SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=8)
-   -   Danas: Mogu?e i nemogu?e koalicije (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=10441)

iSelektor 19-02-2016 01:35

Danas: Mogu?e i nemogu?e koalicije
 
Predizborni razgovori u Novom Pazaru
Novi Pazar - Još je nepoznanica u koliko kolona ?e partije u Novom Pazaru pokušati da osvoje lokalnu vlast. Za vladaju?u Sandža?ku demokratsku partiju (SDP) se zna da ?e biti okosnica koalicije pod starim imenom "Za evropski Novi Pazar". Ko ?e sve u koaliciju tek treba da se vidi. Ova partija je minulog vikenda u Sjenici održala sednicu Glavnog odbora i na taj na?in ozna?ila po?etak predizborne kampanje. Osniva?SDP i [...]
Vaš komentar


Saznajte više o temi...

homar 20-02-2016 08:59

Quote:

Originally Posted by iSelektor (Post 268718)
Predizborni razgovori u Novom Pazaru
Novi Pazar - Još je nepoznanica u koliko kolona ?e partije u Novom Pazaru pokušati da osvoje lokalnu vlast. Za vladaju?u Sandža?ku demokratsku partiju (SDP) se zna da ?e biti okosnica koalicije pod starim imenom "Za evropski Novi Pazar". Ko ?e sve u koaliciju tek treba da se vidi. Ova partija je minulog vikenda u Sjenici održala sednicu Glavnog odbora i na taj na?in ozna?ila po?etak predizborne kampanje. Osniva?SDP i [...]
Vaš komentar


Saznajte više o temi...

Ovaj forum su nekada držali SDA-ovci, sada vidim SDP-ovci, kada će biti profesinalan i neutralan a u službi građana.

halilce 20-02-2016 16:41

Quote:

Originally Posted by homar (Post 268719)
Ovaj forum su nekada držali SDA-ovci, sada vidim SDP-ovci, kada će biti profesinalan i neutralan a u službi građana.

Homar...da nisi za muftiju? :)
I ja sam,drago mi je.I dobro nam dosao opet. :bravo:

A sto se objektivnosti tice,odnosno politicke opredeljenosti ovog sajta,tu se varas...Na ovom sajtu su mogli i jos uvijek mogu,da se iznesu svoja misljenja,politicke simpatije,da se pohvali sve ono sto je dobro uradjeno za Sjenicu,ali i da se iskritikuje sve ono sto nije bilo dobro.Ovde se moze iznijeti sve sto se misli,uradi..Jedino sto se ovde nikada nije moglo iznijeti su price "rekla-kazala",tj.ono sto nije potkrepljeno cinjenicama.Ja se raspisah...eto,sve sto imas da nam jos kazes,bujrum..tu smo da uradimo,ispravimo,potvrdimo ,demantujemo ali i polemisemo...pozdrav..

homar 27-02-2016 10:19

Quote:

Originally Posted by halilce (Post 268723)
Homar...da nisi za muftiju? :)
I ja sam,drago mi je.I dobro nam dosao opet. :bravo:

A sto se objektivnosti tice,odnosno politicke opredeljenosti ovog sajta,tu se varas...Na ovom sajtu su mogli i jos uvijek mogu,da se iznesu svoja misljenja,politicke simpatije,da se pohvali sve ono sto je dobro uradjeno za Sjenicu,ali i da se iskritikuje sve ono sto nije bilo dobro.Ovde se moze iznijeti sve sto se misli,uradi..Jedino sto se ovde nikada nije moglo iznijeti su price "rekla-kazala",tj.ono sto nije potkrepljeno cinjenicama.Ja se raspisah...eto,sve sto imas da nam jos kazes,bujrum..tu smo da uradimo,ispravimo,potvrdimo ,demantujemo ali i polemisemo...pozdrav..

Halilče, izvini nisam ranije vidio odgovor. Ja povremeno navratim na forum, prvenstveno zbog fotografija koje postavljaš i koje su vrlo aktuelne. A što se tiče političke opredjeljenosti, u pravu si, ja sam ranije a i sada mislim da je muftija intelektualac broj jedan u Sandžaku. Nisam sretan što se bavi politikom, ali na Balkanu ako se ne baviš politikom ona će baviti tobom.
Ono što je najbitnije u ovom trenutku za Sjenicu: vratiti dostojanstvo građanima; vratiti im bolnicu; vratiti im šume; vratiti im narodnu policiju; vratiti im sudstvo... vratiti im osnovna ljudska prava. Za sve to moramo imati mudre i poštene političare.
Jako sam sretan kada se i mali korak napravi u Sjenici, kada se centar čaršije uređuje, kada možeš popiti kafu u centru Sjenice, priključiti se na internet i komunicirati sa svijetom... ali su to sve puževi koraci. Nadajmo se da za vas mlade dolaze bolji dani. Ja godišnje navratim po dva do tri puta do sjenice, napunim baterije, dobijem inspiraciju, napišem po neku priču o našim ljudima i najljepšem kraju na ovoj planeti. I tako dani prolaze a starost kuca na vrata.

halilce 27-02-2016 12:33

Homar,drago mi je da si rekao ovo bas ovako.Skidam ti kapu.Cinjenica je da se u Sjenici zadnje dve godine radi,a za to je zasluzna ova koalicija.Nego da ih ne hvalimo mnogo,da ne "poazgine" :D,hteo sam ovde tebe da pozovem da podijelis te tvoje price sa nama ovde.Siguran sam da su zanimljive,pa bujrum..


All times are GMT +2. The time now is 15:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com