SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=8)
-   -   Prvi SjeniČanin Na Olimpijadi (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=1119)

Tahirovce 24-07-2008 19:18

Prvi SjeniČanin Na Olimpijadi
 
Autobus kojim je Asmir Kolašinac, prvi olimpijac iz Sjenice, u nedelju veče otputovao do Beograda, ispracen je aplauzom. Asmirovi prijatelji, rođaci, sportisti i sportski radnici, došli su da isprate prvog Sjeničanina, koji će na Olimpijskim igrama u Pekingu, predstavljati svoj grad i svoju zemlju.

Članove Olimpijskog tima Srbije, u ponedeljak je primio predsednik Srbije, Boris Tadić. Oni trenutno borave u Kragujevcu, gde su organizovane završne pripreme za veliki nastup, a u Peking će otputovati trećeg avgusta. ''Nikada nisam bio spremniji nego sada, i veoma mi je drago što ću u Pekingu predstavljati svoj grad i svoju zemlju. Nadam se da ću uspeti da uđem u finale'', rekao je Asmir pred polazak na put u izjavi za medije, zahvaljujući se svim svojim sugrađanima koji su došli da ga isprate i požele uspeh na takmičenju.

''Ovo je prvi čovek iz Sjenice koji će nas predstavljati na letnjim Olimpijskim igrama, koje se ove godine održavaju u Pekingu. Ja sam veoma srećan i nadam se da će Sjenica imati još ovakvih sportista'', kazao je direktor Ustanove fizičke kulture, Mirsad Hodžić. Predsednik FK ''Sloga'', Fiko Hamidović, koji je takođe došao da isprati prvog sjeničkog olimpijca, je rekao: ''Asmir je postao novi idol mladim sportistima. Pamtićemo ovaj dan po velikom uspehu za Sjenicu i kao motiv da omogućujemo ovakvim šampionima bolje uslove za takmičenja.''

Na autobuskoj stanici u Sjenici te večeri nije bilo uobičajenih suza pri rastancima. Asmir je samouvereno krenuo na put, a na licima onih koji su došli da ga isparate, ogledao se ponos i, reklo bi se, blaga trema. Istovremeno ponosni, srećni i zabrinuti, ostali su Asmirovi roditelji Muradija i Spaho Kolašinac, koji su svom sinu, na putu uspeha, pružali najznačajniju podršku. Sjeničani su dobro zapamtili da je takmičenje u bacanju kugle planirano 15.avgusta, i to će im biti dovoljno jak motiv da prate Olimpijadu i navijaju za našu reprezentaciju, naročito za svog sugrađanina Asmira Kolašinca, koji je, bez obzira na konačni rezultat, već postigao veliki uspeh.


http://www.sjenica.com/wp-content/up...takmicenju.jpg

tmusa 24-07-2008 21:51

Ovaj covek faca...SVAKA MU CAST

homar 25-07-2008 23:02

Sretno rođače!

lejla 26-07-2008 04:31

On je ponos Sjenice. Neka mu je hajirli i sa srecom.........

missy 07-08-2008 08:43

Tacno je da si ponos Sjenice. Zelim ti sve najbolje.

NeXeN 07-08-2008 12:30

Quote:

Originally Posted by missy (Post 68113)
Tacno je da si ponos Sjenice. Zelim ti sve najbolje.

odkud ti ovde?
:)

missy 08-08-2008 02:47

Morala sam da pozelim srecu Asmiru. Zasto se cudis?

NeXeN 08-08-2008 11:23

Quote:

Originally Posted by missy (Post 68239)
Morala sam da pozelim srecu Asmiru. Zasto se cudis?

mozda je bio nesporazum, mislio sam da ste ista osoba sa jednog drugog sajta,jer imate isti nick....

dj_edy 08-08-2008 20:54

Jel zna neko kada ce asko da baca tu kuglu, cuo sam da je to ujutru, u 3 h jel neko zna tacno ?

Tahirovce 08-08-2008 21:16

da tacno je,kvalifikacije su 15.08. u 3h,ako se plasira dalje,sledece bacanje mu je istoga dana izmedju 15-17h....

dj_edy 08-08-2008 21:20

hvala za informaciju, da barem znam kad da ohladim pivo i da cekam rezultate. sad jos jedno pitanje, da li ce to neka televizija da prenosi

supergirl 09-08-2008 00:49

to sed jos malo,jel?

superbaka 09-08-2008 01:18

Sve pohvale za Asmira i puno srece na olimpijskim igrama i Kinu. No on nije prvi Sjenicak koji je ucestvovao na olimpiskim igrama,zaboravili smo zimske olipiske igre gde su nas prestavljali nasi dragi sugradjani i omladinci.

halilce 10-08-2008 15:01

Quote:

Originally Posted by dj_edy (Post 68314)
hvala za informaciju, da barem znam kad da ohladim pivo i da cekam rezultate. sad jos jedno pitanje, da li ce to neka televizija da prenosi

Verovatno æe prenositi KDS Vision!:biggrin:

dj_edy 10-08-2008 15:08

Quote:

Originally Posted by halilce (Post 68466)
Verovatno æe prenositi KDS Vision!:biggrin:

Eh sad ... to sigurno negno na kojem programu da ne prevrcem 50 kanala :) i da trazim

Rarica 10-08-2008 15:08

Navijamo za Asmira!

STRANAC 10-08-2008 15:28

dobro bi bilo da neko skine njegovo ucestvovanje i da se uploaduje na youtube...
ne samo da bi se moglo videti,nego i da ostane tu-da se zna...

dj_edy 10-08-2008 15:44

Quote:

Originally Posted by STRANAC (Post 68470)
dobro bi bilo da neko skine njegovo ucestvovanje i da se uploaduje na youtube...
ne samo da bi se moglo videti,nego i da ostane tu-da se zna...

ja bih to uradio kada bi znao na kojem programu ce da bude prenos

STRANAC 10-08-2008 15:47

Edy,to bi bilo super,a valjda Resko zna satnice njegovog ucesca pa ce napisat ovde...

dj_edy 10-08-2008 15:49

Quote:

Originally Posted by STRANAC (Post 68472)
Edy,to bi bilo super,a valjda Resko zna satnice njegovog ucesca pa ce napisat ovde...

ok ako bude prenos ako budem znao termine bice snimljeno


All times are GMT +2. The time now is 15:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com