SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Politika Sjenice (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=7)
-   -   11 pitanja za 11 maj (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=897)

halilce 05-04-2008 19:33

11 pitanja za 11 maj
 
Administracija sajta www.sjenica.com, želi da svim političkim partijama i građanskim opcijama,postavi pitanja kako oni gledaju na stanje u Sjenici i šta će preduzeti da se stanje promeni njihovim dolaskom u odborničke klupe,ili u parlament Srbije!
Želimo da nam naši članovi do ponedeljka postave pitanja,koja ćemo razmotriti ja i Reško i proslediti svim partijama koje deluju na teritoriji Sjenice!
Zahtevaćemo,da na tih "11 pitanja za 11.maj"odgovore do 11.04.
Ako nam ne odgovore,smatraćemo da su odbili saradnju sa sajtom!

supergirl 06-04-2008 17:49

Sta sa smecem??

halilce 06-04-2008 19:22

Vidim da se niko ne oglašava,ali već imamo spremna pitanja,samo još da se odštampaju!
Biće postavljena ovde!

sanna72 07-04-2008 10:48

Uh bre Halilce pa gde ti je onaj :woohoo_2:, mozda bi odziv bio veci. :).
Evo ne znam da li da pisem posto ja nisam iz Sjenice, al' da ne bude bas niko.
Recimo nesto sto je uvek aktuelno:
1. Poboljsanje penzija?
2. Zdravstveni uslovi? Lekovi, cene, ......
3. Zaposljavanje....
4. Aktivnost dece i omladine?
......

Ajd ako sam promasila temu, javi mi da ne pisem vise :)

halilce 07-04-2008 14:08

WWW.SJENICA.COM
WWW.SJENICA-FORUM.COM

Poštovani!

Administracija sajta www.sjenica.com koji okuplja članove koji žive u Sjenici i sjeničku dijasporu,pokrenula je akciju „11.pitanja za 11.maj“.
Obraćamo Vam se kao mogućim predstavnicima u skupštini opštine da nam najljubaznije odgovorite na pitanja koja interesuju naše članove.

Naši članovi žele da znaju šta nudi građanima Sjenice Vaša politička opcija kroz lokalnu samoupravu,a šta eventualnim ulaskom u republički parlament.
Na ovaj način,građani Sjenice a i šire dobiće odgovor od Vas,kako vidite bolju Sjenicu i šta ćete preduzeti za bolji život građana.

Očekujemo od Vas odgovor do 11.04.2008. a takođe i nastavak saradnje sa našim sajtom i posle izbora!

1.Da li očekujete da će Vaša opcija osvojiti većinu u Skupštini Sjenice i time dobiti i mesto predsednika opštine?
2.Koju političku opciju će podržati Vaša stranka na republičkim izborima i sa kime biste mogli ući u postizbornu koaliciju?
3.Svedoci smo nedovoljnog ulaganja republike u naš grad u odnosu na druge gradove u Srbiji i Sandžaku.Šta ćete preduzeti da se takav odnos promeni?
4.Loša putna infrastruktura u gradu i okolini,problem smeća već skoro 2 godine,komunalna delatnost loše funkcioniše.Vaše rešenje problema?
5.Na koji način možete pokrenuti sjeničku dijasporu da ulaže svoj novac ovde i možete li obezbediti strane investicije u Sjenici?
6.Kako je,po Vašem mišljenju,obavljena privatizacija sjeničkih preduzeća i kako smanjiti nezaposlenost?
7.Šta sjenička omladina može očekivati pozitivno u sferi kulture i sporta Vašim izborom?
8.Dali su,aktuelni Sandžački političari u republičkoj izvršnoj vlasti,na bilo koji način pomogli Sjenici u proteklom periodu?
9.Vaš stav o raskolu u IZ i kako ga rešiti?
10.Vaš stav o ulasku Srbije u EU i evroatlantske integracije?
11.Vaša predizborna poruka građanima Sjenice…..

