SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Politika Sjenice (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=7)
-   -   Šta Radite,bre??? (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=1149)

Tahirovce 31-07-2008 18:47

Šta Radite,bre???
 
DANAS ZAVRŠENA KONSTITUTIVNA SEDNICA SKUPŠTINE OPŠTINE SJENICA

Umesto 7.avgusta, kao što je zakazano, konstitutivna sednica Skupštine opštine Sjenica, nastavljena je i okončana danas, jer su u međuvremenu 4 izborne liste – od ukupno 7, koliko je ušlo u lokalni parlament – postigle dogovor o formiranju skupštinske većine.

Vladajuću većinu u Skupštini Sjenice, na današnjoj sednici formirali su: Bošnjačka lista za evropski Sandžak sa 14 odbornika, Liga za Sjenicu u koaliciji sa G17 plus i GG Dosta je... sa po 2 odbornika, i 2 od ukupno 3 odbornika sa Jedinstvene liste (SRS, NS i SPS), izuzimajući SRS. Odbornici novog skupštinskog saziva su za predsednika Skupštine izabrali dosadašnjeg predsednika opštine Sjenica, Esada Zornića, koga je podržao 21 odbornik, dok je preostalih 18 odbornika glasalo za Haruna Hajradinovića, kandidata Evropskog pokreta Sandžaka. Za zamenika predsednika Skupštine, izabran je Momir Kovačević (NS), za koga je glasalo 26 odbornika, dok je za sekretara Skupštine ponovo izabran Smajo Skalonić.
Za predsednika opštine Sjenica, tajnim glasanjem uz podršku 21-og odbornika, izabran je advokat Nusret Nuhović, nosilac Bošnjačke liste za evropski Sandžak, a mesto zamenika predsednika opštine, pripalo je kandidatu GG ''Dosta je...'' Mensuru Gičeviću. Većinom glasova usvojen je i predlog novoizabranog predsednika opštine Nusreta Nuhovića o sastavu Opštinskog veća, koje će činiti: Faruk Muhović (Liga za Sjenicu), Hasib Dacić (G17 plus), Mladen Rakonjac (SPS), Veroslav Radević (NS), Mustafa Baltić (SDA), Suad Pučić (SDA), dok će - kako je rečeno - sedmi član Opštinskog veća, biti naknadno izabran na narednoj sednici. Kraj konstitutivne sednice Skupštine opštine Sjenica, koja je bila otvorena za javnost i kojoj je prisustvovao veliki broj građana, obeležili su aplauzi i međusobne čestitke.


http://img100.imageshack.us/img100/8691/danasnjawo4.jpg

NeXeN 01-08-2008 00:54

ipak necu padat na dupe, vidim da nismo sa radikalima....
a danas sam bio cuo da jesmo....

Tahirovce 01-08-2008 08:26

lazu te,nismo mi kao oni
samo im :36_3_3:......

Eldin 01-08-2008 08:30

hajd da vidimo i novu vlast.

samo se plasim da ne pocne standardna prica nakon god dvije...

halilce 01-08-2008 08:35

Nadam se da će ova vlast biti bolja od svih dosadašnjih(gledajući od 2000-te),i da će novac od investicija dolaziti direktno u Sjenicu,a ne kao milostinja iz N.Pazara!

adnan 03-08-2008 20:07

Quote:

Originally Posted by halilce (Post 67330)
Nadam se da će ova vlast biti bolja od svih dosadašnjih(gledajući od 2000-te),i da će novac od investicija dolaziti direktno u Sjenicu,a ne kao milostinja iz N.Pazara!

To nas je i unazadilo.

supergirl 04-08-2008 00:46

Dobro da su se slozili,pa kako bilo!
Adnan,otkud ti u temi o politici Sjenice?!?!

Eldin 05-08-2008 11:33

Quote:

Originally Posted by halilce (Post 67330)
Nadam se da će ova vlast biti bolja od svih dosadašnjih(gledajući od 2000-te),i da će novac od investicija dolaziti direktno u Sjenicu,a ne kao milostinja iz N.Pazara!


zar se mnogo menjala vlast ???

SDA je bio 90 % vremena na vlasti, nije nova vec stara vlast

do promjene vlasti nije doslo

adnan 05-08-2008 16:46

Quote:

Originally Posted by supergirl (Post 67596)
Dobro da su se slozili,pa kako bilo!
Adnan,otkud ti u temi o politici Sjenice?!?!

