SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Carsijska raja (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=10)
-   -   ROK GRUPA HIROŠIMA (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=166)

mikamaras 02-06-2006 02:58

ROK GRUPA HIROŠIMA
 
ZNA LI NEKO O KOJOJ ROK GRUPI SE RADI

Lakota |ljiv| 02-06-2006 12:07

ja mislim da znam tebe maras al nemogu da se setim po imenu grupe, ako bi nam reko jos nesto osim imena mozda bi pomoglo.

Tahirovce 02-06-2006 18:51

Mika tebe se secam kuca ti je bila preko puta Dikana, komsije smo ali grupe malo teze da se setim.......

neno 02-06-2006 20:11

sviste vi mladi dabi znali za tu grupu inace nekadasnji muzicari su bili-MARAS BOJAN VOX DACA MIRSO MITKO I JOS PONEKI izvinjavam se onima koe sam preskocio

mikamaras 03-06-2006 02:57

Pozdrav za tahirovica ljiva i nena mada ne mogu ni ja tacno da se setim svih vas. Dugo nisam u Sjenici, imena se brzo zaborave ali kad bi se videli sigurno bi se setili jedni drugih. U svakom slucaju veliki pozdrav iz Kragujevca

mikamaras 03-06-2006 03:02

Vox je poceo da kada je Nerko Rasovic otisao u Nemacku. A Mitko nikada nije svirao u HIROSIMI.

Dzenan 05-06-2006 15:36

Pozdrav za Milanka iz Francuske od Damira.Bili ste stvarno dobra grupa samo vam zameram sto niste uzeli sa vama Sladja i Baku.

mikamaras 05-06-2006 16:32

Kakav Baka i Sladjo. Dje nadje najlosije sSjenicke muzicare samo da pokvare bend.

Naravno da se salim, to su vrhunski muzicari. Ja sam u to vreme za njih bio pocetnik i svirao sam bas gitaru u bendu. Posto su oboica basisti ta kombinacija je bila nemoguca.

Inace Baka me je ucio akorde. Dok je trajalo vinjaka trajao je cas. Morao sam cesto da idem u prodavnicu za vinjak. Sto je mogo da popije sve ga sprzilo.

Damire veliki pozdrav za tebe i tvoju porodicu. Nadam se da ti je u Francuskoj dobro i zelim da ti se tamo ispune snovi.

neno 05-06-2006 23:43

maras koji su muzicari po tvojem misljenju ostavili pecat sobzirom da si se bavio muzikom i znas ih sve

mikamaras 06-06-2006 02:38

Oni koji su ostavili najveci peca otisli su u legende. Nazalost nisu vise medju zivima. Reuf Cale i Biberovic Ramiz-Ralac.

Nadam se da mnogima nedostaju kao i meni.

Naravno pomenu bi i ostale. Svi su na neki nacin ostavili pecat na ovaj ili onaj nacin;

Zlatko Knezo, Kaco, Dzemo, Baho,Klaki, Muso. Dzon, Skrbo, Ringo, Sead, VOX, Bojan, Daca, Nerko, Samir, Atko, Bakac, Sule, Jaksa, Najo, Dejan, Edo, Izo, Mirso, Kaja, Sladjo, Maras(ja), i naravno Baka Rustutaka

mikamaras 06-06-2006 02:40

Ako neke nisam pomenuo neka mi ne zamere sobzirom da vec duze vreme nisam u Sjenici i da je ova poruka pisana u 03.06.

Pozdrav za tebe Neno

semir_rocker 23-12-2008 01:26

Brate izostavio si samo Dzeka Gitaristu koji je mozda i najbolje sviro.

36310 23-12-2008 09:23

Quote:

Originally Posted by Tahirovce (Post 5284)
ali grupe malo teze da se setim.......


Rele,ti si tada jos bio u stadijumu spermatozoida :smeh2:

Secam se grupe i jedne njihove svirke u skoli.
Bila su to lijepa i bezbrizna vremena.Bog zna da li ce se takva vremena ikada vise ponoviti na Balkanu.

Elvis-Eko 23-12-2008 15:47

Quote:

Originally Posted by 36310 (Post 93059)
Secam se grupe i jedne njihove svirke u skoli.
Bila su to lijepa i bezbrizna vremena.Bog zna da li ce se takva vremena ikada vise ponoviti na Balkanu.


Jes vala bas care, onakva se vremena ne zaboravljaju. A grupe se sjeca svako od nas malo starijih koji su imalo izlazili u carsiju
Maras, imas li u svojoj arhivi neki stari video snimak grupe pa da se malo prisjetimo tih vremena :)


All times are GMT +2. The time now is 14:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com