Unapred zahvalni članovi www.sjenica.com administracija sajta:
Tahirović Rešad
Halilović Nedžad

Elvis-Eko 08-04-2008 16:12

Mislim da nije vazno sta nam nudi nova politicka opcija . jer svi oni vecinom nude previse pred izbore a na kraju nista ne ispunjavaju, i sami smo svjedoci da je to tacno.
Puno je vaznije da gradjani dobro razmisle sta im je to dosadasnja vlast pruzila pre nego zaokruze listic. Vecina njih glasa iz prkosa i inata nekome a kada ih pitas , zasto ste glasali za tu stranku , NEMAJU POJMA.
Voleo bih Halilce kada bi postavio listu svega onoga sta je dosadsanja vlast uradila u Sjenici , ali konkretno

halilce 08-04-2008 23:49

Eko,to sami alah zna šta je urađeno i odrađeno!
Ovako,imamo prava,a to i oni znaju,da ih sutra kritikujemo i pokežemo im šta su obećeli,a šta uradili!
daćemo im 100 dana,od formiranja skupština(i republičke i lokalne)i pitati ih šta ste dosad uradili?
Do sada je prolazilona obećenjima,hoćemo konkretne rezultate!
Možda papir trpi sve,ali obraz.....?

halilce 09-04-2008 19:14

Zaključno sa današnjim danom,dostavljena su pitanja sledećim strankama:
SDA,SDP,NPS,G17+,LIGA ZA SJENICU,GG"DOSTA JE.."SPS,DSS,SRS,NS,LDP,DS
Nadamo se odgovorima do ponedeljka ili utorka!

Rarica 10-04-2008 10:06

Halilce ideja je super zamisljena ali mi svi znamo njihove odgovore,narocito pred izbore.Voljela bih da nije tako,ali praksa je pokazala.

Crni Gruja 10-04-2008 10:18

Ovako ce se makar imat crno na bijelo sve sta su obecali, pa im se moze to obit o glavu pred sledece izbore.

Tahirovce 10-04-2008 10:22

Jale imamo i u boji - video zapisu sta je ko obecavao,cekam samo da neko lane pa da ujedem :biggrin: .......

supergirl 10-04-2008 13:51

Sad to,rarice,htedoh da napisem!
Vec zamisljam odgovore!
Fuj!

iSelektor 10-04-2008 16:55

Imao bi i ja pitanja... ali izgleda da sam vec zakasnio...
Ali sreca pa imamo ovde pravo glasa... Pa dolaze raznorazni Sjenicaci i ne Sjenicaci te citaju...
Postali smo jako poseceni od strane politicara, samo da vam javim!

pozzzz Tahirovic Zlatko!

Elvis-Eko 10-04-2008 18:45

Quote:

Originally Posted by Tahirovce (Post 50556)
Jale imamo i u boji - video zapisu sta je ko obecavao,cekam samo da neko lane pa da ujedem :biggrin: .......


Ne treba nama ni slika ni video zapis u boji sta je ko obecavao. Bar je to svakom gradjaninu poznato. Nego, predoci ti nama sta je do sada uradjeno , bilo to da se radi od SDA , SDP ili bilo koje druge stranke

Tahirovce 10-04-2008 20:41

Optuzuju me da nisam objektivan,kako ja kao administrator da navijam za SDA,i sl.
ako pocnem da postavljam i pisem sta je ko uradio opet ce me optuzivati,da pisem samo sta je SDA uradila,doduse ono sto su drugi uradili morao bih da izmislim ili da zamolim Validu da nacrta u Paintu kao sto je crtala maticu :biggrin: ....

Crni Gruja 10-04-2008 20:41

Toooo, Zlaja. Vec zamisljam kad dodje vrijeme pa kad budemo mogli da kazemo "Mi smo taj forum napravili onim sto jeste"

iSelektor 11-04-2008 01:06

Odavno se vec suska, da je www.sjenica.com i grad Sjenica, raskrsnica Sandzaka!

Pozzzz 8)

Elvis-Eko 11-04-2008 07:14

Quote:

Originally Posted by Tahirovce (Post 50732)
Optuzuju me da nisam objektivan,kako ja kao administrator da navijam za SDA,i sl.
ako pocnem da postavljam i pisem sta je ko uradio opet ce me optuzivati,da pisem samo sta je SDA uradila,doduse ono sto su drugi uradili morao bih da izmislim ili da zamolim Validu da nacrta u Paintu kao sto je crtala maticu :biggrin: ....


Ma niko te ne smije nizasta optuzivat , samo ti nama napisi sta je uradjeno

sanela 11-04-2008 13:45

Quote:

Originally Posted by Tahirovic (Post 50798)
Odavno se vec suska, da je www.sjenica.com i grad Sjenica, raskrsnica Sandzaka!

Pozzzz 8)

Najpre ce biti da nisi dovoljno informisan. ...raskrsnica sandzaka...:eek:.:biggrin:...pozzz

GREENEYES 11-04-2008 19:58

www.sjenica.com-raskrsnica sandzaka :)...budimo iskreni ''raskrsnica sjenicaka''
:(


All times are GMT +2. The time now is 20:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com