Morao sam. :predaja:

dj_edy 05-08-2008 19:45

Jel moze neko da pojasni kako to radikali ne ucestvuju u ovoj vlasti ??? zar oni nisu deo "jedinstvene srpske liste" uz ciju pomoc je i formirana vecina ???

Tahirovce 06-08-2008 08:22

Mogu ja,bili su deo jedinstvene liste,i izasli su iz nje.sta je tu toliko komplikovano?......

suada 06-08-2008 08:28

Koliko ima žena u Skupštini?
Koliko mladih?
Ima i vaš izborni zakon prag koji se definiše obaveza o broju žena i mladih na izbornim listama?

Tahirovce 06-08-2008 08:32

imaju tri zene u skupstini :confused:.....

dj_edy 06-08-2008 10:31

A gde to pise da su izasli, koliko je ta lista imala odbornika, a koliko ima ako su radikali izasli, je li to dovoljno da se formira vecina ?

sanela 06-08-2008 11:16

Neka ,tako vam i treba,sami ste glasali za ostatak SDA,tako su i Srbi glasali godinama Milosevica i SPS,pa su otisli 100g unazad,e a vi cete 150g sa tom propalim ostatkom od nekadasnje SDA!

Kako tahirovce mozes da pricas gluposti oko koalicije sa radikalima,pa to su price za malu decu,kako to bas njihov odbornik napustio koaliciju...:biggrin:hahahah,zaista smesno,jel to zato sto se ne slaze sa vasom politikom,pa oni su za Bosnjake bolji od vas,oni makar realno bez ulizivanja kazu sta misle,a vi uvek u sluzbi udbe...:biggrin:...

Kako onda objasnjavas pokusaj ostatka SDA da napravi koaliciju sa radikalima u Prijepolju!???

Tahirovce 06-08-2008 20:04

Quote:

Originally Posted by dj_edy (Post 67877)
A gde to pise da su izasli, koliko je ta lista imala odbornika, a koliko ima ako su radikali izasli, je li to dovoljno da se formira vecina ?

dovoljno je,bez radikala ima 20 odbornika
sad cu postaviti vest o tome,pa procitaj.

dj_edy 07-08-2008 02:01

SRS. SPS. NS bili zajedno u koaliciji u toku izbora, imali isti program i za mene su sve te stranke iste, i tu listu su uglavnom glasali radikali a ne SPS i NS tako da je to za mene radikalna lista i pored toga sto se javnosti zamazuju oci kako radikali vise nisu deo te liste. nemam nista od toga, politicki nisam uopste opredeljen ali ipak treba govoriti istinu i samo istinu, barem nam tako vera nalaze

Tahirovce 07-08-2008 08:25

oooo pa ti sad nama otvori oci,rece nam sta je istina i sta nam vera nalaze.
to sto ti bulaznis nije istina ,vec tvoja predpostavka,koja se prepoznaje sa kilometra da je propaganda sdp_ova kako bi se kolko toliko oprali za ono sto su uradili u Novi Pazar(napravili koaliciju sa radikalima).......

dj_edy 07-08-2008 10:34

Quote:

Originally Posted by Tahirovce (Post 68112)
oooo pa ti sad nama otvori oci,rece nam sta je istina i sta nam vera nalaze.
to sto ti bulaznis nije istina ,vec tvoja predpostavka,koja se prepoznaje sa kilometra da je propaganda sdp_ova kako bi se kolko toliko oprali za ono sto su uradili u Novi Pazar(napravili koaliciju sa radikalima).......

Ti ovde dosta isprica a nisi mi dao neki konkretan odgovor. Sto se tice politike ne znam ni kako izgleda politiki tog sdp-a niti me zanima, nisam politicki opredeljen uopste, ali nisam ni od onih koji samo nesto procitaju sto him neko napise i prihvataju to kao istinu. kada me nesto zanima uvijek odem malo dalje i potrazim odgovre i uglavnom dodjem do prave istine. Sto se tice novog pazara i te koalicije ja nemam rijeci, to je bruka i sramota.

Tahirovce 07-08-2008 17:03

Pa sta hoces da kazes?
ovo sto je napisano da nije istina,da nisu uzeti podaci od nosioca lista?
ti ako dodjes do neke druge istine,budi drug - podijeli je sa nama........

dj_edy 07-08-2008 17:22

Quote:

Originally Posted by Tahirovce (Post 68158)
Pa sta hoces da kazes?
ovo sto je napisano da nije istina,da nisu uzeti podaci od nosioca lista?
ti ako dodjes do neke druge istine,budi drug - podijeli je sa nama........

