SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Sjenicke ulice (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=11)
-   -   Moja kuca je preko puta Numana Zekica! (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=36)

iSelektor 18-12-2005 12:27

Moja kuca je preko puta Numana Zekica!
 
Eto da pocnemo i ovde nesto!



Moja kuca se nalazi preko puta Numana Zekic i preko puta Rila Zornica kuce!

Ulica mi se zove Milorada Jovanovica a navodno se nalazimo pod brojem 67!


Pozdrav svima! 8)

Tahirovce 18-12-2005 12:38

moja je odma pored Zlatkove..hahaha

riki 20-12-2005 00:52

koga allahati zanima dje je rele tvoja kuca nemoj tako smijace ti se narod to je hilmova brate

ma neznam zlatko sto ga neiselis iz te avlije samo ti smeta hahahahahahah :lol: :lol: :lol:

Lakota |ljiv| 20-12-2005 08:20

Dal je Numan kuci? :lol:

Tahirovce 20-12-2005 08:21

:evil:

Alien 20-12-2005 12:35

Tahirovici, kako vam se Rizo iz SDP-a uvuk'oovdje?? Spijunaza bate... :shock: :roll:

Tahirovce 20-12-2005 17:15

hehehehehe ma neka ga znamo coveka...

iSelektor 20-12-2005 18:42

Sto spijunaza? Ovo nije SDA sajt vec sajt o Sjenici i Sjenicacima!



Pozzz 8)

riki 20-12-2005 20:50

hvala zlatko aman samo gledaju politicki hahahhahahahah

ljive numana mozes naci svaki dan ispraca autobuse zna im red voznje

lejla nisam se nadao to od tebe al pamti pa vrati hahahahhahahaha

Tahirovce 20-12-2005 21:32

nije Lejla nego Alien,,e znao sam da si glup al da si nepismennn :mrgreen:

riki 20-12-2005 23:40

hvala brate rele al znaj da imam vise dana u skoli od tebe hahahahahahahahhahahahahahhaha

pozdrav brate

hahahahahhahahahahahahahaha

Tahirovce 21-12-2005 08:23

mozda u tehnickoj....

Lakota |ljiv| 21-12-2005 12:43

Neka ga Rizo on je nas,nema veze u kojoj je stranci ni on ni bilo ko ovde na na ovom forumu,Zaltko je fino rekao ovo je o sjenici i sjenicacima.



Hvala Riki za Numana. Potrazicu ga. :lol:

Alien 21-12-2005 17:12

Joj Ljive sto si fin co'ece... Sta ti uradi Pazar... :roll:

Tahirovce 21-12-2005 19:18

hahahah jes sad je pravo kulturan...

aljo 10-01-2006 16:59

Resko sto lazes dati je kuca kod Numanove,kad svi znaju daje kod Dzamije

iSelektor 11-01-2006 11:42

reskova jes kod dzamije, ali ja sam piso da mi je kuca preko puta N.Zekica!

Zlatko

Tahirovce 11-01-2006 15:34

pa opet je u carsiju,mogu i zimi da dodjem do nje a jok ko ti da cekam da prodje cistac ka radisicu brdu ili Trijebima.hahahhahahhha

joku 18-01-2006 11:32

Moja je kuca,preko puta pekare "Muso" tacno uz malu Dzamiju ne bih da je imenujem,jer nesto nije popularna u poslednje vreme zbog politicke opredeljenosti mojih komsija!

Crni Gruja 18-01-2006 16:37

hahahahaha, Riki nastrada ovde zesce. Brani ga Resko, to ti je skolski

8)

Tahirovce 18-01-2006 22:30

heheheh nemogu da ga branim kad nije u pravu..

riki 26-02-2006 23:01

Quote:

Originally Posted by joku
Moja je kuca,preko puta pekare "Muso" tacno uz malu Dzamiju ne bih da je imenujem,jer nesto nije popularna u poslednje vreme zbog politicke opredeljenosti mojih komsija!



HAHAHAHHA

CATOVICA DZAMIJE u CATOVICA MAHALI slobodno sa ponosom kazi nemoj gledat na komsiluk zbog politickog opredeljenja barem su brate CREVARI

HAHAHAHHA

joku 26-02-2006 23:30

Riki,kakva je sada situacija u mahali,poslednji put kada sam bio osim Olive koji je vatreni Sda-ovac,ovi ostali su bili "alternativa"?I ovdje me zezaju da smo izdajnici. :wink:jeste li se vratili na pravi put?:)))))))

Alien 27-02-2006 09:01

Selam alejkum,



Uzasna je situacija, moj Kujo, i u nasoj mahali i Sjenici i u cijelom Sandzaku. Znas da sam dosao prije neki dan otuda pa imam dosta svjezih informacija.

Napravljeno je takvo stanje da, ako nisi za jedne automatski si za druge. Ima nekih pokusaja osnivanja "trecih" ali je sve to zalosno. Imao sam prilike razgovarati sa Rasimom Ljajicem, koji je ocigledno prosrpski nastrojen mada je obrazovno-politicki daleko ispred Sujelmana Ugljanina, koji se ponasa bas "faraonski". Dakle, obje solucije su uzasne. Jedini pametan covjek "u vrhu" ali nazalost ne i politickom, je muftija Muamer Zukorlic, od koga se moze cuti neverovatno puno pametnih stvari.

joku 27-02-2006 10:26

Alejkumu selam Alene.

