SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Sport (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=24)
-   -   Sanel Papic pobedio veceras (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=5491)

STRANAC 21-04-2012 21:36

Sanel Papic pobedio veceras
 
Upravo smo dobili informaciju da je sjenicanin Sanel Papic veceras pobedio u Svajcarskoj...

uskoro vise podataka...

STRANAC 21-04-2012 21:43

Sanel je veceras u Hotel Marsoel, Chur, Switzerland pobedio Dragana Bajaka iz Srbije.
To je bio poslednji mec pred borbu za evropskog sampiona.

Meliha Graca 23-04-2012 11:58

Bravo MAJSTORE :)

Tahirovce 23-04-2012 16:49

Imali kakav snimak? jel moguce da to niko ne snima ? ipak je to mec za koji odlucuje evropskog sampiona .. sa proslog meca su bile 2-3 slike i to slikano sa losim mobilnim..
nista mi nije logicno ...

iSelektor 23-04-2012 20:08

vala brate i meni je to cudno... nikad nema snimka niti slika...

Tahirovce 23-04-2012 23:56

Razumem njega nemoze da boksuje i da snima, ali valjda ima nekog u timu ?

iSelektor 23-04-2012 23:58

Izgleda da im nije bitno to!

STRANAC 24-04-2012 00:03

heheh... setih se sad jedne anegdote...

kazem ja,dobar ovaj nas Sanel, evo covece skoro do prvaka dodje...
kaze lik:
-il je on mnogo dobar,ili ovi drugi nista ne valjaju... :) :)

ja se nesto ne razumem bas u ove verzije, tipa WBO IBF WBA...
ima jos i ne znam u kojoj se on bori...

iSelektor 28-04-2012 13:03

Sanel Papic / Chur-CH - 21.04.2012 god. - YouTube

Na box meču koji je odigran 21. aprila u švajcarskom gradu Churu sandžački bombarder Sanel Papić iz Sjenice ostvario je trinaestu uzastopnu pobjedu u kruzer kategoriji verzije IBF. Sanel je na meču pobjedio boksera iz Srbije Dragana Bajaka klasičnim nokautom u prvoj rundi pred velikim brojem gledalaca. Meču su prisustvovali i predstavnici Zajednice sandžačke dijaspore koji su Sanelovi sponzori, kao i članovi džemata Wetzikon koji su svim srcem navijali i davali podršku Papiću.


Ovaj sandžački ambasador sporta svoj sljedeći meč boksuje 23. juna u Frankfurtu gdje će se boriti za titulu evropskog šampiona u IBF verziji.


Ova pobjeda ga dovela bliže svom snu i narednom cilju, a to je da postanem evropski šampion u teškoj kategoriji IBF-a. Sanel će titulu šampiona Evrope pokušati da osvoji 23. juna u njemačkom gradu Frankfurtu. Prije toga gledaoci lijepog boksa moći da vide Sanela Papića i u Sarajevu, 2. juna, gdje će u organizaciji Adnana Redžovića i Adnana Ćatića (Feliksa Sturma) održati njegova borba.
Na pitanje da li je borba bila laka, odgovorio je:


- Publici se možda učinilo da je poslije tako brze pobjede borba bila laka, ali nije. Bilo je tu velike igre i borbe nerava. Protivnik je izrazito bio težak. Ali ja sam se spremao i fizički i psihički za ovu borbu i šta reći osim da sam sretan kada svojoj publici poklonim ovako zadovoljstvo i još jednu pobjedu.

Tahirovce 28-04-2012 13:46

nista bez kritike, odma se iskopa snimak :) ...


All times are GMT +2. The time now is 09:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com