Istina jeste, ali moras da priznas i sam da je malo ta istina uoblicena. Radikali nisu dobili ni jednu "fotelju" to je tacno, ali su podrzali tu vecinu i zbog toga se sada vode pregovori sa radikalima jer oni hoce mesto zamenika presednika a normalno vi him to ne date, niko him ne bi ni dao. svaka cast svim ostalim srpskim strankama, ali radikali nikako.

Tahirovce 07-08-2008 17:44

kako znas da su podrzali?video si poslanika radikala sta glasa ili predpostavka?
mesto zamenika predsednika je popunjeno,procitaj pazljivo http://sjenica.eu/forum/showthread.php?t=1130 ......

sabina 07-08-2008 18:32

da bi da se formira ta vlast u Sjenici, vrlo bitno ko i sa kim, samo da pocnu da rade nesto za onaj grad i dobro svih gradjana. a poslova ima, ne mogu sve ni zavrsiti u jednom mandatu. sad na odmoru u Sjenici bila sam sokirana u kakvom stanju je citav grad. smece na sve strane, psi lutalice okupirale carsiju, kazu ne smiju da se ubijaju. niko nista ne preduzima. svi kukaju i optuzuju jedni druge. park o kome se toliko ovde prica je lijepo zamisljen, ako se kad zavrsi. jadna deca po parku hoce da se pobiju oko dvije ljuljaske, zamislite dvije ljuljaske, a 50 dece. da nije zalosno, bilo bi stvarno smijesno. fasade zgrada u centru grada nisu okrecene zadnjih 20god. zar je krec toliko skup ili ljudi cekaju da neko drugi uradi to za njih? komunalci ne rade svoj posao jer su im male plate, ali racuni stizu i moraju da se plate za ono sto nije uradjeno. sta da rade radnici "Vesne" koji nemaju nikakva primanja posle 25god. radnog staza, kome oni da se zale i traze svoja prava? da ne pominjem sve one zaposlene u komunalnom, policiji, bolnici, opstini...koji su visak, ali ipak su tu i primaju plate koje ne zasluzuju ili jos manje zaradjuju. ljudi su zaboravili ona osnovna pravila ponasanja u ophodjenju sa ljudima. moj primer, u opstini da uzmem izvod, gospodin koji radi kaze: Ha, sta treba? u jednoj ruci cigara, u drugoj telefon. usluga na nivou. ali kad uvece izadjes u grad, pa vidis devojke doterane ko da ce na modnu reviju, momke koji se setaju okrecuci kljuceve od auta i misleci da su neko, nove muslimane i muslimanke u karakteristicnoj odeci i izgledu, zapitas se sta se ovo desava u ovoj Sjenici. to vise nije onaj grad u kome sam ja odrasla, nisu ni oni ljudi. nisam ni ja vise ista, ali me boli onaj egoizam kod ljudi i sebicnost, goli interes. svi imaju auta i voze na rezervi. svi mobilne ali niko kredita da moze da ga koristi. udaljih se od teme, ali poenta je da nije bitno ko je sa kim u koaliciji. treba misliti globalnije i otvorenije. sta nova vlast moze uraditi za Sjenicu. ja licno sam pesimista, i ne verujem da ce se nesto bitno promijeniti, dok se god ne promijeni svijest kod ljudi.

dj_edy 07-08-2008 19:20

Quote:

