SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Politika Sjenice (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=7)
-   -   Politicke stranke (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=20)

MadeinSanjak 12-11-2005 15:37

Politicke stranke
 
Ovdje bi trebali navesti sve politicke stranke koje postoje u Sjenici i imena njihovih perdsjednika

Lakota |ljiv| 12-11-2005 21:45

Evo ja da se prikljucim. Pored stranaka za koje vec znamo da funkcionisu u sjenici (Sdp,Sda,Srs,Sps,Ds,Dss itd),pre nekoliko dana znam da je osnovan ogranak Saveza Komunista SFRJ !!!!!!!!!!



p.s. "Tito is back"

Tahirovce 13-11-2005 12:59

Osecam da ce ova tema dovesti do neke svadje...

MadeinSanjak 13-11-2005 14:34

Mislim da nema potrebe za zabrinutost!

I politika je realnost Sjenice.

Vazno je samo da se diskusija vodi bez vrijedjanja i uz potrebno postovanje.



Evo ja objavljujem prvu vijest u vezi stranaka medju kojima se nalazi i jedna sjenicka stranka Narodni Pokret Sandzaka:









Partije koje okupljaju Bosnjake Narodni pokret Sandzaka (NPS), Sandzacka demokratska unija(SDU) i Sandzaccka alternativa (SA) saopstile su da ce ubuduce zajednicki inicirati i intenzivirati rjesavanje statusa Sandzaka I Bosnjaka.



"U momentu kada EU donosi Rezoluciju o krsenju prava Madjara u Vojvodini, Bosnjaci nisu pomenuti u ovom dokumetu, a svjedoci smo kako su se krsila I kako se jos uvijek krse ljudska prava u Sandzaku", saopstile su tri partije koje isticu otmice u Strpcima i Sjeverinu, montirane politicke procese, ekonomske i druge vidove diskriminacije.



NPS, SDU I SA smatraju da su za nepominjanje Bosnjaka kod EU odgovorni pojedini sandzacki lideri.



"Trazimo od predstavnika medjunarodne zajednice i drzavnih organa da zapocnu rjesavanje sandzacko-bosnjackog pitanja", kaze se u zajednickim saopstenju NPS, SDU I SA.
SANAPRESS

Lakota |ljiv| 14-11-2005 00:51

Ja sam za to da osnujemo stranku pod nazivom "OS" Omladinska Stranka i da im pokazemo kako se vodi grad.



Predlazem Resada za predsednika stranke a Zlatka za predsednika za dijasporu, ja cu da budem blagajnik!



Ostali neka se jave na mail radi podele cinova!



:wink:

Tahirovce 14-11-2005 01:30

e ove tri stranke sto gore pise o njima sve da saberes vise ima Tahirovica u Sjenicu nego sto oni imaju clanova...e jaka stvar NPS,SDU,SA... :mrgreen:

Zijoo 14-11-2005 04:42

ade G17+ pustite ove sitne ribe..

Marko 14-11-2005 09:37

Ljiv mogu ja da budem blagajnik za dijasporu :wink:

Tahirovce 14-11-2005 13:20

Clanstvo G17+ u Sjenici moze da stane u Ferarija (dvosed).hehehe :?

Zijoo 15-11-2005 07:51

Pa izgleda se tu samo Ferari racuna hehe..

mirsad 16-12-2005 20:43

Dragi moji zemljaci(braco bosnjaci i ostali).Mi koji smo u dijaspori bi trebali da radimo na planu da se u Sjenici otvori kancelarija za dijasporu.Koja bi imala zadatak da sto vise zblizi dijasporu sa maticom.Da zajedno resavamo probleme naseg grada,u svim sverama.Od javnog i kulturnog zivota,preko sporta pa do svih ostalih problema skojim se srece moderno evropsko drustvo.Razmislite o tome.

Tahirovce 17-12-2005 18:25

jel to da dijaspora salje pare..pametno hahahhah :idea:

Lakota |ljiv| 18-12-2005 00:34

Aman Resko pa skoro si doso iz dijaspore :)

Tahirovce 18-12-2005 09:51

:oops:

HaNi 18-12-2005 14:38

A Mozemol mi iz dijaspore da glasamo na izbore i ako nemamo Srpski pasos?

Tahirovce 18-12-2005 22:07

mislim da ne moze glasati ko nije drzavljanin tj siguran sam.

mirsad 27-12-2005 20:24

Nismo ni poceli da razgovaramo,a vi odma o parama.Bice para samo malo vise ozbiljnosti.Mora se misliti na buducnost.Ako imate neki prednog napisite.Lako cemo za pare ako jesmo ljudi.A ljudi smo.

Tahirovce 27-12-2005 20:43

hahhah ma salimo se, a ko je raspolozan da salje priloge ja sam napisao u jednoj rublici da se pravi dzamija i da su radovi usporeni zbog nedostatka novca. ima i slika dzamije na sajtu, pa ko zeli da salje priloge moze a ima i mnogo mnogo siromasnih porodica kojim bi znacila bilo kakva pomoc...

mirsad 29-12-2005 20:33

Moj e-mail je:mirsad2006@hotmail.com.Posalji mi broj racuna i ime banke na koju se mogu uplatiti pare.Ja cu se potruditi da ovdje u holandiji organizujem akciju za prikupljanje priloga za zavrsetak dzamije i pomoc najugrozenijim porodicama.Molim te da mi malo pojasnis o cemu se radi kako bi ovdje ljudi bili upoznati za sto daju novac.Za sada toliko.Selam iz holandije.

Tahirovce 30-12-2005 08:14

Ja sam samo naveo neke primere za koje se daju prilozi, a pitacu koji je broj racuna (ako postoji) za prilog za dzamiju.Ako nemaju mogu da ti dam moj broj racuna uplatim kod njih i potvrdu skeniram i postavim ovde na sajt..


All times are GMT +2. The time now is 03:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com