SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Ovo i ono (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=18)
-   -   Nezavisnost CG (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=112)

askica 19-03-2006 20:18

Nezavisnost CG
 
21.aprila odrzace se referendum na kome ce stanovnici CG glasati za nezavisnost.Za nezavisnost je potrebno da izadje na glasanje vise od 50%.Cula sam da ce stanovnici iz Rozaja kao i pojedini Srbi bojkotovati glasanje.Da li bi vi voleli da se Srbija i Crna Gora odvoje?I sta mislite,sta ce biti sa Sandzakom?

liliput 19-03-2006 20:35

za sandzak ce biti lose tako ce ga samo rastavit jedna polovina ce biti u srbiji a druga u crnoj gori a to odgovara i srbima i crnogorcima!!!! da bi isli do bijelog polja trebace pasos.

mina 19-03-2006 20:52

I ja mislim da ce to odvajanje Crne Gore lose biti samo po Sandzak,jer ce se sa podelom SCG podeliti i Sandzak.E sada,da li ce biti bolji polozaj Sandzaklija u Srbiji ili Crnoj Gori,to ne znam(mislim ako uopste dodje do podele) :?:

Tahirovce 19-03-2006 21:12

Sandzak je vec rasparcan,jedan deo je na Kosovu,drugi deo u Bosni,nebih voleo da se jos i ovo malo raspadne,mada se ljudi koji su u Crnogorskom djelu Sandzaka a i u Srbiji (izuzezev Sjenice,N.Pazara i Tutina)ne dice bas Sandzakom - NAZALOST -.......

Lakota |ljiv| 19-03-2006 22:08

kolko ja znam sandzak je ostao na sjenicu pazar i tutin drugi sebe ne nazivaju sandzaklijama,a ako ce da se odvoje mozda to nama bude dobro ipak cemo bit neka pogranicna zona.....

edin_mangas 20-03-2006 21:51

Quote:

Originally Posted by liliput
za sandzak ce biti lose tako ce ga samo rastavit jedna polovina ce biti u srbiji a druga u crnoj gori a to odgovara i srbima i crnogorcima!!!! da bi isli do bijelog polja trebace pasos.



E ja sad necu da idem za bijelo polje vise 8) 8) 8) 8)

Tahirovce 21-03-2006 08:01

Kume meni i tebi auta na Crnogoske table,al smo pukli ako se odvoje..

liliput 21-03-2006 08:36

pa niko ti ne vice idi nego to je samo primer kada bi hteli da idemo u crnu goru da ce nam trebat pasos a valla ni ja necu za bijelo polje

Crni Gruja 21-03-2006 09:54

Hahahahaha, Edine

edin_mangas 21-03-2006 20:31

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

edin_mangas 21-03-2006 20:32

Selam alejkum



Sta cu u Bijelo Polje ?????

dilkina 06-04-2006 17:08

Ja nisam za razdvajanje , samim tim sto ce najvise nastradati Sandzak,ali kad muslimani u CG to ne shvataju neka ih slobodan im put, i onako nikako nisu bili za Sandzak, MILO je njihov i vole ga cini mi se vise nego majku, to sam videla jer zivim sa ljudima iz CG

walter 19-05-2006 08:24

Umjesto zakljucka...



Stav da Sandzak mora ostati cjelovit moze da doprinese neuspjehu inicijative Crne Gore za osamostaljenjem, sto bi dvostruko pogorsalo polozaj muslimana u Sandzaku: muslimani u Crnoj Gori bili bi od strane Crnogoraca smatrani izdajnicima i dozivjeli bi veoma negativne posljedice, a Srbi ne bi smatrali da su im bilo sta duzni zbog toga sto su podrzali njihovu inicijativu...



Emocije su jedna stvar a politika je nesto sasvim drugo...

Nekad iz necega sto mislite da je lose moze da ispadne dobro i obrnuto... Ali dva dobra sastavit je tesko...

Kemoni 19-05-2006 09:54

.
 
Ove Sandzaklije iz cg Sandzaka kada odu u Bosnu kazi mi smo Sandzaklije; Bosnjaci, a kada se vratu kuci mi smo crnogorci, kako vetar putha tako i oni.

neno 19-05-2006 13:06

svako ima pravo da zivi samostalno ako misle da ce im tako biti bolje neka idu tako nam nece biti ni dalji ni blizi kilometraza ista a sto se tice SANDZAKA to je ionako samo slovo na papiru.Davno je SANDZAK prestao da zivi kako treba.


All times are GMT +2. The time now is 05:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com