Originally Posted by sabina (Post 68162)
da bi da se formira ta vlast u Sjenici, vrlo bitno ko i sa kim, samo da pocnu da rade nesto za onaj grad i dobro svih gradjana. a poslova ima, ne mogu sve ni zavrsiti u jednom mandatu. sad na odmoru u Sjenici bila sam sokirana u kakvom stanju je citav grad. smece na sve strane, psi lutalice okupirale carsiju, kazu ne smiju da se ubijaju. niko nista ne preduzima. svi kukaju i optuzuju jedni druge. park o kome se toliko ovde prica je lijepo zamisljen, ako se kad zavrsi. jadna deca po parku hoce da se pobiju oko dvije ljuljaske, zamislite dvije ljuljaske, a 50 dece. da nije zalosno, bilo bi stvarno smijesno. fasade zgrada u centru grada nisu okrecene zadnjih 20god. zar je krec toliko skup ili ljudi cekaju da neko drugi uradi to za njih? komunalci ne rade svoj posao jer su im male plate, ali racuni stizu i moraju da se plate za ono sto nije uradjeno. sta da rade radnici "Vesne" koji nemaju nikakva primanja posle 25god. radnog staza, kome oni da se zale i traze svoja prava? da ne pominjem sve one zaposlene u komunalnom, policiji, bolnici, opstini...koji su visak, ali ipak su tu i primaju plate koje ne zasluzuju ili jos manje zaradjuju. ljudi su zaboravili ona osnovna pravila ponasanja u ophodjenju sa ljudima. moj primer, u opstini da uzmem izvod, gospodin koji radi kaze: Ha, sta treba? u jednoj ruci cigara, u drugoj telefon. usluga na nivou. ali kad uvece izadjes u grad, pa vidis devojke doterane ko da ce na modnu reviju, momke koji se setaju okrecuci kljuceve od auta i misleci da su neko, nove muslimane i muslimanke u karakteristicnoj odeci i izgledu, zapitas se sta se ovo desava u ovoj Sjenici. to vise nije onaj grad u kome sam ja odrasla, nisu ni oni ljudi. nisam ni ja vise ista, ali me boli onaj egoizam kod ljudi i sebicnost, goli interes. svi imaju auta i voze na rezervi. svi mobilne ali niko kredita da moze da ga koristi. udaljih se od teme, ali poenta je da nije bitno ko je sa kim u koaliciji. treba misliti globalnije i otvorenije. sta nova vlast moze uraditi za Sjenicu. ja licno sam pesimista, i ne verujem da ce se nesto bitno promijeniti, dok se god ne promijeni svijest kod ljudi.

Slazem se s tobom za skoro sve. upravu si kada kazes da treba da se menja svijest ljudi, da se konacno nesto uradi za nas grad. svi koji dolaze na vlast obecavaju sve i svasta, kad zasednu u "fotelju" o tome him ne pada napamet da razmisljaju, samo kako ti kazes u jednoj ruci cigara u drugoj telefon ili kafa. bilo koji dokument da coveku zatreba treba mu veza da bi zavrsio. Sto se tice ko ce sa kime u koaliciju jedno mi je bitno to da ne bude niko u toj vlasti od onih koji podrzavaju Vojislava Seselja i njegova "dela" Mozda ljudi zbog "fotelje" zaboravljaju neke stvari koje mi nikada ne treba da zaboravimo. Postujem sve ljude, sve nacionalnosti jedino radikale ni pod razno, jer treba da smo svesni da nas oni mrze iz dna duse. Zato mi je mnogo krivo kada cujem kakva se vecina formirala u NP i jos kada cujem da bas ti radikali podrzavaju vlast u Sjenici.
Upravu si i za ovo sa autima na rezervi i kljucevima, modi i td... Ali nisu bas ni svi takvi, ima izuzetaka. na neki nacin i to razumijem jer je ovaj narod zeljan zivota a sto je takvo siromastvo zavladalo Sjenicom ipak ima tu i nase krivice. Stalno neke prepirke, podele i preko svega toga ljudi nece da rade, narocito omladina. Nekim ljudim sam nudio poso i to veoma dobar poso, i iznenadio sam se koliko ljudi nisu zainteresovani da rade. O ovome bi trebalo otvoriti novi post.
Sto se tice vlasti samo bez radikala, i bez njihove podrske... ostalo sve pozdravljam.

Tahirovce 07-08-2008 21:23

da o ovome treba otvoriti novu temu,vlast je bez radikala i lijepo je sto to pozdravljas :) ....

dj_edy 07-08-2008 21:31

Quote:

Originally Posted by Tahirovce (Post 68182)
da o ovome treba otvoriti novu temu,vlast je bez radikala i lijepo je sto to pozdravljas :) ....

