SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Religija (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=29)
-   -   Zovu ih vehabije (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=919)

sultan 16-04-2008 00:12

Zovu ih vehabije
 
Neke znam licno neke ne.Neki su bili belaji,neki povuceni momci,sad su svi povucena sjenicka raja.....

ne razumem sta hoces da kazes sa ovom temom,imena sam ti ja obrisao
Tahirovce....

ebu_hamza 20-04-2008 23:58

selam
 
Selam brate! Kao sto si i sam rekao "sad su svi mirna i povucena raja". Mislim da bi bilo pametnije da predjes na neku drugu temu i momke ostavis na miru.

Tahirovce 21-04-2008 00:05

To sam mu i ja rekao...

Crni Gruja 21-04-2008 00:06

Ovu temu treba zakljucat, nista se nepostize sa njom.

sabina 2 23-06-2008 00:57

....aman covece sad ti i vehabije smetaju.....ostavi ljude na miru.......:neznam:

SJENICKA 23-06-2008 01:28

Momci su dobri, povuceni a sto je naj bitnije bogobojazni.DA IM ALLAH PODARI SVAKO DOBRO I UCVRSTI NA ONOME NA CEMU SU

ebu_hamza 23-06-2008 03:19

Selam svima!

Ova tema se nalazi u kategoriji "Carsijska raja". Sta da kazem, osim da su ljudi stvarno RAJA.

Crni Gruja 23-06-2008 04:05

Ma ova tema je pokrenuta od Sultana, koji samo dodje i pokrene neke tako osetljive teme i ode. Neznam iz kojeg razloga. Ali ti momci koji su u sjenici su stvarno extra momci, znam se sa vecinom njih licno. Tako da Sultanu ni ovaj pokusaj da poljulja forum nije uspeo.

sabina 2 23-06-2008 19:37

moze samo da masta i da prica nesto nepovezano!!!:smeh2:

NeXeN 24-06-2008 01:00

ne samo povucena i mirna raja vec cak najbolja raja u sjenici....
to su super momci, druzeljubivi, zanimljivi....
ne ulazim ja u to kako oni veruju,vazno mi je kako se ophode prema meni i prema drugima....
mnoge od njih poznajem, druzim se sa njima.....
ma extra su.....

Elvis-Eko 24-06-2008 15:34

Quote:

Originally Posted by Crni Gruja (Post 52768)
Ovu temu treba zakljucat, nista se nepostize sa njom.



Slazem se. Nema razloga da se govori o njima kad ne ucestvuju u razgovorima i forumu. Forum je otvoren za sve pa i za njih. Ako zele diskusiju neka sami dodju , otvore temu i ucestvuju u njoj a ne da mi raspravljamo o njima
To sto ja imam drugacija shvatanja od njih ne znaci da mrzim nekoga , daleko od toga ali mislim da ne treba raspravljati o nekom ko ne ucestvuje u raspravi

hanna 24-06-2008 16:17

Sve Dok Su Nasa Braca Lose Informisana I Dok Izazivaju Smutnje I Ovakva Prepucavanja,dok O Svojoj Braci Lose Govore I Nazuvaju Ih Pogrdnim Imenima...nase Ce Se Duse Trovati Mrznjom,sejtani Ce Gospodariti Nama...zato Se Molim Svemogucem Da Se Smiluje Svima Nama I Uputi Nas Na Pravi Put

sabina 2 24-06-2008 18:32

...bnravo eko...svaka cast

:pljesak:

tmusa 24-06-2008 22:01

Meni se svidelo i kako igraju fudbala...oni su ljudi bre ko i svi mi...ma to su LEGENDE

sabina 2 24-06-2008 22:48

...pa bave se momci sportom a ne kao neki sto dokolisu,sede kuci i samo gledaju kako ce nekoga ogovorit,,,da him se Allah smiluje,,,,nemaju ljudi preceg posla...sta ce!

Chupka_ 24-06-2008 23:07

aman...Ne vidim razlog za raspravu uopste...svak radi sta zeli...i ima neko ko se brine o tome...ko pise...neki igraju fudbal, neki dokonisu- pa mora i to neko da bi bio zivot zanimljiv ovim trecim :icon_arrowd:
A sto se tice vehabija...kakva je situacija u Sjenici nisam upucena ali o stanju u Bosni-o vehabijama na TK, mogla bih vam pisat roman cio...Komsija mi je bio rahmetli Jusuf Barcic...vjerujem da ste culi za njega...ali zaobilazim te ljude u sirokom luku...oni sebi ja sebi...nista lose ne mislim, ali ne dozvoljavam da mi neko soli pamet ko je do juce na isti nacin vjerovao kao i ja a preko noci to promijenio....i kao to je nesto bolje......

Ne znam sta cekate da zakljucate ovu temu:p

sabina 2 25-06-2008 01:18

cekali smo tebe da izneses svoje misljenje.......bez kambera svadba ne biva:smeh2:

Crni Gruja 25-06-2008 01:40

Sta hoces da kazes time sabina?

SJENICKA 25-06-2008 01:47

niko nikome ovde ne soli pamet ,neznam samo sto se vredjate?Uostalom nevidim razloga sto se nesto nebi reklo i o njima iako nisu na forumu.To dali se neko bavi sportom ili ne to je njegova stvar neznam u cemu je problem a to sto se prica na tv kako kaze cupka predpostavljam nista pozitivno.Ma nije ni bitno ima neko ko ce svima nam presuditi niko nikome ne namece svoje misljenje ljudi su dovoljno razumni da odvoje dobro od loseg.ONI CE DOBITI ONO CEMU TEZE I CEMU SE NADAJU A MOLIM ALLAH DA NAS UCINI OD ISKRENIH ROBOVA SVOJIH.

sabina 2 25-06-2008 01:52

hocu da kazem to sto sam i rekla cekali smo chupku!hehhe


All times are GMT +2. The time now is 20:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com