SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Predstavljanje članova (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=14)
-   -   Sellam svima.... (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=1191)

Unicknnamed 01-09-2008 19:55

Sellam svima....
 
Dragi moji puno srece svima od clanova ovog sajta do administracije,bilo mi je zadovoljstvo drziti se sa vama,navraticu ponekad da vidim sta ima novoga,a sto se tice pisanja to je ZAVRSENO.
Sve najbolje i Sellam Alejkum.

adnan 01-09-2008 20:05

Sellam i tebi, hvala na druzenju.

Tahirovce 01-09-2008 20:06

Ne razumem,zasto???

STRANAC 01-09-2008 20:15

@unicknammed
nema nas puno,a ovo j epravo mesto za sve sjenicane ma gde bili...
siguran sam da si jako omiljen clan medju svima nama,i nisam video da imas razloga da bi odlazio,ali ipak u tovje odluke se ne zelim mesati...
mi,sjenicani jako smo "hatarljivi" pa nekad nesto i pogresno protumacimo misleci da smo u pravu...
ja sma to doziveo 1000 puta u zivotu,pa i ovde,a zapravo nisma bio u pravu...
iskreno,voleo bih da se druzimo i dalje nekako si mi postao drag LIK i NICK...
nego,u svakom slucaju sve najbolje zelim i tebi i tvojoj porodici ma gde bili...
Ensar

Dzigal 01-09-2008 20:50

Unicknnamed nije lijepo da nas napustis bas sad u Ramazanu.Bas su tvoji postovi bili poucni.Sve naj naj u zivotu.Selam

Unicknnamed 01-09-2008 21:10

Ja nisam rekao da odlazim sa sajta zauvjek,i nisam ljut ni na koga i mislim da nema razloga da se dize galama oko toga niti da se neko oseca krivim zbog toga.Sellam svima

Tahirovce 01-09-2008 21:16

ok drugar,kad god nam opet dosao, dobro nam dosao...
Bori se za ono sto volis :) ....

supergirl 01-09-2008 23:00

Quote:

Originally Posted by STRANAC (Post 72702)
@unicknammed
nema nas puno,a ovo j epravo mesto za sve sjenicane ma gde bili...
siguran sam da si jako omiljen clan medju svima nama,i nisam video da imas razloga da bi odlazio,ali ipak u tovje odluke se ne zelim mesati...
mi,sjenicani jako smo "hatarljivi" pa nekad nesto i pogresno protumacimo misleci da smo u pravu...
ja sma to doziveo 1000 puta u zivotu,pa i ovde,a zapravo nisma bio u pravu...
iskreno,voleo bih da se druzimo i dalje nekako si mi postao drag LIK i NICK...
nego,u svakom slucaju sve najbolje zelim i tebi i tvojoj porodici ma gde bili...
Ensar

Kad porastem bicu ti!
Kako to da se u svakom tvom postu pronalazim?! Volela da bih da tren prije nego sto ukucas to sto zamislis,udjem u tvoj mozak,zakocim nesto i ja to napisem,jer ovako kao da te kopiram :(.....

@nenazvani,navucen si,neces nam se sad tako lako izvuc,veruj mi...
Ne moze se bez foruma dugo,znam......
Dok se ne vratis,puno mira....cekamo te.....

Crni Gruja 01-09-2008 23:21

Unicknnamed, ne mogu da ti opisem koliko mi je zao sto nas napustas (figurativno), i koliko ce mi nedostajati tvoje pisanje. A koliko vidim nisam jedini, ima ih jos mnogo koji dijele moje misljenje. Ipak, nadam se da ti nije nesto krivo ostalo na nekog od nas i da s nam se vratiti ubrzo. Kao sto su ti vec rekli, kad god odlucio da nam se vratis, vrata ce ti biti sirom otvorena.

A sa kim cu ja sad na chatu pravit galamu?? :(:(

STRANAC 01-09-2008 23:24

Quote:

Originally Posted by supergirl (Post 72748)
Kad porastem bicu ti!
Kako to da se u svakom tvom postu pronalazim?! Volela da bih da tren prije nego sto ukucas to sto zamislis,udjem u tvoj mozak,zakocim nesto i ja to napisem,jer ovako kao da te kopiram :(.....

Bices i vise,i bolje i dalje...
Ti si predivna osoba,dovoljno sam te upoznao i verujem u tebe...

hanna 01-09-2008 23:57

Quote:

Originally Posted by Unicknnamed (Post 72691)
Dragi moji puno srece svima od clanova ovog sajta do administracije,bilo mi je zadovoljstvo drziti se sa vama,navraticu ponekad da vidim sta ima novoga,a sto se tice pisanja to je ZAVRSENO.
Sve najbolje i Sellam Alejkum.

Mitko...ti si jedna predivna osoba...zao mi je sto odlazis...ja sam pokusala ali nisam uspela...mada u neke teme vise nikada necu pogledati...bilo mi je zadovoljstvo citati te

Rarica 02-09-2008 11:49

Unicknnamed-kolko sam skontala mi se i bez ovoga znamo-iskreno ti mogu reci da mi je drago sto sam upoznala ovu tvoju drugu stranu,dosta sam naucila i hvala ti na tome.Nadam se da ces nam se opet vratiti,a ako Bog da,kad budes dolazio u Sjenicu znas na koju adresu imas bujrum! Selam!

nc.biber 02-09-2008 13:35

... hvala na druzenju i super postovima

selam i tebi

ursuljanka 03-09-2008 10:47

Dje ces ti:evilwait:?Ako imas jos onakvih pricica nije ti fer da ih ne podijelis sa nama.S' obzirom da si Ursuljanin necu navaljivati-znam da nema fajde:):cool:..Selam za tebe:sadbye:.

backy 30-03-2009 01:00

Quote:

Originally Posted by ursuljanka (Post 72954)
Dje ces ti:evilwait:?Ako imas jos onakvih pricica nije ti fer da ih ne podijelis sa nama.S' obzirom da si Ursuljanin necu navaljivati-znam da nema fajde:):cool:..Selam za tebe:sadbye:.

Vrlo pametno,i da navaljujes ne bi pomoglo.Takvi smo mi ursuljani.

Unicknnamed 11-08-2009 22:59

Nece me biti na forumu do daljnjeg,ne pitajte me za razlog i molio bih vas bez podizanja tenzija i raznih komentara kao po obicaju.Sellam alejkum svima.

mersija 11-08-2009 23:07

Quote:

Originally Posted by Unicknnamed (Post 158117)
Nece me biti na forumu do daljnjeg,ne pitajte me za razlog i molio bih vas bez podizanja tenzija i raznih komentara kao po obicaju.Sellam alejkum svima.

@Unicknnamed
We alejkumu sellam

halilce 12-08-2009 00:02

Sve najbolje,rođo...:sadbye:
Znam da ćeš nam ipak biti blizu,kad zatrebaš!
Uzdam se u tebe,u svakom trenutku,najiskrenije...

Shurjak 12-08-2009 00:58

We Allejkumu sellam Uniknnamed. Ti znas svoje razloge,i sto god da je,a misli da znam hajirli ti bilo i da te allahova dova prati.

superbaka 12-08-2009 01:02

Quote:

Originally Posted by Unicknnamed (Post 158117)
Nece me biti na forumu do daljnjeg,ne pitajte me za razlog i molio bih vas bez podizanja tenzija i raznih komentara kao po obicaju.Sellam alejkum svima.


Mitko,a shto te necje biti,pa nedostajacjesh nam ....sellam:D


All times are GMT +2. The time now is 02:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com