SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Poznanstva (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=20)
-   -   stari bend iz sjenice (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=1600)

cobanica 15-03-2009 00:07

stari bend iz sjenice
 
Zna li neko ili se seca odlicnig benda,neznam naziv.Iz Sjenice su.Pevala je izmedju ostalih i jedna zenska,neznam joj ime.Pevac je Bajko,mislim Jukic,a svirao je i neko koga su zvali Ringo.Ima li neko nesto o njima ili bar neku sliku da postavi,bila bi zahvalna.Mislim da je doticni pevac sad negde u Nemackoj,a za ostale neznam.Unapred hvala ziteljima Sjenice.

senko76 15-03-2009 11:51

Quote:

Originally Posted by cobanica (Post 109288)
Zna li neko ili se seca odlicnig benda,neznam naziv.Iz Sjenice su.Pevala je izmedju ostalih i jedna zenska,neznam joj ime.Pevac je Bajko,mislim Jukic,a svirao je i neko koga su zvali Ringo.Ima li neko nesto o njima ili bar neku sliku da postavi,bila bi zahvalna.Mislim da je doticni pevac sad negde u Nemackoj,a za ostale neznam.Unapred hvala ziteljima Sjenice.

selam.bajko je mujovic zivi u mülheiem,ringo hamidovic je pevo isviro,a te zene se nesecam:4_2_204:

cobanica 15-03-2009 16:42

hvala senko76.a sto si ljut???

ima li neka slicica benda???

senko76 16-03-2009 05:08

Quote:

Originally Posted by cobanica (Post 109333)
hvala senko76.a sto si ljut???

ima li neka slicica benda???

nism ljut nego nemam ni jednu sliku sve su mi u sjenici pozz:(

cobanica 19-03-2009 22:19

hoce li mi neko od admina reci zasto ne mogu otvoriti privatne poruke?????

Crni Gruja 20-03-2009 06:24

Privatne poruke su inaktivirane clanovima koji imaju manje od 20 postova. Verovatno si ti to pokusala kada ti je brojac postova bio m anji od 20. Probaj sad, ja mislim da ce ici.

Pogledaj i u profilu da li su ti ukljucene privatne poruke.

Skorpija 20-03-2009 06:29

Hvala Grujo!
Bas sam se i ja pitala sto nemoze?
Pozdrav:)

superbaka 20-03-2009 21:51

Quote:

Originally Posted by cobanica (Post 109288)
Zna li neko ili se seca odlicnig benda,neznam naziv.Iz Sjenice su.Pevala je izmedju ostalih i jedna zenska,neznam joj ime.Pevac je Bajko,mislim Jukic,a svirao je i neko koga su zvali Ringo.Ima li neko nesto o njima ili bar neku sliku da postavi,bila bi zahvalna.Mislim da je doticni pevac sad negde u Nemackoj,a za ostale neznam.Unapred hvala ziteljima Sjenice.

Cobanice,evo ja ti obecjavam da cju ti slike nabavit i postaviti.....pozzzzz

cobanica 20-03-2009 22:08

hvala bakice...

pozdrav i tebi...

cobanica 30-03-2009 23:27

Quote:

Originally Posted by superbaka (Post 110563)
Cobanice,evo ja ti obecjavam da cju ti slike nabavit i postaviti.....pozzzzz



sta bi sa obecanjem,baikce?????????

halilce 06-04-2009 00:20

Baka slike,a ja već imam dvije kasete od dotičnog pevača!:p
Najverovatnije će biti postavljene na forumu za download!

domen1 16-04-2009 11:45

Quote:

Originally Posted by superbaka (Post 110563)
Cobanice,evo ja ti obecjavam da cju ti slike nabavit i postaviti.....pozzzzz

Ma,bolje bi ti bilo superbako,da se baviš nečim ozbiljnijim,a ne da se raspituješ za kojekave "osrednje" bendove koji su kao nešto svirali.

Elvis-Eko 16-04-2009 16:00

Quote:

Originally Posted by domen1 (Post 121034)
Ma,bolje bi ti bilo superbako,da se baviš nečim ozbiljnijim,a ne da se raspituješ za kojekave "osrednje" bendove koji su kao nešto svirali.



