SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Politika Sjenice (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=7)
-   -   Lokalni izbori 2006 (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=213)

halilce 03-09-2006 10:39

Lokalni izbori 2006
 
Obzirom da se lokalni izbori,za odbornike SO-e Sjenica,održavaju 10.septembra,želeo bih da se izjasnimo o našim predviđanjima,ko će pobediti,kako će proteći.

Ali da i mi poštujemo neka ptavila:

-možemo da raspravljamo do 07.09. do 24 sata,(predizborna tišina!)

-nećemo ni na koji način vređati političke neistomišljenike,

-bićemo maksimalno korektni,

-NEĆEMO TOLERISATI U OVOJ TEMI VIRUS LJUBAVI(Crni gruja i Lejla cg) 8)

Crni Gruja 03-09-2006 16:47

Da se ja pitam, ta bi se mesta podijalila ljudima ne prema tome kojoj stranci pripadaju, kako se prezivaju ili da li su bliski sa Rasimom, Suljom ili sta znam ja vec kome, vec bi se ta mesta dala ljudima za koje se zna da su casni, posteni i da nece prodat svoj obraz za saku eura. Teka kad budemo imali takve ljude u skupstini, moci ce Sjenica i da pomisli o napretku. Do tad, kako su stvari krenule, mrka kapa.

Lakota |ljiv| 03-09-2006 21:46

ko su kandidati?

halilce 04-09-2006 13:31

Liste stranaka za lokalne izbore2006.
 
Za opštinske izbore u sjenici,koliko ja znam,prijavljeno je 11.stranaka ili koalicija,i to:

1.LDP-Čedomir Jovanović

2.SRS-Tomislav Nikolić

3.DSS;NS,u koaliciji

4.Lista za Sandžak-Sulejman Ugljanin

5.Zajedno za Sjenicu-SDP,DS,G17+

6,NPS-Džemail Suljević

7.SZS-Fevzija Murić

8.LBO Sandzaka

9.Partija ujedinjenih penzionera

10.PSS-Bogoljub Karić

11.SPS

SEJO31-de 05-09-2006 00:08

Halilce, jel niste vise sa Radikalima u koaliciju???

halilce 05-09-2006 07:23

Videćemo posle izbora.... 8)

halilce 05-09-2006 11:57

Evo taze informacija iz Sjenice:

Ministar za kapitalne investicije,Velja Ilić,sa saradnicima i koalicionim partnerima,Bajrom Omeragićem,obišli su Sjenicu.

To znam jer su obišli moju ulicu (Sandžačku) Njegoševu i obećali da će je asvaltirati,do kraja meseca.Asvaltiraće i Karađorđevu ulicu,a juče je asvaltiran put prema selu Dragojloviće(MZ Štavalj).

Posle obilaska,ministar Ilić i saradnici su otišli na pešter,nešto posle 12.časova.





Ovo je korektan izveštaj,bez stranačke obojenosti,zar ne Tahirovče!



Ja sam tolerantan!I OBJEKTIVAN!!!

A HOĆE BIDNEM NA TELEVIZOR?

STRANAC 05-09-2006 12:05

velja je od najveceg sumadijskog sela napravio balkansku metropolu ka kojoj beograd gleda sa punim postovanjem...

zapitajte se dobro ko je taj covek i koliko je mocan u toj drzavi...

trenutno je njegova prva i poslednja u toj drzavi...





HALILCE.....

nije ASVALT,vec ASFALT....

ovo ti je za onaj fajron 8) 8)

STRANAC 05-09-2006 12:35

manite se lugarenja i tutumisanja po srbijanskim sumama...

beograd je mnogo slatkoreciv,i samo to a nista ne ispuni sto obeca zato budite zahvalni na tim asfaltiranim ulicama...

eto bila je i ova vlast dvije godine pa krampa gde nije pobodena a kamo li asfalt...

Lakota |ljiv| 05-09-2006 13:36

glasam za Velju Ilica!

Tahirovce 05-09-2006 16:08

Halilce bio si objektivan pa evo i ja cu postavljam tvoju sliku, ti pored Bajra ma reko sam ja polako se ti vracas na pravi put :mrgreen:

Tahirovce 05-09-2006 16:15

Ministar u Sjenici
 
Halilce nema veze sto nisi za SDA ipak ces dobiti asflat 8)



Foto Lejla.........

halilce 05-09-2006 17:43

HHAHAHA!Baš si me nasmejao!Đe me nađe!

Da nije fotomontaža?

Dva državna sekretara za kap.investicije!Sadašnji i budući!



BAJRO SADAŠNJI JA BUDUĆI!!!!!HAHAHA :lol: :lol:

STRANAC 05-09-2006 18:15

hvala Bogu a i velji sto ce se konacno ta najstaruja sjenicka ulica napokon asfaltirati...

nadam se da nece biti lazi,mala je nije velika investicija a dobar pogodak pred izbore...

neka BOG pozivi izbore i naka budu svaka dva meseca to je jedina sansa da taj kraj nesto dobije...

uzgred,zameram moderatoru sto nije ni obavestio da je bio a kamo li detaljisao sa sinocnjeg skupa LDP-Cede Jovanovica,jer hteo ko to da prizna ili ne to je jedini demokrata u srbiji i poslednji nosilac DJINDJICEVE ideje o GRADJANSKOJ srbiji...

ovim putem iskazujem da bih volio da napravi neki rezultat u sjenici i osvoji bar jednog odbornika a to je oko trista glasova ako se ne varam...

inace ocekujem da ce ta ideja zapazenije proci na republlickom nivou...

svi oni koji zele kulturan i sredjen zivot na tim prostorima trebali bi da podrze tu ideju....

steta je sto je balkan steciste ekstremitizma i nacionalizma i nema sluha za evropske vibracije....

Tahirovce 05-09-2006 20:14

Ensare jel ti to mene prozva???

Bio sam na kratko,a neznam sta bi napisao vezano za skup sem to da LDP ima 39 kandidata za odbornike a nije ih ni pola bilo na tom skupu,a cuo sam da su dobili nadimak trubaduri,a niko ko od njih ne duva u neki od duvackih instrumenata a sad sto...... :mrgreen:

STRANAC 05-09-2006 20:17

ne prozivam,samo etovolim da budemo informisani a ti si nekako najvise u toku pa svi od tebe trazimo info...

onaj rizo opet nedje luta po kampanji nema ga da sta napise... 8)

Tahirovce 05-09-2006 20:20

Halilce nije Bajro sekretar vec poslanik,pomijesao si sa Dedeicem.Kad dodjes na tobe i vratis se na pravi put mozda te i kandidujemo za sekretara.

Sutra u Novom Pazaru posle predizbornog skupa SDA gostuje Hari Mata Hari i Hanka Paldum,jale kad bude pevao Hari pesmu Lejla nazvacu te hahahahah.............

STRANAC 05-09-2006 20:22

ala se raspevala ta SDA.....

PRED DOBRO INSHALLAH....

Tahirovce 05-09-2006 20:37

Ma garant isto kao i ja smatrao stvar nebitnom.........

Nego danas je bio predizborni skup SDA,nisam slikao pravo sa posla sam otisao na skup tako da nisam imao cim da slikam,bilo je dosta govornika,meni se svidela poruka Semsudina Kucevica "KO SE PRODAJE ZA LITAR ULJA I KILO SECERA PRISTALA MU ZA HALVU,i naravno govor Sulejmana Ugljanina....

STRANAC 05-09-2006 20:48

ha prognozeri.....

da napravimo jedno malo kladjenje na rezultat izbora u sjenici...

hocete li...


All times are GMT +2. The time now is 08:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com