SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Poznanstva (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=20)
-   -   stari bend iz sjenice (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=1600)

Tahirovce 29-07-2009 01:04

Procitao sam ja sve onaj deo sam prokomentarisao
bio red da onaj ko je izmenio post to i potpise ...

halilce 29-07-2009 02:15

Quote:

Originally Posted by cobanica (Post 154735)
ne mogu naci link...negde je medju gomilom pesama...uglavnom,ukratko :iznad je pesma nedaj se ines-koju je baka postavila...ja ispod ubacim cecin spot,koga do sutra nema nego pishe -kurvarska...
ja da sam pisala bilo bi -kurvanjska(jer se tako kaze u mom kraju).baka se nasla prozvanom,misleci da sam ja posvetila njoj.jbg,jedino mi zbog tog nesporazuma zao....pa sad ako jesi,znacesh o cemu se radi...ja mislim da je nekog iznervirao spot...ako nadjem postavicu link...inache hvala grujo...

Quote:

Originally Posted by cobanica (Post 154760)



moram se malo ohladiti,jbg....sorry ako sam neshto poremetila...
samo sam htela reci da ste super i zahvaliti se...

Moram i ja da se oglasim,stvarno neznam ko je i dali je menjao post!
Ispada da administracija pere ruke oko toga,ali niko osim nas i tebe Čobanice,nije mogao da izmeni post!
Da je neko od administracije izmenio posle 10 minuta,pisalo bi ko je izmenio,a ti možeš bar mislim,a i ostali članovi,da izmenite svoj post u roku od 5 minuta!

Dobro si napisala "moraš se ohladiti"odnosno,razmisliti da li je tvoja odluka ispravna!
Ovde si dobro došla i mislim da smo bili korektni,kao i ti prema nama!
Razmisli još jednom,pozdrav!


Elvis-Eko 29-07-2009 04:49

Quote:

Originally Posted by cobanica (Post 154735)
ne mogu naci link...negde je medju gomilom pesama...uglavnom,ukratko :iznad je pesma nedaj se ines-koju je baka postavila...ja ispod ubacim cecin spot,koga do sutra nema nego pishe -kurvarska...



Evo ti link cobanice

http://www.sjenica.com/forum/muzika-...usate-448.html

Stranica 448

senko76 02-08-2009 01:55

molim vas ako moze neko da pomogne nasem dragom clanu foruma cobanici,neka joj javi.za svaku informaciju sam licno zahvalan.sa velilikim postovanjem senko 76

senko76 02-08-2009 02:34

Quote:

Originally Posted by cobanica (Post 154760)
...ma ,nije u pitanju nikakva svadja ni prepiranje...pa nismo deca...
vec slomljeno srce...a gruja je usput pitao...nisi procitao sve Tahirovce,pa da citiram:



moram se malo ohladiti,jbg....sorry ako sam neshto poremetila...
samo sam htela reci da ste super i zahvaliti se...

i da ne zaboravim SRECAN TI RODJENDAN

cobanica ti si isto deo foruma kao i svi mi sjenica,i njeni ljudi su vrlo pitomi.ti vec sada nama nedostajes posebno meni,zeleo bih sto pre da nam se javis i da budemo zajedno.mnogo si truda i vremena potrosila u ovaj forum bilo bi steta i sramota da tako odes od nas.bilo bi lijepo da malo svi smire loptu.sa velikim postovanjem senko76:sadbye:

Shurjak 02-08-2009 14:10

Chobanice,i ako se nismo lichno mnogo pisale ja sam te zgotivila i zao mi je da tek tako kazesh da si ti stranac na nasem forumu.Nemoj sebi dozvoliti da se medju svojim ljudima osecas stranac. Ja sam u Bgd kao kod svoje kuce,ili zemunu i dobro znas koliko je sjenichaka u tvom mestu i kakvi smo. Vecina nas ti nije obecala pomoc koju si trazila,i nismo te ninakakav nachin uvredili niti potcenili tvoje pisanje ili pesme. Nije to veliki razlog da bi nas ostale napustila. Stoga dobro se ohladi, razmisli i vrati nam se. Pozzzz

cobanica 16-08-2009 14:23

evo me ponovo sa vama....nedostajali ste mi mnogo...nadam se da nisam mnogo propustila i da mi nije trebalo mnogo vremena da shvatim da je bezumno:
-mrzeti sve ruze,jer sam se ogrebala na jedan trn...
-odustati od svojih napora,jer je jedan bio uzaludan...
-odustati od svih prijatelja,jer me je jedan izneverio...

taj jedan trn nije ni bio vredan tolikog bola,a pogotovo zapostavljanja prijatelja...
potrudicu se da vas josh dugo smaram glupostima...muzikom....a ostalo cu pokushati da razumem...naucim...:36_3_9::36_3_9:
a ostalo zaboravim...uz pomoc prijatelja...ako se slazete...

