SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Sela oko naseg grada (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Najbogatije selo? (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=32)

sabahudin 13-07-2009 13:12

Quote:

Originally Posted by Shurjak (Post 151256)
ama Brezdje je najlepse......
Brezovac vredi pola Sjenice.....
ko zna lepsi izvor neka se javi...saljemo vodu na analizu odmah.....
:-D :-D :-D

ne bih da vredjam al nam reci gde je to ja prvi put chujem za to selo

Shurjak 13-07-2009 16:29

Quote:

Originally Posted by sabahudin (Post 151355)
ne bih da vredjam al nam reci gde je to ja prvi put chujem za to selo

SA PONORCA GDE SE ODRZAVAJU VASARI LIJEVO PUTEM PREMA URSULAMA

sabahudin 13-07-2009 21:48

Hvala Shurjak na obaveshtenju za mene je do kasno ta cela oblast bila samo "Kladnica"

senad 14-07-2009 21:57

Quote:

Originally Posted by HaNi (Post 243)
Al Jarani tesko je to rec jer niko od nas nije bio u sva sela pestera...mi mozemo nagadjat za ono sto smo videli..ali sigurno ima ljepsi od ljepseg...Izvini ako koga uvrijedim al Kladnica je jedno od losih sela kroz koje sam ja prosla..sigurno ima gorih :P

Zavisi kroz koji si dio Kladnice prosla,verovatno znas daje Kladnica sastavljena iz vise zaseoka ako si prosla kroz centar i tako mislis onda okej al morali bi cut misljenje idrugih sta misle o ovoj temi.U svakom slucaju pozdrav za Nani.

Shurjak 15-07-2009 21:31

danas sam prosla skoro kroz sva sela Pesterska.posla sam iz LJeskove.suhodo,bacica,k.bunari,rasno,cetanovice,c itluk,kijevci, vrhsjenice,krce,zajecice,medare i mogu vam reci sva su sela fenomenalna. Izgradjene nove kuce,svako selo dzamije ima, ljudi izasli na livade plaste. Sve mirom mirise,priroda idealna, milina bozija za odmor.Putevi bolji nego u Sjenici. Jedino sto su zime hladne i duge, a sad dzenet ovoga svijeta.

sabahudin 15-07-2009 21:42

Quote:

Originally Posted by Shurjak (Post 151871)
danas sam prosla skoro kroz sva sela Pesterska.posla sam iz LJeskove.suhodo,bacica,k.bunari,rasno,cetanovice,c itluk,kijevci, vrhsjenice,krce,zajecice,medare i mogu vam reci sva su sela fenomenalna. Izgradjene nove kuce,svako selo dzamije ima, ljudi izasli na livade plaste. Sve mirom mirise,priroda idealna, milina bozija za odmor.Putevi bolji nego u Sjenici. Jedino sto su zime hladne i duge, a sad dzenet ovoga svijeta.

Kad je zima svugde je hladno a i to ima svoje chari zar ne?
Od svih tih sela koja si proshla moje mishljenje je da se Cetanovice najvishe izgradilo u zadnjih 15 god.

Shurjak 15-07-2009 22:28

Upravu si Sabahudine. Cetanovice lijepo rasporedjeno,kuce nove blizu jedna drugoj nisu rastrkane. Bas mi se svidelo Cetanovice i Vrhsjenice(vrsenice).

Elvis-Eko 16-07-2009 03:31

Quote:

Originally Posted by Shurjak (Post 151871)
danas sam prosla skoro kroz sva sela Pesterska.posla sam iz LJeskove.suhodo,bacica,k.bunari,rasno,cetanovice,c itluk,kijevci, vrhsjenice,krce,zajecice,medare i mogu vam reci sva su sela fenomenalna. Izgradjene nove kuce,svako selo dzamije ima, ljudi izasli na livade plaste. Sve mirom mirise,priroda idealna, milina bozija za odmor.Putevi bolji nego u Sjenici. Jedino sto su zime hladne i duge, a sad dzenet ovoga svijeta.



Velika ti je steta kad tako setas i prolazis kroz mnoga sela da ne nosis foto-aparat sa sobom i tu prirodu ne podijelis s nama :p

Shurjak 16-07-2009 22:27

nisam imala u planu taj put Eko. Otisla u Tutin,s namerom istim putem da se vratim. Ali radoznalost kakva je Tutinska pester mi promenila pravac. I mogu tu reci da mi je bas zao sto nisam nista zabelezila.


All times are GMT +2. The time now is 01:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com