SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Sport (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=24)
-   -   Muamer Hukic alias Marco Huck (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=638)

ado 25-11-2007 22:05

Muamer Hukic alias Marco Huck
 
Muamer Hukić, najvеća nada nemačkog boksa





Mnogi za njega još nisu čuli. Možda im je poznatiji po umjetničkom imenu, Marco Huck. Momak rođen u Uglu, opština Sjenica (Sandžak) prije 23 godinu.





Prije 15 godina familija seli za Njemačku. Muamer tada ima 8 godina. Za deset godina ce postati svjetski šampion u kik-boksu.



Zatim napušta kik-boks i počinje profi karijeru u boksu. U svom 19-tom nastupu ima svoju 19-tu pobjedu. Većina mečeva završena sa K.O. Tek mu je 23. godina.



20. Januara 2007 u Baselu odbranio je uspešno titulu evropskog prvaka IBF-a protiv Ismaila Abdoula.



26. Mai 2007 pobedio je do tad nepobeđenog rusa Wadima Tokarewa, trenutno ima pravo da izazove IBF prvaka svijeta Steve Cunningham -a.



Na ovoj temi možemo pratiti sve novosti i zanimljivosti vezane za ovog momka.



marco-huck.de



YouTube - Boxing Marco Huck!

ado 25-11-2007 22:07

Samo mi nije jasno ovo Muamer - Marco ? Ko zna nemacki moze nam nesto i prevesti sa njegove zvanicne stranice.

Tahirovce 25-11-2007 23:33

pogledaj te ovo obavezno , pocetak i na 58 sekundi obratite paznju......





Ma nas je 100%

Tahirovce 25-11-2007 23:38

Sandzak

36310 26-11-2007 12:45

Decko je legenda.

Svaka mu cast...

PRAVI SANDzO.

Daki. 26-11-2007 14:57

Al' ne valja mu ovo Marco Huck ili kako ga nemci zovu captain Huck

akica_90 26-11-2007 17:20

svaka mu cast :mrgreen:

STRANAC 26-11-2007 17:39

Quote:

Originally Posted by Daki.
Al' ne valja mu ovo Marco Huck ili kako ga nemci zovu captain Huck

nazalost @daki,katolicki svet ne dozovoljava sirenje Islama ni po kom osnovu pa makar to bio i sport...

Muamer je Pešterac,ali je rodjen u Novom Pazaru,

gde mu je i vecina rodbine...

i u sjenici ima bliznjih rodjaka...



jedina sansa da uspe,i da pokaze dar od Boga je bila

da ima pseudonim Marco Huc...



On,na svu srecu,nije zaboravio ko je i odakle,

ni ko su mu roditelji ne gde su rodjeni,

i kao sto se dalo videti uvek istice pripadnost Sandzaku...



Decko je Bogom obdaren za to,

inace ima jos u svojoj porodici onih

koji su sportski nadareni...

Daki. 26-11-2007 19:32

Ali kako Turci sve njihova imena? Prije neku noc sam gledo, Arslan ali za Nemacku... Pa prica on i o Sandzaku.

liliput 26-11-2007 19:36

pa njima ne mogu nista ima ih oko 5-6 milijona....

ado 26-11-2007 21:42

a nas i rusa ihiiiiiiihiiii :)



Jel imala Sjenica nekada bokserski klub ?

Crni Gruja 26-11-2007 22:46

Jester, i to skoro.neznam mozda ga ima i jos. Moj sestric bio clan :)

Daki. 27-11-2007 20:07

Imalo je to prije, znam onaj jedan Papic ih je treniro... Ali su isli sam na manja takmicenja, a ovi koji su se isticali boksovali su za Pazar. Sad ne verujem da ima...

36310 28-11-2007 12:53

Quote:

Originally Posted by Daki.
Al' ne valja mu ovo Marco Huck ili kako ga nemci zovu captain Huck



Ma pseudonijum nije vazan...svi znamo da je to samo fora.(pa i oni to znaju...mislim na ove zapadnjake)



Ja mu zelim uspesan nastavak karijere...

Elvis-Eko 29-11-2007 05:53

Quote:

Originally Posted by Daki.
Al' ne valja mu ovo Marco Huck ili kako ga nemci zovu captain Huck





Nebih rekao da je to bila njegova ideja. Pre bih rekao da su mu to postavili kao ultimatum.

Ili ces biti protjeran zajedno s familijom ili ces se boriti pod Nemacku zastavu ali pod drugacijim imenom

MajkaMaca 29-11-2007 06:59

Razmisljala sam dal na ovu temu da pisem ili ne.e ovako Muamer je iz Ugla,sa pesteri.dosli su 92e u Nemacku.treniro je kao decak borilacke vestine..bio je vrlo uspesan i disciplinovan (redovan)na treninge....ostrog je karaktera tako da je iz skolskih dana dobio nadimak Huk po Hukic...tako je doslo i to" kapetan ", (a znate dobro ko je kapetan Huk)a kad je profesinalno poceo da boksuje,njegovi simpatizeri su mu dali to ime Maco Huk (umetnicko ime )sto znaci da nema veze da je morao ili da mu je bio ultimatum...pored njega znate mozda da se pod zastavom nemacke bore i Kosovski-albanac Ljuan Krasnici,Hadzi Krasnici,bosanac Adnan Catic...a pod svojim pravim imenima...

36310 29-11-2007 12:53

Quote:

Originally Posted by MajkaMaca
Razmisljala sam dal na ovu temu da pisem ili ne.e ovako Muamer je iz Ugla,sa pesteri.dosli su 92e u Nemacku.treniro je kao decak borilacke vestine..bio je vrlo uspesan i disciplinovan (redovan)na treninge....ostrog je karaktera tako da je iz skolskih dana dobio nadimak Huk po Hukic...tako je doslo i to" kapetan ", (a znate dobro ko je kapetan Huk)a kad je profesinalno poceo da boksuje,njegovi simpatizeri su mu dali to ime Maco Huk (umetnicko ime )sto znaci da nema veze da je morao ili da mu je bio ultimatum...pored njega znate mozda da se pod zastavom nemacke bore i Kosovski-albanac Ljuan Krasnici,Hadzi Krasnici,bosanac Adnan Catic...a pod svojim pravim imenima...



Pa dje si do sad @maco??? :evil:

Evo i ovaj problem je resen. 8)

Hvala @maco. :)

MajkaMaca 29-11-2007 18:44

Quote:

Pa dje si do sad @maco???

Evo i ovaj problem je resen.

Hvala @maco.




znas 36310 trebalo mi je materijala... :D salim se

nema na cemu...rado sam to napisala...26.maja sam ga prvi put gledala,i bila kao i vi...poslom koji je u ringu odradi odusevljena,a imenom razocarana,no za srecu razocarenje bi kratko u goste mi je bio zet i sestra od amidje,koji su kucni prijatelji fam.Hukic,te mi zet sve isprica i razjasni...da nije bilo zeturine nebih ga ni gledala...tako i saznah da je njegov otac i moj skolski drug...29.12.07 boksuje u Bilefeldu protiv Amerikanca Stiwena Suinga...mec je za svetskog prvaka u njegovoj kategoriji...

Tahirovce 29-11-2007 23:07

Ako bogda da pobedi......



Sjenicani su izgleda nadareni za borilacke vestine,Meaz Zenovic je dvostruki Balkanski sampion i osvajac zlatne medalje na Evropskom prvenstvu.

liliput 29-11-2007 23:11

ma znas sta svi bogati ljudi u turskoj su sandzaklije..valjda ste razumeli sta sta sam mislio...


All times are GMT +2. The time now is 12:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com