Domen, osnovno pravilo ponasanja je kad negdje ulazis da se pozdravis, kad se negdje prvi put pojavis da se predstavis, ili si mozda propustio tu lekciju.Na ovom nasem forumu postoji tema PREDSTAVLJANJE CLANOVA, vidim da si je zaobiso.
Covjece, tek si dosao , hem sto kritikujes teme, naslove , jos ces nam govorit sta cemo i kako cemo da radimo, spusti se malo i uzivaj

superbaka 24-04-2009 21:17

Quote:

Originally Posted by domen1 (Post 121034)
Ma,bolje bi ti bilo superbako,da se baviš nečim ozbiljnijim,a ne da se raspituješ za kojekave "osrednje" bendove koji su kao nešto svirali.

domen ti ga malo sad pretera sa citiranjem mojih postova,prvo ja se nisam rapitivala o bendu samo sam dala neku informaciju,malo prati temu od pochetka.A to da li je oserdni ili nije taj nash bend to mi najbolje znamo jer smo porasli uz njih,imash ti u Lipu vashu mnogo bendova pa se malkice o njima ineresuj ili pishi a mi cje mo te ciotirat.......

cobanica 28-07-2009 16:56

...posle vremena provedenog ovde na forumu,jbg,ja zaboravila pravi razlog zashto sam ovde.mada nisam iz Sjenice,neko meni drag ,jeste.htela sam ,makar na ovaj nachin,bolje upoznati grad,kulturu i sugradjane jedne divne osobe...misleci da ce se odnekud pojaviti. politiku i verske stvari nisam komentarisala ,jer neznam mnogo o tome...
ali zabave i muzike nikad dosta...

..pa kako to obichno biva"trazish andjela-dobijesh vraga" tako i ja...upoznah osobu veoma slichnu trazenoj...i jbg,zbogom pameti...zao mi je shto je tako ispalo,ali nemozesh sopstvenom srcu stati na crtu....nije mi bila namera nikoga smarati,uvrediti....mozda trenutak slabosti,usamnjenosti ili ko zna chega,josh, je uzrok mog trenutnog stanja...
HVALA VAM na pomoci:
-senko 76 za informacije
-halilce za muziku
-e

Quote:

Originally Posted by superbaka (Post 110563)
Cobanice,evo ja ti obecjavam da cju ti slike nabavit i postaviti.....pozzzzz

josh baka ,ako zeli da ispuni svoje obecanje!?a nadam se da hoce,i da nije bez razloga ljuta na mene(JA NISAM ONO NAPISALA,BAKO)a bio bi red da onaj ko je izmenio post to i potpishe....imash moj msn,bako,volela bi da svrnesh...

-ostalima na dobroj zabavi....

...da ne bi josh vishe bolelo,ni mene ,a ni charobnog....da izbegnemo uvrede,bezrazlozna prepucavanja i ostalo...ja se povlachim...
nisam kukavica-ipak je ovo njegov grad...ja sam samo zalutali stranac....
..deo mene ostaje na ovom forumu,a deo u dzepu nekog od vas...
nadam se ,da ako ikada dodjem u Sjenicu,mogu s' nekim od vas popiti bar kafu...
a ako neko dolazi u moj kraj nek' se javne...ili na facebook ili msn...

jos jednom ,hvala vam na drushtvu i dobroj zabavi....

i nadam se da ce se odnekud pojaviti...

pozzzz svima

nedostajacete mi...Lena

:36_3_16::36_3_16::36_3_16:

p.s.zaboravih-hvala charobNom na slomljenom srcu....

Crni Gruja 28-07-2009 17:24

Ja ovde nisam u toku nikako, niti znam o kojem se postu radi. Ovaj forum, kao i vecina nas smatram mojom drugom kucom, i uvijek me na srce zaboli kad procitam neki ovakav post. Dajte da zajedno nadjemo neko resenje, odrasli smo svi, ne mora niko da napusta nista zbog svadje sa jednim clanom, moderatorom, pa i ako je u pitanju svadja sa adminima. Uvijek smo tezili da ovaj forum bude drugaciji od svih ostalih, i uveren sam da nam je to bar u neku ruku poslo za rukom. Harmonija medju nama je vidljiva iz aviona, ubedjen sam da bi mogli da budemo merilo ostalim forumima kako se to radi.

Zaista mi je zao cobanice sto citam ovakve rijeci iako, eto, nismo bas imali neki kontakt ja i ti. Da li postoji ikakav nacin da se ova tvoja odluka opovrgne, da te makar nateramo da razmislis jos jednom prije nego sto nas napustis? Iskreno bih voleo da cujem potvrdan odgovor, i da nastavis da budes ravnopravan clan ove nase male zajednice, bez obzira na to sto nisi iz Sjenice (nisi jedina).

Imam jos jedno pitanje za tebe. Mozes li mi, ako ti nije tesko nekako dati link tog posta o kome govoris. Moze se desiti da sam ja taj koji ga je prepravio (mada cisto sumnjam, ali eto da budem siguran) pa ako budem, da lijepo kazem sta je i kako bilo.

