SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Sjenički lokali (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Nocni zivot u Sjenicu, sta nam fali jos??? (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=179)

STRANAC 28-10-2008 16:42

Quote:

Originally Posted by Tahirovce (Post 83801)
sta nam fali? sto bi rekli stari ljudi najeli se i napili pa pobesnjeli :)

meni licno ne hvali nista, mislim da je problem u organizaciji drustva, sta hocu da kazem nije mi bitno gde sam vec sa kim sam, ako je dobro drustvo super je i na livadi,u autu, pred kucom u nekom podrumu.
a sa nekim gnjavatorom..u Dubai da me zovne ja bi mu reko da nemam vremena.....

:bravo::bravo::bravo:
svaka cast...

edis_mumin 28-10-2008 21:57

Pa da nema tog drustva, bruka!!! Kako sta fali, iste glave gledas u istom sastavu, samo je ambijent razlicit... Cijelo ljeto samo gas, gas... daj covece. Picerija je bila ekstra u pocetku, a onda su dosli "doticni" i sve zeznuli.

iSelektor 29-10-2008 03:31

Doticni? Mislis na strance? Ili...?

nc.biber 29-10-2008 09:27

Quote:

Originally Posted by Tahirovce (Post 83801)
sta nam fali? sto bi rekli stari ljudi najeli se i napili pa pobesnjeli :)
... super je i na livadi,u autu, pred kucom u nekom podrumu ...

o cemu ti ovo Resko ??? :cool:.

YANG (sad ja nisam siguran jel se tako zove) je mnogo bolji nego sto vecina misli! a i željko je dobar "gazda"
a ima i ono- sve u svoje vrijeme - jedna moja prijateljica kaze: "prosla babu zvizga" :biggrin:

edis_mumin 29-10-2008 17:08

Quote:

Originally Posted by Tahirovic (Post 83871)
Doticni? Mislis na strance? Ili...?

Ne bih voleo da kazem, da se neko ne prepozna... Ne, stranci su ok, makar su oni u prilici da vide sta je zabava i provod, naravno, ako ako oni hoce. Zao mi je sto moram da kazem, ali znam dosta stranaca koji tamo uopste i ne izlaze i da im je jedina zabava kada dodju ovde.
Doticni su oni koji su dosli u nas grad iz okoline i sve upropastili ponasanjem, stavom i mozgom. Svaka cast izuzecima...

NeXeN 29-10-2008 18:00

Quote:

Originally Posted by edis_mumin (Post 83946)
Doticni su oni koji su dosli u nas grad iz okoline i sve upropastili ponasanjem, stavom i mozgom. Svaka cast izuzecima...

:bravo::bravo::bravo:
iskreno i tacno receno...
brate potpuno si u pravu...
da navedem primer,mene je licno sramota da pustim neku dobru elektronsku muziku u autu,iako tu vrstu muzike slusam od malena,jer vidim da ljudi puste "techno" u autu i otvore prozore samo iz fazona sto je sad taj techno in i da se pokazu kako su oni face...

edis_mumin 29-10-2008 18:22

Quote:

Originally Posted by NeXeN (Post 83948)
:bravo::bravo::bravo:
iskreno i tacno receno...
brate potpuno si u pravu...
da navedem primer,mene je licno sramota da pustim neku dobru elektronsku muziku u autu,iako tu vrstu muzike slusam od malena,jer vidim da ljudi puste "techno" u autu i otvore prozore samo iz fazona sto je sad taj techno in i da se pokazu kako su oni face...

Koji techno... HeavySevdah brate, gas - gas... Bruka i sramota!

Crni Gruja 29-10-2008 20:08

Hehehe, toga je ljudi uvijek bilo, i bice dok je Sjenice i sjenicaka :)

Vi uradite ko ja, pustite Rock, to oni ne mogu ni zorom da slusaju :)

Tahirovce 29-10-2008 20:11

Ja pustim ono sto mi se slusa, i pojacam kolko mi je cejf, i boli me ..... dal ko cuje sta ja slusam i dal me poredi sa kim :zvizdi: ....

dido 29-10-2008 20:17

najmanje mi je bitno koliko je kome otvoren prozor na autu,koliko mu je pojacana muzika i sta slusa...u pravu je tahirovce,imamo mi gde,najbitnije mi je licno u kom sam okruzenju....

edis_mumin 29-10-2008 22:57

Dok je Sjenice i sjenicaka bice i nade. A dokle ce ovako... videcemo

Elvis-Eko 30-10-2008 04:45

Quote:

Originally Posted by nc.biber (Post 83887)
YANG (sad ja nisam siguran jel se tako zove) je mnogo bolji nego sto vecina misli! a i željko je dobar "gazda"
a ima i ono- sve u svoje vrijeme - jedna moja prijateljica kaze: "prosla babu zvizga" :biggrin:


Bravo Biberce :bravo: Nazalost , kasno sam saznao za taj kafic dok sam bio dole na odmoru i mogu ti reci da mi je zao sto nisam vise puta izasao tamo.
Negdje sam pisao o tom kaficu, dobro bi bilo da se postavi par slika i kaze nesto o njemu jer kafic , atmosfera i gostoprinstvo su na nivou.
Preporucujem svima koji zele da provedu lijepe trenutke uz dobru, pre svega staru rock muziku,bez imalo guzve , galame i buke poput one u Pizzeriji ( neznam kako se sad zove lokal a i ne zanima me ) da odu u taj kafic , YANG, nece se pokajat


iSelektor 31-10-2008 00:34

Ma Zeljko je car...
Ne samo Rock pici kod njega, nego sam slusao i najaktuelnije mixeve iz svijeta uvijek kod njega...
Cak mi je dao i da presnimim neke ekskluzive...
Ja sam tamo kad god odem u Sjenici, bar jednom...

Pozzz 8)

Elvis-Eko 31-10-2008 03:08

Ja sam tamo otiso jednu noc samo na pice , nisam imao namjeru da se dugo zadrzim ali sam ostao do kasno , stvarno me sve odusevilo

ado 31-10-2008 11:53

Quote:

Originally Posted by Elvis-Eko (Post 84185)
Ja sam tamo otiso jednu noc samo na pice , nisam imao namjeru da se dugo zadrzim ali sam ostao do kasno , stvarno me sve odusevilo

Nisi mi za tu noc nista prijavio :) :) :)

dido 31-10-2008 12:28

mnogo sto sta nije ni meni prijavio:evilwait:

edis_mumin 12-11-2008 21:57

Quote:

Originally Posted by Tahirovic (Post 84169)
Ma Zeljko je car...
Ne samo Rock pici kod njega, nego sam slusao i najaktuelnije mixeve iz svijeta uvijek kod njega...
Cak mi je dao i da presnimim neke ekskluzive...
Ja sam tamo kad god odem u Sjenici, bar jednom...

Pozzz 8)

Konacno oaza sto se tice muzike... kao da nisi u Sjenici...
YANG - 5 zvezdica

radibor zagradjanin 19-01-2009 20:05

Rade
 
Eh sta joj fali. malo kulture!!!!!! A nocni zivot,pa nesto ga ne provodim po Sj. I ovo malo vremena kad sam ovde,smuci mi se !!! ha,ha,ha,ha,ha...................

Tahirovce 19-01-2009 20:12

ti povrati, pa se opet vrati :) ...


All times are GMT +2. The time now is 04:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com