SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Ovo i ono (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=18)
-   -   Čeka 14. dete sedam meseci posle poslednjeg porođaja (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=1122)

STRANAC 25-07-2008 20:21

Čeka 14. dete sedam meseci posle poslednjeg porođaja
 
Samo sedam meseci nakon što je rodila svoje 13. dete, zgodna mama Džoan Votson (37) je presrećna što može da objavi da je ponovo u drugom stanju, piše Dejli mejl. Ova vitka mama kaže da obožava da je u drugom stanju, ali i da je srećna što posle svakog porođaja ima figuru kakvu je imala i pre rađanja. Samo pet dana nakon što je rodila 13. dete, ćerku Talulu, ova supermama nije imala problema da uđe u svoj uske farmerke. „Ja imam dosta sreće zbog toga što uvek lagano prolazim kroz trudnoću i nemam nikakve simptome”, kaže Džoan koja je u trećem mesecu trudnoće. Njen suprug Džon (42), koji je prevoznik, dodao je: „Ja sam najsrećniji otac na svetu. Imam toliko zdrave i srećne dece ali i ženu koja ima savršenu figuru”.Džoan Votson, koja je ranije govorila za Dejli mejl o problemima s kojima se susreće pri pripremanju obroka za 14-oro kaže da nema nikakve tajne o vraćanju na staru kilažu.
„Ne držim dijetu kad se porodim, ali imam veliku slabost prema čokoladi i kao i sve mame uživam u njoj tokom trudnoće. Ali, ja se nikad puno ne ugojim tokom trudnoće, a nemam ni pojačan apetit i to onda sve ide lako posle. Pretpostavljam da s obzirom na to da non stop trčkaram okolo za decom, vodim ih u školu, pravim im obroke i vodim ih u kupovinu tako moram da budem fit htela, ne htela”.
Sa deset sestara i tri brata, nova beba će imati dosta društva za igru u četvorosobnoj kući i to Natašu (19), Bredlija (18), Šanis (16), Maraju (13), Džordžiju (11), Kejtlin (devet), Britani (osam), Febrijana (sedam), Čarlija (šest), Liljarnu (četiri), Nerili Džejd (tri), dvogodišnju Arni, kao i sedmomesečnu Talulu. Nažalost, čevrta po redu beba ovog para Augustina je rođena prevremeno i umrla je dan po rođenju.
Kada su ih upitali da li će im ovo biti poslednje dete, Džoan je rekla da će prestati da imaju decu kada budu spremni, a da ona nije ni blizu toga da odloži svoju odeću za trudnice. (Blic)

STRANAC 25-07-2008 20:22

jos samo da dodam,da jako volim velike porodice sa puno dece,sto vise to bolje...

supergirl 25-07-2008 22:24

:eek:.
Ovoj treba preporuciti nase teme o imenima!

supergirl 25-07-2008 22:37

5 Attachment(s)
Kad malo bolje razmislim,i meni se ovo svidja!
Rahat zenski fudbalski klub da osnuju,sa sve trenerima,sudijama i ostalima....cak i potencijalnom zamenom.
:bravo::bravo::bravo:

Ovo me je stvarno zaintigiralo!

Chupka_ 25-07-2008 22:54

Valja ovo sve izvesti na pravi put...da joj Bog dragi pomogne...svaka njoj cast:bravo::bravo: toliko puta, toliki bol pretrpjeti...:bravo::bravo::bravo:

nc.biber 29-07-2008 23:38

... nemoj ba na put da ih izvodi zakrcice saobracaj nece moci vise niko nikud

sva sreca pa vecinom curice inace bi berber moro radit prekovremene da posuneti :biggrin:

hanna 06-08-2008 19:16

blago njoj...najbogatija zena na svetu

sanna72 06-08-2008 19:49

... nek su zivi i zdravi.....al' sto Chupka napisa, toliko puta i toliki bol podneti....svaka cast...:pljesak:

sabina 07-08-2008 18:52

nek su ziva i zdrava, ali me interesuje kako stvarno ta porodica zivi i u kakvim uslovima. i koji je razlog sto ima toliko dece. znam, dece nikad dosta, deca su najvece bogatstvo, kad ga je Bog dao, dace mu i nafaku.... ali ipak?!

supergirl 07-08-2008 20:51

Verovatno je to uredjenije nego cijela Srbija:), imaju silnu podrsku i pomoc od drzavnih institucija (u stvari u Americi su i to neki sponzori,verovatno).Pogledaj ih samo kako su obuceni!!!!
Nagadjam,al cisto sumnjam da je to kao sto bi,npr bilo ovde....
A ima i ovde slicnih primera,gledala sam razne emisije,i obicno je glavna konstatacija bila:"Nemamo sporet...a ni tv....jedna patike,na troje dece...pomozite!.....":)

supergirl 07-08-2008 20:53

Mislia bih da ce biti teze nac dokaz....
http://www.youtube.com/watch?v=vxRzuM4k21Y

MajkaMaca 15-08-2008 23:57

zalosno,mislim na ovu nasu familiju.neuporedivo!nek su sretna i ziva sva decica zajedno,al dusa me zabole za ovu curicu koja zeli barbiku,koja je za nju nedostizna,a tek krov nad glavom,uhhhhhhhhh...zalosno...

hanna 24-08-2008 03:27

Quote:

Originally Posted by MajkaMaca (Post 69341)
zalosno,mislim na ovu nasu familiju.neuporedivo!nek su sretna i ziva sva decica zajedno,al dusa me zabole za ovu curicu koja zeli barbiku,koja je za nju nedostizna,a tek krov nad glavom,uhhhhhhhhh...zalosno...

jeste vala..bolje da ne ulazih u ovu temu


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com