Hvala ti, uz apel da jos jednom razmislis prije nego sto nam kazes zbogom.

cobanica 28-07-2009 18:40

ne mogu naci link...negde je medju gomilom pesama...uglavnom,ukratko :iznad je pesma nedaj se ines-koju je baka postavila...ja ispod ubacim cecin spot,koga do sutra nema nego pishe -kurvarska...
ja da sam pisala bilo bi -kurvanjska(jer se tako kaze u mom kraju).baka se nasla prozvanom,misleci da sam ja posvetila njoj.jbg,jedino mi zbog tog nesporazuma zao....pa sad ako jesi,znacesh o cemu se radi...ja mislim da je nekog iznervirao spot...ako nadjem postavicu link...inache hvala grujo...

Crni Gruja 28-07-2009 18:47

To nisam bio ja, ali taj ko je obrisao spot ce se javiti siguran sam. To mora da je neki nesporazum, nadam se da ce se sve srediti i da ces ti ostati sa nama

Tahirovce 28-07-2009 19:33

Cobanice vec sam napisao u temi ne vidim da je neko editovao post, kad neko edituje post ostali clanovi ne vide ali ja vidim to, i sta je pisalo pre i posle izmene.
jesili ti sigurna da nezna niko tvoju lozinku??

Jos jednom ponavljam i MOLIM ako ima nekih prepirkih izmedju clanova na msn ili putem PP nemoj da to prenose na forum,ja to ne mogu niti zelim da resavam, dosta mi je ucenjivanja tipa ja odoh i otvoricu svoj sajt , ako je neko ugrozen od nekog clana na forum neka to napise javno i bice zasticen, kome se ne svidja moze da ode, kome se svidja neka uziva na forumu zajedno sa nama...

Cobanice
post ti nije niko editovao, ako nesto trebam ja da znam da bi te uzeo u zastitu a glupo ti je da pises na ovde napisi mi privatnu poruku, ti razmisli jos jednom ovde si dobro dosla.....

cobanica 28-07-2009 21:30

...ma ,nije u pitanju nikakva svadja ni prepiranje...pa nismo deca...
vec slomljeno srce...a gruja je usput pitao...nisi procitao sve Tahirovce,pa da citiram:

Quote:

Originally Posted by cobanica (Post 154724)
...posle vremena provedenog ovde na forumu,jbg,ja zaboravila pravi razlog zashto sam ovde.mada nisam iz Sjenice,neko meni drag ,jeste.htela sam ,makar na ovaj nachin,bolje upoznati grad,kulturu i sugradjane jedne divne osobe...misleci da ce se odnekud pojaviti. politiku i verske stvari nisam komentarisala ,jer neznam mnogo o tome...
ali zabave i muzike nikad dosta...

..pa kako to obichno biva"trazish andjela-dobijesh vraga" tako i ja...upoznah osobu veoma slichnu trazenoj...i jbg,zbogom pameti...zao mi je shto je tako ispalo,ali nemozesh sopstvenom srcu stati na crtu....nije mi bila namera nikoga smarati,uvrediti....mozda trenutak slabosti,usamnjenosti ili ko zna chega,josh, je uzrok mog trenutnog stanja...
HVALA VAM na pomoci:
-senko 76 za informacije
-halilce za muziku
-e



josh baka ,ako zeli da ispuni svoje obecanje!?a nadam se da hoce,i da nije bez razloga ljuta na mene(JA NISAM ONO NAPISALA,BAKO)a bio bi red da onaj ko je izmenio post to i potpishe....imash moj msn,bako,volela bi da svrnesh...

-ostalima na dobroj zabavi....

...da ne bi josh vishe bolelo,ni mene ,a ni charobnog....da izbegnemo uvrede,bezrazlozna prepucavanja i ostalo...ja se povlachim...
nisam kukavica-ipak je ovo njegov grad...ja sam samo zalutali stranac....
..deo mene ostaje na ovom forumu,a deo u dzepu nekog od vas...
nadam se ,da ako ikada dodjem u Sjenicu,mogu s' nekim od vas popiti bar kafu...
a ako neko dolazi u moj kraj nek' se javne...ili na facebook ili msn...

jos jednom ,hvala vam na drushtvu i dobroj zabavi....

i nadam se da ce se odnekud pojaviti...

pozzzz svima

nedostajacete mi...Lena

:36_3_16::36_3_16::36_3_16:

p.s.zaboravih-hvala charobNom na slomljenom srcu....

moram se malo ohladiti,jbg....sorry ako sam neshto poremetila...
samo sam htela reci da ste super i zahvaliti se...

i da ne zaboravim SRECAN TI RODJENDAN


All times are GMT +2. The time now is 15:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com