STRANAC 16-08-2009 14:25

lep povratak medju svojima ti zelim...
valja ponekad tako malo ohladiti glavu i shvatiit sta su prave vrednosti...
drago mi je da si tu...

Rarica 16-08-2009 14:33

Evo i ja(vecito ne upucena :) )sad procitah ove postove,cobanice podrzavam tvoju odluku da se vratis,neke stvari nisu onako kako izgledaju,kad se ohladi glava,razmisli donese se prava odluka."Smaraj"nas ti jos dugo,i zelim ti da nadjes to za cim tragas :010:

Skorpija 16-08-2009 18:29

Cobanice srećan povratak i hvala na onako lijepom poklonu tj. muzičkom spotu. Davno nisam bolji gledala. Bez obzira što ne živiš u Sjenici ti si NAŠA RAJA. SAMO NAPRIJED!!!:010:

Shurjak 16-08-2009 20:24

Drago mi je da si se vratila, shvatila da si medju svoima.Zaboravi sto je loshe bilo,i kreni kao da nisi ni odlazila. Dobro doshla.....

cobanica 17-08-2009 00:10

hvala vam...svima
:36_3_16:

sajousa 23-12-2009 08:49

pevacica je bila elvira rahic

homar 23-12-2009 09:30

Sjećali se još neko stakog muzičkog benda iz Sjenice "Dženabeti"?

Skorpija 23-12-2009 10:16

Kako da se ne sjećam prvi sastav je bio Makso moj bivši profesor a posle i kolega, Brane Rakonjac čuveni- bubnjevi,nastavnik muzičkog Dzemko Puljic - harmonika, posle su bili u drugom sastavu Dzeko,Kaćo i Dzon Zagrađanin. Mislim da su i promijenili naziv benda i da je Samir kasnije svirao harmoniku, nisam sigurna...

homar 23-12-2009 10:22

Quote:

Originally Posted by Skorpija (Post 197514)
Kako da se ne sjećam prvi sastav je bio Makso moj bivši profesor a posle i kolega, Brane Rakonjac čuveni- bubnjevi,nastavnik muzičkog Dzemko Puljic - harmonika, posle su bili u drugom sastavu Dzeko,Kaćo i Dzon Zagrađanin. Mislim da su i promijenili naziv benda i da je Samir kasnije svirao harmoniku, nisam sigurna...

Bravo škorpija, malo si nas posjetila imena u sastavu benda.

Skorpija 23-12-2009 10:29

Pozdrav, evo našla sam i jedan snimak našeg benda ekipa je posle ove prve Albatros čini mi se kada je Ana Bekuta gostovala, malo je lošiji snimak ako neko nađe bolji može da postavi......samo toliko da se prisjetimo naših čuvenih bendova

YouTube - Sjenica grupa Albatros(samir.r samir.c,dzon,kaco,zlatko,ana bekuta

superbaka 25-12-2009 02:05

Quote:

Originally Posted by Skorpija (Post 197514)
Kako da se ne sjećam prvi sastav je bio Makso moj bivši profesor a posle i kolega, Brane Rakonjac čuveni- bubnjevi,nastavnik muzičkog Dzemko Puljic - harmonika, posle su bili u drugom sastavu Dzeko,Kaćo i Dzon Zagrađanin. Mislim da su i promijenili naziv benda i da je Samir kasnije svirao harmoniku, nisam sigurna...

Zaboravili ste Imka Hadzicja-gitara.......malo ste pomeshali lonchicje.....:(

Skorpija 25-12-2009 11:49

Bako ti si tu da ispraviš, tada sam bila dijete ....pozzz:)

samo_ponekad 07-01-2010 16:02

Quote:

Originally Posted by superbaka (Post 197949)
Zaboravili ste Imka Hadzicja-gitara.......malo ste pomeshali lonchicje.....:(

@ superbaka
a Ringo?..... kako njega nema?


All times are GMT +2. The time now is 22:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com