I Ja seslazem sa tobom,da dole nista ne valja(sto se tice politike).Sa jedne strane Suljo koji je izgleda resio kao Tito da bude dozivotni presednik,a sa druge strane Rasim koji je u jednom trenutku stvarno bio alternativa ali je sve u propastio ulazeci u koaliciju sa radikalima od koje i demokratske stranke Srbije beze kao "djavo od krsta"

PS. izvinjavam se pokretacu teme sa skretanja od zadate teme!

dar-el 27-02-2006 13:43

mojha kuca se nalazi u ul.Jezdimira Lovica 53, inace jedini prepoznatljiv objekat u blizini je crkva.

inace,moj rahmetli babo je bio predsjednik komisije koja je radila na izmjeni naziva ulica u Sjenici,ali nazalost projekat nije zavrsio do kraja.u medjuvremenu se i opstinska vlast promijenila tako da ne znam da li ce to neko dalje nastaviti. ako neko zna,neka javi!

Tahirovce 27-02-2006 16:45

Znam za taj projekat i imao sam negde spisak kako bi se po novom zvale ulice,a ideja je prekinuta promenom opsinske vlasti.

Alene nediraj mi Sulja.. :wink:

mirza 03-03-2006 17:40

Moramo priznati nije nam bas grad sredjen,al sto ja volim Muhadzer mahalu......

mirza 03-03-2006 17:50

Sta li vam sad Suljo smeta kad pricamo o sjenickim ulicama?Sta ima Suljo sa Sjenicom?

mirza 06-03-2006 13:36

Sjenica je danas ko iz bajke,pada snijeg.Molicu Reska da slika ovo,al nista dok se ne dozivi.Sjenica je ipak najljepsa zimi,prava idila....

riki 16-03-2006 19:46

Quote:

Originally Posted by joku
Riki,kakva je sada situacija u mahali,poslednji put kada sam bio osim Olive koji je vatreni Sda-ovac,ovi ostali su bili "alternativa"?I ovdje me zezaju da smo izdajnici. :wink:jeste li se vratili na pravi put?:)))))))



pa sto se tice politicke situacije nista novo sve je isto

hahahahhaha

al zato nasa mahala nema sto imaju druge mahale nemaju onu plemenitost dje smo svi ko jedna familija oni nemaju redza groba

koji je pravi prestavnik nase mahale hahahhaha

nemaju olivu ropca rikca spaha zabca dzema a za sve da ovekoveci jednom slikom tu nam je carli

hahahahahahhaha

joku 18-03-2006 13:21

Upravu si,nasa mahala je cpecificna po mnogo cemu!Ma naj,naj,naj smo u svemu.Sta da kazem, catovska mahala je Sjenicki" Beverly Hills.

Uh,al ce sad da me napadnu ovi koji nemaju cast da budu deo mahale!!!!!! :lol:

Crni Gruja 18-03-2006 13:28

hehe, ne sekiraj se, ima nas vise :)

edin_mangas 18-03-2006 13:29

Selam alejkum



Nasa mahala je je za primer

Kad se budu otvarale ambasande po sjenici ima svi da navale na nasu mahalu,ima da skoci cijena zemlje :)



Pravice pazarci vikendice po nasoj mahali heheheheheheh

Tahirovce 18-03-2006 16:15

Quote:

Originally Posted by joku
Upravu si,nasa mahala je cpecificna po mnogo cemu!Ma naj,naj,naj smo u svemu.Sta da kazem, catovska mahala je Sjenicki" Beverly Hills.

Uh,al ce sad da me napadnu ovi koji nemaju cast da budu deo mahale!!!!!! :lol:



E malo si zakasnio sa tim Beverly Hills, moju mahalu odavno zovu Sjenicki Beverly Hills....

amlA 18-03-2006 20:50

Eh sad,jeste vi patentirali taj naziv..ako niste:nash je!!

Koja je tvoja mahala Tahirovce?

Mi ti tamo,u Catovskoj mahali, dodjemo kao na Dedinju...jes,jes :mrgreen:

Crni Gruja 18-03-2006 21:07

Ne, ne; ono je Manhattan! :)

riki 18-03-2006 21:34

Quote:

Originally Posted by Tahirovce
Quote:

Originally Posted by joku
Upravu si,nasa mahala je cpecificna po mnogo cemu!Ma naj,naj,naj smo u svemu.Sta da kazem, catovska mahala je Sjenicki" Beverly Hills.

Uh,al ce sad da me napadnu ovi koji nemaju cast da budu deo mahale!!!!!! :lol:



E malo si zakasnio sa tim Beverly Hills, moju mahalu odavno zovu Sjenicki Beverly Hills....



nesto neznam da beverli hills plavi od kanalizacije sto padne prva kisa i da udjes u kucu treba ti camac

hahahahahhahaha

volim sto nikad nepoplavimo i sto nikad nam netreba camac a zimi mozemo sa skijama u grad

hahahahahahha

Tahirovce 19-03-2006 11:12

eh Riki ne zezaj to je visa sila da kad ljudima poplavi, ako nisi zaboravio kod mene ima asfalt i sa prozora mogu da pljunem u carsiju..

Amla a i naziv Dedinje je zauzet,stara Puhina uzrecica "nisam ja sa dubinja vec sa dedinja"..haahahahaha

amlA 19-03-2006 13:21

Aaaaaaaaa,haj dobro... onda je ono Manhattan(k'o shto Jale reche).

A shto se asfalta tiche,nash je vec pocheo da se"kvari" jer smo ga tako davnoooooooooo dobili!Shto se pljuvanja sa prozora tiche,mi sa Manhattan-a ne pljujemo kroz prozor!Da se zna! :mrgreen:


All times are GMT +2. The time now is 08:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com