme “motorke”, ona će pomisliti:

“Da li je on jedan od Anđela pakla? Ili neki motoraš iz neke slične grupe? Uuu moglo bi biti zabavno voziti se na velikom motoru dok me svi zopvu – Mala! Ipak, možda bih se osećala bolje u društvu sa momkom u braon cipelama…”



Ako dođete u sportskim sandalama, ona će pomisliti:

“Hm… Možda voli da surfuje, koketan je i odlično se ljubi. Da, on zaista voli devojke! Možda i previše za moj ukus… Videćemo…”
Ako se pojavite u klompama, ona će pomisliti:

“Jel njegovo srednje ime Sven? Ili je možda mladi lekar iz obližnje klinike na pauzi… odlično! U drugom slučaju ili ima mnogo samopouzdanja ili je čudak...


All times are GMT +2. The time now is 21:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com