Sve dok ne budem siguran u suprotno ostajem pri svom stavu. To je moje licno misljenje, i po izvoru iz kojeg ja dobijem informacije radikali podrzavaju tu vecinu. nemoj da trazis da ti otkrijem izvor informacija jer to ne bi bilo korektno ni politicki ni moralno. Jedno pitanje u vezi sa ovom temom, kako to da ste mogli vecinu da formirate sa Eskom, covekom protiv kojeg ste toliko pricali, nazivali ga lopovom, pijanicom, trazili njegov opoziv i da ne nabrajam sad, i sa Mensurom ciju ste stranku onako rugajuci se nazivali "Lovackom strankom"

Tahirovce 07-08-2008 21:39

Ma izvor mi je jako dobro poznat veruj mi,ali laze te.
Vecina je formirana sa njima jednostavno sto je tako moralo da bude,neko je sa nekim morao formirati vecinu,a sve izborne liste su se medjusobno prozivale,ali jel bilo bolje preci preko toga, spustiti loptu ili ici na jos jedne izbore(trece po redu - naravno koje neko mora da plati),razmisli malo...

dj_edy 07-08-2008 21:50

Quote:

Originally Posted by Tahirovce (Post 68187)
Ma izvor mi je jako dobro poznat veruj mi,ali laze te.
Vecina je formirana sa njima jednostavno sto je tako moralo da bude,neko je sa nekim morao formirati vecinu,a sve izborne liste su se medjusobno prozivale,ali jel bilo bolje preci preko toga, spustiti loptu ili ici na jos jedne izbore(trece po redu - naravno koje neko mora da plati),razmisli malo...

Nisam bas siguran da ti je poznat izvor. slazem se da je tako moralo da bude i da je moralo da se predje preko toga i da je to bolje resenje nego ponovo izbori, znam ja i da to kosta, ali sam hteo nesto drugo ovim da kazem. Treba predizborna kampanja malo drugacije da se vodi, i ne samo kampanja nego i odnos sa politickim "protivnicima". Zar mora na svakom mitingu da jedni druge prozivaju, nazivaju lopovima, lazovima i ne znam ti sta sve a posle se sve to "zaboravi" da bi se ostvario neki cilj. Za mene je to kao kada se deca posvadjaju pa se za 5 minuta pomire i ponovo kao da nista nije bilo. takve osobe su za mene dvolicne, i nekorektne, da ne kazem osobe koje su spremne preko svega da predju da bi dosli do "fotelje". Mnogo to ruzno i antipaticno izgleda kada je covek neutralan i kada sve to posmatra sa strane.

Tahirovce 08-08-2008 00:53

To da jako je ruzno,ali treba apoliticna osoba da pogleda sve mitinge,da sva politicka okuplljanja,obecanja i sl. dobro proprati,pa onda da daje zakljucke.
Da obrati paznju na to, ko prvi pocne sa prozivkama druge strane,ko u toku izborne kampanje najavljuje da ce suprotna strana napraviti koaliciju npr sa radikalima,a posle izbora uradi to, za sta optuzuje druge na predizbornim mitinzima....

halilce 08-08-2008 01:36

Nadam se da će ova"nova"vlast nešto konkretno da uradi za našu Sjenicu!
Nova je jedino po tome,što je Mensur ušao u vlast a ostali su već bili tu!
To,koliko su naše bošnjačke stranke,spremne da podmetnu nogu jedna drugoj,da kaljaju ugled protivnika i raznorazne podmetačine,znamo svi!
Iz čije su kuhinje i to se dobro zna!
Govorim o raznim video-klipovima i foto-montažama,da ne budem pogrešno shvaćen!
Znam šta se pričalo i ko je pričao,da neće sa Eskom,da neće sa Džemailom,da Esko neće sa Suljom ni sa Rasimom,da sa Džemailom neće niko itd...
Lično sam poodavno razočaran od strane najvećih bošnjačkih stranaka(njihovih lidera),ali takođe i od svih koji su tako brzo zaboravili šta su pričali jedni o drugima,i koliko su i kako napadali jedni druge!
Nije bitno dali će taj jedan radikalski glas u Sjenici učestvovati u vlasti koliko je bitno šta će uraditi za Sjenicu!
Svedoci smo da ekstremne partije u svakom narodu na prostoru Srbije su u padu na svakim izborima,bilo u lokalu ili parlamentu!
Nadajmo se samo a i primećuje se već,da ova vlast nešto i radi(počeli su odmah sa uređenjem parka ispod opštine)!
Mislim ipak,da je vrijeme da Sjenica bude u zapećku Pazara i Tutina prošlost!
Čak šta više,ubeđen sam!U naredne 4 godine,mislim da će Sjenici biti bolje za milion posto!
Živi bili pa videli!
Pozdrav svima!

