SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Politika Sjenice (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=7)
-   -   Nesto sto je bilo... (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=296)

liliput 17-01-2007 20:59

pa ne samo ovu nego sve.politika je nesto sto je unistila nas bosnjake.ja ne mogu da verujem kako mozete i dalje da se raspravljate.....ovo je stvarno zalosno...

17-01-2007 22:55

Ja ne bih voleo ovoliko o politici, ali sad kad je pocelo hairli bilo. Nasednem na provokaciju i posle covek bi mislio il ja politicar ili niko. Ja predlazem da se sve teme o politici zatvore a da na njihovo mesto dodje neka tema u vezi organizacije ciscenja naseg grada, jer koliko samo plakata ima... A da ne pricam za ostalo.

Crni Gruja 17-01-2007 23:01

Ne mozemo ni ja ni Halilce da idemo toliko daleko da brisemo cio podforum "Politika Sjenice" bez konsultacije sa Zlatko, Reskom i Ljivom, ali neverujem da ce se ista brisati, jer nije ni do sad, a bilo je ovakvih carki, cak i zescih, pred svake izbore.

halilce 17-01-2007 23:05

Mlad si,pritahiri,što kažu stari Daki!

politike je bilo i biće,teme možda mogu pojedine da se zatvore,ali garantovano,uvreda i ružnih riječi nesme biti!

Ni sa čije strane!

A ono,o novim članovima,potpuno stojim iza toga!

Zašto bi neko,ko ima najbolje namere,posećivao ovaj sajt SAKRIVEN!

Ja sam taj i taj,nemam šta da krijem,ni svoje ime,ni prebivalište ni godine rođenja!

Crni Gruja 17-01-2007 23:08

Hehehhe, nemojte ga vise, ja mislim da mu je bilo dovoljno. Sta ste ga napali sa svija strana. rekli smo mu, pametan je i nece se vise tako izrazavat. Sada pocinjemo iz pocetka, sve fer i korektno. Moze?

SEJO31-de 17-01-2007 23:10

Tako jeeeeeeeee.gospodine Administratore

:lol:

halilce 17-01-2007 23:15

Nije bilo upućeno njemu Grujane!

17-01-2007 23:46

Sve se moze kad se hoce...

Sandžacki soko 20-01-2007 11:12

Kad god vam se daju neke činjenice vi posežete gašenju tema. Nije to rješenje nije ni vrijedjanje ali razgovor je itekako poželjan. Dečko je mlad treba da zna neke stvari a ne da mu neko maže oči sa kilom makarone i litrom zejtina. A ako mu je zloglasni diler i trovač čošnjačke djece Kero Ljajić rodjak onda ne treba da ga brani već da se ogradi od njega. Pa pobogu taj čovjek je osudjivan za trgovinu narkoticima.



Selam

20-01-2007 17:43

Ja ne znam, od kada je on umro vi svi na njega. A kad je on bio ziv niko ni da zucne. Iskreno moji su bili za SDA, devedestih pa smo bili u inostranstvu i vratili se u rodni kraj. Tu smo videli da to vise nije to, svi misle mi stranci i ti ljudi koji su tada predvodili nas grad (sda), pokusavali su da kradu sa svih mogucih strana, da mi dobili pravo na nesto sto je sasvim normalno. Tako da mi nijo nije mazo oci sa makaronom i litrom zejtina, nego vec se pokazalo prvo lice te stranke...

Tahirovce 20-01-2007 20:59

Dosta ljudi postujte pravila.....

Crni Gruja 21-01-2007 00:15

Tema privremeno zakljucana zbog predizbiorne tisine!!!

22-01-2007 09:57

Predizborna tisina, jos davno gotova...


All times are GMT +2. The time now is 07:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com