NeXeN 08-08-2008 11:30

Quote:

Originally Posted by halilce (Post 68232)
Nova je jedino po tome,što je Mensur ušao u vlast a ostali su već bili tu!

Quote:

Originally Posted by halilce (Post 68232)
Nadajmo se samo a i primećuje se već,da ova vlast nešto i radi(počeli su odmah sa uređenjem parka ispod opštine)!

moram ove dvije stvari da povezem,ko je prolazio carsijom ovih dana shvatice sto sam ih povezao....
i ne samo taj park,vec i park iza mojeg radnog mesta....

supergirl 08-08-2008 14:18

Eee,stvarno,nesto se radi!!!!

Eldin 08-08-2008 15:13

Drago mi je da se nesto radi..
rad mene moze biti bilo ko na vlasti...

dz.biber 08-08-2008 20:51

a mesto zamenika predsednika opštine, pripalo je kandidatu GG ''Dosta je...'' Mensuru Gičeviću.
:bravo::bravo::bravo::bravo:
Cestitam gospodinu Gicevicu (a i ostalim ali su oni uglavnom bili prisutni) na izboru i po misljenju pojedinaca koji ga poznaju ocekujem da ce se on svom snagom boriti za SJENICUUUUUUUUU .... Za primer je sta je on uradio sa lovackim drustvom na polju finansija , organizcijono i motivisanjem ljudi (zena i muskaraca )
:bravo::bravo::bravo::bravo:

dj_edy 08-08-2008 20:53

Samo nemojte da brisete postove pa cemo da ih malo citamo recimo za jedno 4 godine, nadam se da ce Sjenica konacno kremuti malo napred. poceli su uredjenje i parka kod autobuske stanice. al su mi pokidali kablove pa sam jedan skoro ceo dan imao posla oko toga, ali ne zalim samo nek se nesto radi.

Sto se tice Mensura Gicevica, svako ko moze da kaze bilo sta protiv njega taj nije covek i taj nema ni stida, ni srama ni morala. Nadam se da ce Mensur ostati onakakv kakav jete, da ce nesto uraditi za nas grad. Ali je malo tuzno da ga sad najvise hvale i podrzavaju bas oni koji su ga psovali, nazivali lopovom a njegovu stranku "lovackom strankom" i oni koji su mu u izbornoj noci ispred stranke bacili tonu petardi, uz ponizavanje i ruganje, oni koji su cijepali njegove plakate, koji su hteli da zatvore biracko mesto zato sto je, navodno u blizini birackog meta bila njegova slika ... Naravno uvijek to kazem, cast izuzetcima jer nisu svi to radili.

halilce 08-08-2008 21:04

Edi,ni jedan post,znaš i sam se ne briše,jedino ako je uvredljive sadržine!
Biće slika svega što se radi do sada!

Tahirovce 08-08-2008 21:09

kao sto Halilce rece niko ne brise postove izuzev ako su uvredljivi.
upravo iz tog razloga clanovi ne mogu brisati svoje postove,sve sto je napisano ostaje gde jeste....

dj_edy 08-08-2008 21:16

Ok drago mi je da se ne brise. pa da nakon 4 god vidimo sta je zapoceto, sta je obecano, sta je uradjeno, sta je moglo da se uradi ai nije, jer se neke stvari i neke istine i lazi otkrivaju kroz vrijeme...

dz.biber 08-08-2008 21:33

Dali neko moze nesto da napise o tim ljudima sta su dosad uradili za SJENICUUUUU ( Volonterski ) bez interesa za svoj -dzep- (molim bez negativnih primera da se niko nebi naso uvrijedjen) . Moze i privatno ili na nekoj funkciji bez primanja i sa primanjem plate ...
:psssst::psssst::psssst::psssst: :predaja::predaja::predaja:

dj_edy 08-08-2008 21:55

Quote:

Originally Posted by dz.biber (Post 68315)
Dali neko moze nesto da napise o tim ljudima sta su dosad uradili za SJENICUUUUU ( Volonterski ) bez interesa za svoj -dzep- (molim bez negativnih primera da se niko nebi naso uvrijedjen) . Moze i privatno ili na nekoj funkciji bez primanja i sa primanjem plate ...
:psssst::psssst::psssst::psssst: :predaja::predaja::predaja:

Ne znam na koje ljude mislis


All times are GMT +2. The time now is 11:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com